Deathwing112
Dołączył/a: styczeń 2015
Koszalin
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca wygrywa, prześcieradła rozkraczone, tydzień bombowy
0
Dobra Tera trzeba strzelić w drugiej połowie 7 bramek, żeby zabić mecz i cacy
0
@clyde Oczywiście żartuje. Oboje wiemy dobrze, że tutaj zawsze kalejdoskop uczuć zmienia się w ciągu minut
3
@clyde pierwszy dzień tutaj? xD
3
@KrychaFCB Lepsze to niż ciagły masochizm z PiS i PO
1
@Comentateiro Ciekawe co stało finalnie za wymiana go za AD. Forma jak widać sroga
0
Lakers jak w gazie w playoffach mogą być bardzo niebezpieczni
1
Prawy+Ball=Prawyball
0
@sokot Nie ma opcji żeby zbliżył się do poziomu Messiego czy CR7. Jeśli twierdzicie inaczej to zobaczymy za parenaście sezonów xD
0
Jak zwykle bramkarz mecz życia xD
1
@budel17 Bo w tej sytuacji właśnie pierw powinno naprawić się mechanizm, a dopiero później pompować gotówkę. Ale u nas zawsze wszystko od drugiej strony.
1
@paweuwarrior Cena moim zdaniem grubo przegięta. Już nie wspomnę o cenie gier.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@D10SLEO Chłop może i na niektóre rzeczy gada mądrze, ale tak jak mówisz na koniec niewiadomo na co odpowiadał.
13
Słuchanie Brauna strasznie męczy
3
@Pedri16Future Dzieciaki powinny odwiedzać codziennie te małżeństwo i ładnie dziękować za takie akcje.
Nie potrafi się żyć z innymi ludźmi w zgodzie - prosze postawić sobie dom.
0
Typowe materace, agresywni, jeszcze strzelą gola, zamurują i cacy.
2
Nie no żółta, na czerwoną to trzeba nogi komuś urwać
1
Dobra golimy ziomeczków 2:1
1
@Konradowskyy On nie gadał o prywatyzowaniu NFZ tylko o konkurencji dla nich.
Prywatne uczelnie, chodziło mu o kierunki, które są do niczego niepotrzebne typu europeistyka itp. medycyna i cięższe kierunki miałyby zostać publiczne, ale z regułą, że studia medyczne lekarz musi odpracować, żeby nie było wyjazdów.
0
@Konradowskyy Ale kolego kto Ci każe głosować na Konfederację. Są inne partie. Dlaczego więc wybierasz PiS lub po
1
@Encore Właśnie o to chodzi. Nadal nie uzyskałem żadnych argumentów tylko zdania typu mniejsze zło.
1
@Safrani Ja patrząc ze swojej perspektywy to co rok coraz ciężej jest prowadzić działalność w tym kraju. O wiele cięższe przepisy podatkowe, coraz wyższy ZUS, częstsze kontrole w poszukiwaniu pieniążków. I tak rok do roku coraz ciężej, niezależnie czy PiS czy PO. Naprawdę tracę wiarę w ludzi, że nie chcą zmian.
1
@Konradowskyy Ale co jest mniejszym zło w PIS I PO? Inne partie nie rządziły w ostatnich latach. Skąd przekonanie że byłoby gorzej.
1
@Encore Ale właśnie ciekawi mnie co widzą w Trzaskowskim czy Nawrockim, którego pewnie nawet nie znali przed ogłoszeniem.
3
Co Was tak naprawdę skłania do głosowania po raz kolejny na PiS i PO? Po tylu latach kłamstw, zawirowań prawnych, problemów z NFZ, niespełnionych obietnic?
0
Nie no litości. Czy w tym klubie naprawdę nie może być normalnie?
2
@lithotripter Mam to samo jak Tyyyyy. Też przerzuciłem się w większości na NBA - wiadomo Barcelonę oglądam, ale resztę tylko hitowe starcia. Piłka nożna zrobiła się lekko nudnawa.
0
@kanver_ Był moment, że wiele osób się z niego śmiało jak miał tą przerwę. A dziwne bo bądź co bądź jak na Polskę trener genialny.
0
@NeroTFP1 Wszyscy tam powinni trafić do pierdla. Wątpię aby nie wiedzieli, że kierowca jest na bani. Całe szczęście, że nikt postronny nie ucierpiał