1

Unionistas dzisiaj zaplaci rachunek

0

Ale, że ta murawa nie była rowno przycięta to dajta spokój

4

Aż człowiek ma mentalnego kaca

0

Trener trenerem, ale Ci zawodnicy z takim mentalem to w Sportingu powinni grać, a nie w Barcelonie.
W dupe od Realu dostawać i grać takie kupsko to już zwykły seba spod sklepu ma lepszy mental

2

Ale upokorzenie, ta porażka boli bardziej niż wszystkie inne razem wzięte w tym sezonie

0

Od czasów Pepe nikt mnie bardziej nie irytował niż Vini wiecznie poszkodowany

0

Spokojnie Xavi już przerabia taktykę

0

Nie no ten wynik to wina Tuska!

0

@GeneralXavi Zapewne nie posiadasz elektryka, nigdy w takim nie siedziałeś, a jeśli nawet to nie w Tesli. Kiepski wybór dlaczego? Zapewne usłyszę populizmy typu ciężko zgasić jak się pali xD

0

Ciekawe czy tym razem też trawa będzie za wysoka

0

Aż się człowiekowi na usta ciśnie, że jesteśmy dziadami

1

@maciar pewnie Jordan i w sumie nie wiem kto mógłby być wyzej niż Lbj.

0

Kiedyś człowiek czekał na mecz Barcelony, teraz żałuję że nie gramy w godzinach wieczornych. Dobra drzemka by była

1

Ale ten Xavi no to ja nie wiem. Barcelono obudź się póki Papszun jest bez klubu1!!

2

Mógłby jeszcze 2 złote piłki wygrać. Idealnie po dwie złote piłki na osobę w jego rodzinie

8

Aż strach pomyśleć co na to siostra Ronaldo

2

@LM10GOAT nigdy nie zrozumiem jego fenomenu. Tiktok pierze mózgi

9

Messi to Leśny dziadek. Piechniczek, że Ci nie wstyd w lustro patrzeć po tym tekście xD

4

Człowiek można po części powiedzieć, że dorastał w jego prime time. Geniusz, który sprawił, że jako piłkarz był porównywany z najlepszymi napastnikami, najlepszymi pomocnikami. Dzięki za te wszystkie lata, niestety zbliżamy się do końca jego kariery.

Niech gra w Miami, cieszy się życiem i żyje jak najdłużej. Oby jego dzieci poszły w jego ślady.

1

@DonMatteo901 Zbyszek jak miał rację z Ziobro tak i tutaj też

0

@Dankho94isback Dokładnie, bez znajomych średnio się gra. Ogólnie nostaligczna giera

0

@Dankho94isback 105 osobiście xD
Ale wbity chyba w 2013

0

Jak ktoś gra w Tibie na Bonie to dawać free itemy ino roz

7

@tomek8756 co to jest XD

0

Messi? A komu to potrzebne

2

@DonMatteo901 Człowiek by musiał zwariować, żeby współczesne polskie filmy oglądać

4

Inter Miami? TOP

6

Ale ta Lewandowska... kto to widzioł

4

@Matt_i1992 słyszałem pierwsze zdania setki razy w przeciągu 15 lat xD

1

Widzę zaczął się sezon wyborczy i już widać plakaty z mordami porozklejanymi na mieście.
Zawsze to samo, wygra stołek i potem znowu 4-5 lat polityka nie widać do momentu kolejnych wyborów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?