3

@GTBTP To dlaczego nikt tego nie kwestionuje prawnie? Czemu Hołownia w takim przypadku nie złoży zawiadomienia w prokuraturze? Bo gada głupoty.

To tak jakby czepiać się fundacji. Tych zwykłych, gdzie w większości przedsiębiorca przelewa pieniądze unikając podatków, a w tejże fundacji obsadza swoją rodzinę z wysokimi pensjami. Większość celebrytów takie posiada. Czy to jest legalne i moralne? Legalne tak, moralne niezbyt. Ale kasa zostaje u swoich.

5

Zandberg pociągnął ładnie Mentzena, ale jak można mówić, że Hołownia ujawnił szokujące wałki związane z fundacjami rodzinnymi.

Przecież to legalne, a w momencie wypłaty pieniędzy z fundacji rodzinnej i tak trzeba odprowadzić podatek. To tak jakby twierdzić, że doradcy podatkowi działają w sposób nielegalny bo sprawiają, że przedsiębiorca płaci mniej podatków.

Prowadzenie w tym kraju firmy jest naprawdę ciężkim kawałkiem chleba. Ta sytuacja jest podobna do tego jak wrzucamy koszty np za auto służbowe. Czy to tez kręcenie i oszukiwanie Państwa bo płacimy mniej VAT?

17

@NeroTFP1 Jak większości polityków xD

4

@zodiak_10 Najlepiej od 80 minuty z wprowadzonymi poprawkami

2

@John_Doe Nie sądzę. Bardziej tam się sam Hołownia ugotował. Zandberg Mentzena docisnął ostro z emeryturami

4

@John_Doe Nie no serio Hołownia przed Mentzenem? XD

0

@clyde Na plus dodaj Bartoszewicza, też spoko wypadł

1

@John_Doe Jakiego mokotowa

2

@michal26 Jeszcze to "Pan mi przerywa w moim czasie", a tu czas nadal Wocha xD

1

A czy pamiętacie, że Nawrocki spotkał się z Trumpem? Nie? To Nawrocki spotkał się z Trumpem.

0

@Irmscher10 Ale on tak nie powiedział. Obejrzyj sobie wywiad ze Stanem raz jeszcze.

1

Swięty Papież do niego przemówił! Szymek, wygraj!

1

Ogólnie ta Republika nawet spoko robi te debaty.

1

Apel Stana na 5+. Niech w końcu się wytłumaczy.

12

@Irmscher10 oglądałeś cały wywiad z Stanowiskim czy tylko 15 sekund?

0

Ciekawe czy Braun w domu też tak z żoną gada

0

@Starrk A to że jest hydraulikiem?

1

Jak on nie wie co w tej książce napisał

0

Ale jazdunia i tego oczekuję xD

0

@Martwy Szanujmy się. Pizza z ananasem to herezja!

1

Kurde mogliby się po mordach lać i np ustawić donaty na chore dzieci. Nawet bym za to zapłacił xD

0

Ale go ładnie zgasił

0

@OBSERWATOR2021 Nabrał doświadczenia

0

Ładnie odbił piłeczke od Zandberga

Edit: Jednak w drugą strone

0

Bardzo dobra wiadomość!

9

Ale go Stanowski ogolił na łyso

0

Nie chce być chłop sojusznikiem z Braunem. Nie dziwota w sumie xD

2

Co ona tam rysuje

1

@D10SLEO Co Ty. On jest hydraulikiem, prawnikiem, sadownikiem, rolnikiem, budowlańcem. Za młodu jeździł do Niemiec na jumy

0

@Deathwing112 PS. To już nie jest śmieszne. Oni biorą za to kopanie kase xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?