0

Szwedom 3 razy 0-0 da pewnie awans.

Dobrze by było gdyby Słowacja jakimś cudem coś wcisnęła to na ostatni mecz Szwecja nie mogłaby znowu autobusu ustawiać. Chociaż 0-0 to też dobry wynik.

13

Nawałka z reprezentacją z 2016 r. wyszedłby z tej grupy z 7+ pkt.

Oczy krwawią od tego meczu.

0

Alaba prawie druga asysta do Depaya :/

11

De Jong jest fantastyczny. Uwielbiam go oglądać.

6

To Euro jest milion razy lepsze od mundialu w Rosji.

0

Świetny ten mecz. ;]

3

@Zip Ze stadionu.

0

@Zawsze_Wierny Praktycznie cały mecz przeciętnie, końcówke bardzo dobrze.

0

@sintesox Bezpośredni mecz.

7

Hiszpania nie zdobywając 3 pkt dzisiaj wyjdzie na Polske podwójnie zmotywowana. To się nie może dobrze skończyć.

0

Polska to może być pierwsza drużyna, która odpadnie z turnieju...

2

0

Oni i tak mają szczęście, że mogą wyjść 3 drużyny, więc mecz o wszystko będzie nie w 2 drugiej, a 3 kolejce. ;]

0

@arkasath Jaki rok? Z taką grą to się rozjadą na wakacje, a nie na MŚ.

0

@fart Zieliński jest najlepszy w tej całej ekipie. Ma 10 minąć i strzelić z przewrotki?

1

Czy tylko ja słyszałem z trybun "jeszcze jeden" po stracie bramki? :)

1

@dawo17 Spójrz na gorące.

0

@Uukasz_93 To będzie 3-5-2 z wahadłowymi i podwieszonym Zielińskim.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

@JohnnyBarca Gdzie mogę to podpisać?

18

@Deviler Zagrałaby wtedy w półfinale.

0

@FC1899Barca Ale się Ronaldo postarzał. Co ten stres robi z ludźmi.

9

Enrique to niech lepiej powoła Fabregasa na 9 za Morate.

0

@Krystek93 Przyjdzie.

47

@CzarnyKapelusz Chakalaka zapomniałeś się przelogować czy o co chodzi?

0

@Mroziu Serio. Franek Smuda poprowadzi 6 ligowca.

0

@FC1899Barca Dlaczego?

2

@Chakalaka No i nie można zawsze takich normalnych postów pisać?

0

@MNSbEstEver Przyjdzie, przyjdzie bo Koeman zostaje.

4

@bialagora Na onecie są same klikacze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?