Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie na cholera jest ta obrona, zmienić 4 obrońców i się nawalamy. Strzelą 8? To my 9.
0
Ale to jest cyrk. Nie da się nie kochać tej drużyny.
0
Ten mecz już dawno powinien być zamknięty, ale wiadomo jak to się skończy. Brawo Rashy za akcje.
0
Piękna jest ta obrona.
0
Rashford jest tak irytujący czasami, ale liczby ma świetne.
0
Powinno być 2-0, a jest 1-1...
0
Marcos Alonso legenda Barcelony.
1
Salah od wiosny tego roku jest beznadziejny.
0
Mam nadzieje, że City przejedzie się po madryciakach jak po Liverpoolu do tej pory.
0
To jeszcze tylko 4 spotkania z rzędu na wyjeździe dla Realu. Narazie 1 pkt w 2 meczach. Oby tak dalej.
0
Dublet Van Dijka.
2
@Krystiansigma2734 Otóż nie.
1
No penalty = no party
1
Życze Wam oraz sobie udanego meczu i oby ta obrzydliwa instytucja zwana realem madryt zgubiła dzisiaj punkty.
9
@Luciano99 Absolutny głąb
2
@MessiForeverTheBest Tak zwana dominacja genetyczna.
2
@Adran360 @blakkudium Czy ty na to zezwalasz?
0
Arsenal dostał gola ze stałego fragmentu czyli pewnie zaraz strzelą trzy po rożnych.
2
@NeroTFP1 Ty to na trzeźwo oglądasz? @FcPortoFan1999
2
@kanver_ Na wiosne wszystkich zmiotą.
3
@Herato Jest lepszy technicznie, jest też znacznie lepszy w rozegraniu.
0
@Barceloniarz987 Przecież Deco właśnie chciał Diaza...
16
Jeśli Eric jest w pełni zdrowy to nie byłoby żadnego problemu, a nawet dobrze by było gdyby nie zagrał i nie pojechał na kadre.
1
@4drian0 Będzie wielu co w te 4 dni całą gre przejdą pewnie.
5
@Zoker Brać wszystkich, potem się ich sprzeda z zyskiem. Ja tak w FIFIE robiłem, zawsze działało.
1
@Nightraider A co i kiedy Flick powiedział?
4
Dzisiaj Lech wali manite Rayo, a w niedziele Rayo wali manite Realowi. Tak będzie.
11
https://x.com/M1L4GRO/status/1986320131891577208
To jest jedna z największych kradzieży jakie widziałem. Chłop mu z impetem wchodzi w noge, jest VAR i nic. Przypominam, że oni wtedy wygrali LM, a przed tym golem byli praktycznie poza nią. Tak wygrywa ten klub.
15
@ZwyklyCuler48 Ja myśle, że jak ktoś pisze, że słaba jest obrona to ma na myśli całą drużyne.
0
@Patrykk99 xG na identycznym poziomie do tego słupek i 2 poprzeczki. Powinniśmy to wygrać.