0

No tutaj w tym meczu typowo brakowało trochę szczęścia. Atletico jak zawsze. Szkoda, ale cóż. Odbijemy się jeszcze. A tymczasem jak mawia klasyk zniszczyli nam święta xD

0

O której dzisiaj Fury z Usykiem będą pi razy oko walczyć?

0

@Irmscher10 Pisze priv kolego!

0

Jak wiadomo mamy tutaj wielu specjalistów. Pomógłby ktoś dobrać chłodnice do Opla? Znalazłem dwie sztuki, ale nie wiem czy będą pasować. Niby kod się zgadza, ale pewny nie jestem.

1

@kanver_ No skoro tamto nazwałeś gównem to co gramy teraz?

1

Nawet w tej lidze narodów człowiek musi kalkulować żeby nie odpaść

0

Człowiek narzekał na Michniewicza. A może taki football jest nam pisany xD

1

Ach, człowiek przez tą kadencję Bońka odzwyczaił się od takich akcji w reprezentacji. Teraz nie dość, że piłkarze żałośni to i zarząd

0

@BorzyKrzys Ale co on takiego złego powiedział? Czysta prawda. Ktoś zrobił podstawowy błąd.

0

Wiadomo dlaczego Faker goat

1

@FcPortoFan1999 ciągnie tą mape

0

Faker ładny kill

1

Nie no MVP. Matko

0

No i dyszka przewagi

0

@takisobiektos nigdy nie zrozumiem zasad przyznawania fauli. Przecież lbj nawet go nie ruszył xD

0

Ale ten Lebron leci jak czołg

1

Na razie +5 dla amerykańców, ale lekkie zadymki już są

2

Ale ta 4 kwarta to kosmos jakiś xD

1

@mekston i chyba będzie miał bo właśnie zbiórkę zgarnął

0

@MesQueUnClub96 No tak, ale tak wygląda mecz. Mógł równie dobrze ich nie nabijać i mógłby go lajtem kryć

0

@MesQueUnClub96 Jakby babcia miała wąsy

0

Aleeee meczycho

0

Ale gonią, presja musi być sroga pod koniec

0

Gonią, już -5 straty

0

Co te trójki im siadają, trochę dzień konia xD

0

@FcPortoFan1999 W końcu wzięli praktycznie skład all star game

0

USA w kosza niezła dominacja nad Brazylią

1

Jest i set dla Djoko. Oj chce ten złoty medal Serb

0

Ci Anglicy tacy jacyś niemrawi. Niby skład top, a gra strasznie ociężała

0

Ależ Pickford wyłuskał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?