1

@lukasik17 PSG ma zaległy mecz. Lille musi wygrać wszystko do końca jeśli PSG zrobi to samo.

11

Lille jest 2 mecze od mistrzostwa. Nie do pomyślenia przed sezonem.

0

@igor69 Zaczynam się o niego martwić... to jakaś obsesja.

0

@ptrx kot sasiadki tez prosi

4

xG Chelsea (3.56) 2-0 (0.49) Real Madrid

Real Madrid accumulated just 0.10(xG) in the second half this evening.

via: xG Philosophy

1

@obiektywny12 Coś kogoś gdzieś boli. :*

1

Real powinien się cieszyć, że nie dostał dzisiaj 5-0 i z 7-1 w dwumeczu. ;]

0

@Djzordon A to mecz się już skończył?

2

Chelsea świetne ma te kontry. Szkoda, że są tak niedokładni.

4

@AmigoBlancos Co to za pokrętna logika? :|

0

@Encore Bo jego zachowaniu na boisku widać było, że sporo tego towaru miał.

22

Według mnie PSG powinno zatrudnić nowego trenera. Thomas Tuchel z Chelsea świetnie by tam pasował.

0

@myscooter Koeman to nie Guardiola.

0

Otoczenie Neymara już wysyła wiadomości, że nie jest szczęśliwy w Paryżu. :/

1

PSG w 8 już powinno grać.

0

@Gibbon_FCB Widziałeś ty chociaż jeden mecz Realu w tym sezonie?

25

@avexavi Według mnie to nietoperz zjadł Chińczyka.

0

@Sebbba Zobacz ile razy Real dostał karnego w ostatnich 20 kolejkach. Pozdrawiam.

1

Barcelona przez ostatnie 90 minut oddała 1 celny strzał na bramke. Barcelona, która bije się o mistrza.

21

@Coutinho007 Nie bo jest za chaotyczny i może by jeszcze jakąś piłke prostopadłą podał, a tak nie można.

4

Jeden Messi, który potrafi zrobić różnice dryblingiem to za mało. Brak 9 na którą można posłać dośrodkowanie górą. No i tak jak cały sezon skuteczność beznadziejna. Oby coś wcisnęli bo jak Valencia strzeli pierwsza to może być po meczu.

1

xG Elche 1.38 - Atletico M. 1.02 (0:1)

Typowy Simeone. ;]

3

Najlepsze jest to, że ten remis wyciągnąłby Elche ze strefy spadkowej...

24

@LuisSalvano Remis z Atletico to właściwie koniec marzeń o mistrzostwie.

9

@kibicsportu Kto by nie zdobył tego mistrza to będzie najsłabszy mistrz od lat.

0

Elche przez cały mecz 1 strzał (0 celnych)...

Jak on tego nie strzelił...

0

@MesQueUnClub22 Nie ruszaj żadnych ankiet. Szkoda czasu.

3

Na Barcelone bez 9 to wystarczy właśnie taki autobusik. Na skrzydle nikt nie zrobi różnicy, a wrzucić nie ma na kogo. To już niepierwszy taki mecz w tym sezonie.

0

@Quavosk Jeśli Real też to oni mają mistrza.

1

No niestety Kowal powiedział, że Barcelona z mistrzostwem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?