1

Barca wygrywa, prześcieradła rozkraczone, tydzień bombowy

0

Dobra Tera trzeba strzelić w drugiej połowie 7 bramek, żeby zabić mecz i cacy

0

@clyde Oczywiście żartuje. Oboje wiemy dobrze, że tutaj zawsze kalejdoskop uczuć zmienia się w ciągu minut

3

@clyde pierwszy dzień tutaj? xD

3

@KrychaFCB Lepsze to niż ciagły masochizm z PiS i PO

1

@Comentateiro Ciekawe co stało finalnie za wymiana go za AD. Forma jak widać sroga

0

Lakers jak w gazie w playoffach mogą być bardzo niebezpieczni

1

Prawy+Ball=Prawyball

0

@sokot Nie ma opcji żeby zbliżył się do poziomu Messiego czy CR7. Jeśli twierdzicie inaczej to zobaczymy za parenaście sezonów xD

0

Jak zwykle bramkarz mecz życia xD

1

@budel17 Bo w tej sytuacji właśnie pierw powinno naprawić się mechanizm, a dopiero później pompować gotówkę. Ale u nas zawsze wszystko od drugiej strony.

1

@paweuwarrior Cena moim zdaniem grubo przegięta. Już nie wspomnę o cenie gier.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@D10SLEO Chłop może i na niektóre rzeczy gada mądrze, ale tak jak mówisz na koniec niewiadomo na co odpowiadał.

13

Słuchanie Brauna strasznie męczy

3

@Pedri16Future Dzieciaki powinny odwiedzać codziennie te małżeństwo i ładnie dziękować za takie akcje.

Nie potrafi się żyć z innymi ludźmi w zgodzie - prosze postawić sobie dom.

0

Typowe materace, agresywni, jeszcze strzelą gola, zamurują i cacy.

2

Nie no żółta, na czerwoną to trzeba nogi komuś urwać

1

Dobra golimy ziomeczków 2:1

1

@Konradowskyy On nie gadał o prywatyzowaniu NFZ tylko o konkurencji dla nich.
Prywatne uczelnie, chodziło mu o kierunki, które są do niczego niepotrzebne typu europeistyka itp. medycyna i cięższe kierunki miałyby zostać publiczne, ale z regułą, że studia medyczne lekarz musi odpracować, żeby nie było wyjazdów.

0

@Konradowskyy Ale kolego kto Ci każe głosować na Konfederację. Są inne partie. Dlaczego więc wybierasz PiS lub po

1

@Encore Właśnie o to chodzi. Nadal nie uzyskałem żadnych argumentów tylko zdania typu mniejsze zło.

1

@Safrani Ja patrząc ze swojej perspektywy to co rok coraz ciężej jest prowadzić działalność w tym kraju. O wiele cięższe przepisy podatkowe, coraz wyższy ZUS, częstsze kontrole w poszukiwaniu pieniążków. I tak rok do roku coraz ciężej, niezależnie czy PiS czy PO. Naprawdę tracę wiarę w ludzi, że nie chcą zmian.

1

@Konradowskyy Ale co jest mniejszym zło w PIS I PO? Inne partie nie rządziły w ostatnich latach. Skąd przekonanie że byłoby gorzej.

1

@Encore Ale właśnie ciekawi mnie co widzą w Trzaskowskim czy Nawrockim, którego pewnie nawet nie znali przed ogłoszeniem.

3

Co Was tak naprawdę skłania do głosowania po raz kolejny na PiS i PO? Po tylu latach kłamstw, zawirowań prawnych, problemów z NFZ, niespełnionych obietnic?

0

Nie no litości. Czy w tym klubie naprawdę nie może być normalnie?

2

@lithotripter Mam to samo jak Tyyyyy. Też przerzuciłem się w większości na NBA - wiadomo Barcelonę oglądam, ale resztę tylko hitowe starcia. Piłka nożna zrobiła się lekko nudnawa.

0

@kanver_ Był moment, że wiele osób się z niego śmiało jak miał tą przerwę. A dziwne bo bądź co bądź jak na Polskę trener genialny.

0

@NeroTFP1 Wszyscy tam powinni trafić do pierdla. Wątpię aby nie wiedzieli, że kierowca jest na bani. Całe szczęście, że nikt postronny nie ucierpiał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?