2

@Laminedependencia "To oczywiste, że ja."

5

@Dieselzor A ja tam bym wolał, żeby się sprawdził.

3

@MessiForeverTheBest "Maverick" - a skoro już jesteśmy przy Gibsonie, to od razu kolejny tytuł: "Godzina zemsty".

0

@MeAndSwan Podtytuł wywołał szok poznawczy u niektórych piłkarzy. Nie mogą uwierzyć, że to prawda.

0

@martool2 Jedynym ignorantem jesteś tutaj Ty. Wypowiedz się dopiero, kiedy nauczysz się czytać ze zrozumieniem. I daruj sobie ten protekcjonalny ton. bo nie prezentujesz nic, co by mogło to uzasadniać.

1

@Pedri16Future Liczy na glitche przy detekcji kolizji.

1

@Kgorecki2500 Mucha to dzieło Szatana.

0

@marcin62 Nie było w polu karnym, dlatego biegł dalej. Normalnie by wywinął orła i padł na glebę.

3

@Azi Tajemnicze Złote Miasta to była zajebista baja!

3

@FcPortoFan1999 Obojętne, byle drogi i kiepski, aby utrzymać trend.

2

@Kgorecki2500 Może się rzucał i dlatego dla świętego spokoju się zgodzili.

1

@Meskalina Dokładnie tak. Opowieści jak te z cyklu, że za komuny było lepiej.

1

@Bilon87 Czyli, generalnie, efekt taki sam, tylko wrażenia estetyczne inne.

0

@Hindus Wybacz, nie bardzo obchodzą mnie takie wyrazy oburzenia na pokaz w internecie.

1

@Kozinho. Więcej pokory, tam na trybunach ktoś prawie nie dotrwał. Co on ma powiedzieć?
:)

0

@JiXSaw Widać lubi seks.

0

@Irmscher10 Mam nadzieję, że nie miał tak na nazwisko.

0

@BorzyKrzys Pewnie była na tej misji.

1

@Karol145 A już się rozkręcał.

1

@kubix05 "50 urodziny obchodzą dziś bracia bliźniacy (...)"
Dwaj bracia pijacy.

4

@kubix05 "A Few Good Men" - świetny film, świetna rola, ale Cruise i Moore równie znakomici.

0

@July_6_BcN Aha, czyli to jednak film dla dorosłych.
:)

0

@Kgorecki2500 A co by dopiero było, gdyby nie ta Unia?

0

@BojanKriKicz Wspaniała inicjatywa. Powinny do tego powstać jeszcze jakieś siły szybkiego reagowania. Oczywiście na przypadki queerfobii. Nazwijmy ich, bo ja wiem, Sturmabteilung...

1

@July_6_BcN Intryga się zagęszcza... Początek jak u Hitchcoca.

4

@MessiForeverTheBest Domestos z kwaskiem cytrynowym.

0

@Kapitan9 Wcale.

0

@July_6_BcN "po prostu poznałam już trochę to towarzystwo… raczej odpychający ludzie."
Daj spokój, jeden Giertych to nie wszyscy.

2

@Safrani Superanckie były te samochody, uwielbiałem. Jak człowiek wpadł w trans, to tylko migało na ekranie.

1

@lithotripter Sytuacja taka sama jak dziś na Ukrainie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?