Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za 500 Ziko miesięcznie mogę być nawet swinią
0
Drugi garnitur Lakers jest tragiczny. Knech tam jedynie coś walczyć próbuje
0
Ale, że Szczęsny będzie tak bronił w Barcelonie to kto to widzioł
1
@Sulimo Jaka to wersja kolego? Grasz przez emulator? Polecasz jakiś?
0
@Derean Trzeba się z tego cieszyć. Nadal część pewnie z nich zostanie z nami na dłużej
5
Wzruszające jest to, że minęło tyle lat, a człowiek dalej siedzi tutaj i komentuje na żywo emocje z meczu i to z tymi samymi ludźmi, których człowiek kojarzy sprzed paru ładnych lat.
Pamietam czasy jak wyzywało się ludzi od sezonowców. A tu proszę - sporo zostało nawet w erze po Messim.
0
Aż się przypomniał pływak Cristiano z portugalii
1
Takimi meczami niestety wygrywa się mistrzostwo
0
Ta debata na pewno nie pomogła Trzaskowskiemu i Nawrockiemu. Polacy mieli po raz kolejny możliwość zobaczyć, że ich wygrana dalej będzie dzielić Polaków między dwie partie
2
Szczerze powiedziawszy jedynie kto zyskał na tej debacie to chyba Stanowski
1
@Arkon Miał już wywrócić stołek. Jedyne co to wlazł Tuskowi wiadomo gdzie
6
Zasnęła hahahaha
0
Dobra no to Szenyszyn2025
12
PiS powinno jak najszybciej zacząć popierać Mentzena bo patrząc na Nawrockiego to nie ma najmniejszych szans na wygraną w tych wyborach
1
Litościwi, że telewizja publiczna z pieniędzy podatników udostępnia sygnał innym, tak aby inni również mogli pokazać ludziom co się dzieje na debacie.
14
No kurde ten Stanowski bardzo mądrze gada
3
Nawrocki minutę gadał i na pytanie nie odpowiedział.
3
Co to za kartofel
0
Dobra gościu sam sobie na front dylaj
1
Co by nie mówić o Hołowni, ale gadane ma
2
A potem się dziwią, że Mentzen na hulajnodze wyjeżdża.
0
Dobra my też już w gotowości
0
Czas się kończy, a ta dalej trajkocze
2
Warto było poprzeć Stana
0
Babciucha ma mój głos
0
Ja nie wierzę, że walka o prezydenturę rozstrzyga się między tyłu błaznów, oczywiście bez stanowskiego xD
0
Tragedia, nic tylko atomówkę zrzucić na tą miejscówke i tych ludzi tam xD
0
@FcPortoFan1999 Ale jednak funkcja reprezentacyjna, a głąby się o debatę nie potrafią dogadac
0
@FcPortoFan1999 Jedno z najważniejszych stanowisk w kraju i tak pajacują
5
Polska polityka to jest żart, serio cyrk