Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Unionistas dzisiaj zaplaci rachunek
0
Ale, że ta murawa nie była rowno przycięta to dajta spokój
4
Aż człowiek ma mentalnego kaca
0
Trener trenerem, ale Ci zawodnicy z takim mentalem to w Sportingu powinni grać, a nie w Barcelonie.
W dupe od Realu dostawać i grać takie kupsko to już zwykły seba spod sklepu ma lepszy mental
2
Ale upokorzenie, ta porażka boli bardziej niż wszystkie inne razem wzięte w tym sezonie
0
Od czasów Pepe nikt mnie bardziej nie irytował niż Vini wiecznie poszkodowany
0
Spokojnie Xavi już przerabia taktykę
0
Nie no ten wynik to wina Tuska!
0
@GeneralXavi Zapewne nie posiadasz elektryka, nigdy w takim nie siedziałeś, a jeśli nawet to nie w Tesli. Kiepski wybór dlaczego? Zapewne usłyszę populizmy typu ciężko zgasić jak się pali xD
0
Ciekawe czy tym razem też trawa będzie za wysoka
0
Aż się człowiekowi na usta ciśnie, że jesteśmy dziadami
1
@maciar pewnie Jordan i w sumie nie wiem kto mógłby być wyzej niż Lbj.
0
Kiedyś człowiek czekał na mecz Barcelony, teraz żałuję że nie gramy w godzinach wieczornych. Dobra drzemka by była
1
Ale ten Xavi no to ja nie wiem. Barcelono obudź się póki Papszun jest bez klubu1!!
2
Mógłby jeszcze 2 złote piłki wygrać. Idealnie po dwie złote piłki na osobę w jego rodzinie
8
Aż strach pomyśleć co na to siostra Ronaldo
2
@LM10GOAT nigdy nie zrozumiem jego fenomenu. Tiktok pierze mózgi
9
Messi to Leśny dziadek. Piechniczek, że Ci nie wstyd w lustro patrzeć po tym tekście xD
4
Człowiek można po części powiedzieć, że dorastał w jego prime time. Geniusz, który sprawił, że jako piłkarz był porównywany z najlepszymi napastnikami, najlepszymi pomocnikami. Dzięki za te wszystkie lata, niestety zbliżamy się do końca jego kariery.
Niech gra w Miami, cieszy się życiem i żyje jak najdłużej. Oby jego dzieci poszły w jego ślady.
1
@DonMatteo901 Zbyszek jak miał rację z Ziobro tak i tutaj też
0
@Dankho94isback Dokładnie, bez znajomych średnio się gra. Ogólnie nostaligczna giera
0
@Dankho94isback 105 osobiście xD
Ale wbity chyba w 2013
0
Jak ktoś gra w Tibie na Bonie to dawać free itemy ino roz
7
@tomek8756 co to jest XD
0
Messi? A komu to potrzebne
2
@DonMatteo901 Człowiek by musiał zwariować, żeby współczesne polskie filmy oglądać
4
Inter Miami? TOP
6
Ale ta Lewandowska... kto to widzioł
4
@Matt_i1992 słyszałem pierwsze zdania setki razy w przeciągu 15 lat xD
1
Widzę zaczął się sezon wyborczy i już widać plakaty z mordami porozklejanymi na mieście.
Zawsze to samo, wygra stołek i potem znowu 4-5 lat polityka nie widać do momentu kolejnych wyborów.