Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gdyby mecz skończył się w 12 minucie to bym powiedział, że było świetnie.
1
@LS Raczej 999 postów pt. "A nie mówiłem?".
0
@Transu96 Nie wygląda to źle. Wiadomo, sporo się pewnie jeszcze zmieni (np. Puig na wypożyczenie jeśli Koeman zostanie).
1
@SaulGoodman Niesamowite osiągnięcie. Zdecydowanie w CV musi to sobie wpisać.
16
@PatrychoO Musiał kupić buty do biegania na testach w Barcelonie.
1
@Rust_Cohle Widziałbym Suareza u nas.
0
Jeśli Suarez zostanie w Atletico to będzie ciekawa rywalizacja między nim, a Kunem. Ciekawe, który z nich strzeli więcej. Kun jest uprzywilejowany bo to on ma teraz Messiego. Oby obu dopisało zdrowie bo to świetni zawodnicy.
1
@Jacu327 Niezłe prowo Jacuś.
0
@Transu96 Pewnie jak odbierał to mu z rąk wypadł.
1
Kante - mistrz świata oraz zwycięzca ligi mistrzów.
Świetny gracz.
2
W sumie gdyby Mendy z Realu stał dzisiaj na bramce w Chelsea to wynik nadal byłby taki sam.
1
Podobno PSG ma mieć nowego trenera. Ma nastąpić wymiana z Chelsea.
12
Przypominam, że PSG wymieniło Tuchela na Pochettino. ;]
0
HT: Man City (0.30) 0-1 (1.13) Chelsea
xG Philosophy
0
@Cwaniak4 Idzie się od 6 lat przyzwyczaić.
0
@barca8484 sport.tvp.pl
1
@FC1899Barca Jeśli Semedo poszedł za 40 to i Coutinho może się udać za tyle sprzedać.
0
@Dzemix111 Z tej 4-ki to jedynie Haaland ma sens bo jest młody. Nie ma sensu wymieniać Messiego bo to nadal najlepszy piłkarz na świecie.
7
Jeśli uda się go sprzedać za ~40M to będzie sukces, a mówi się o tej kwocie. Szkoda tego Coutinho, ale niestety Barcelona to nie jest miejsce dla niego.
16
Najlepszy transfer do klubu to zdrowy Fati - wart wszystkich pieniędzy.
0
@zenoowity Busquets u Kloppa, nie rozśmieszaj mnie.
3
@Kidd Można się śmiać, ale Milik by sobie pykał u nas w pierwszym składzie na ten moment.
0
@Heheszek71 Nowa część Harrego powstaje?
16
Aguero wyłącz ten komputer. Lepiej idź z Messim w piłkę pokop na podwórko.
1
Licznik słowa zaorane na La Bambie = over 9000
14
@AmigoBlancos Jak waliłeś jej takie teksty to naprawde musi Cię kochać. ;]
1
@Arnold1234 A Cleber kiedyś strzelił bramke Barcelonie grając w Wiśle. To może by go do obrony ściągnąć?
2
@Coutinho007 Jeszcze mamy Puiga na ławie. Jak będziemy w 85' przegrywać to na bank wejdzie.
0
@Ratamahatta Piłkarze w wieku ~26 lat są najbardziej wartościowi bo wtedy zazwyczaj wchodzą w swój 'prime' i mają przed sobą jeszcze kilka lat gry - Barcy na takich nie stać.
0
Wszystko fajnie pięknie, ale tu by się jakiś obrońca przydał i to najlepiej jakiś charyzmatyczny grajek, który będzie w stanie pociągnąć drużyne gdy nie idzie.
Szkoda, że Puyola się nie da parenaście lat odmłodzić bo w tym momencie to byłby najlepszy transfer.