Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lajcior Xabi Alonso
0
@zmiter912576 Po tym co się odwaliło ostatnio na rynku to nikt chyba nie wie ;p
11
Też zwróciłem uwage na te akcje. Przecież to jest żart.
0
Wojtek wpada w piłkarza Brugge. Ja pindole...
0
@Kondi99 Tak można o całym zespole napisać.
2
@barcasempre Mnie bardziej wkurzyło to odegranie do Yamala na 16 metr. Lepsza piłka i miałby idealną okazje na uderzenie, a on na metr źle podał.
0
Według mnie z tą obroną nic Hansi nie zrobi. Albo będziemy strzelać jakieś chore ilości bramek albo nic z tego nie będzie. Będą na pewno ciekawe widowiska - to na pewno.
0
@Cobra303 Tylko co z tego, lige wygrywa się bijąc słabych, a nie w meczach z wielkimi bo w La Liga wielu takich nie ma.
3
@Cobra303 Przecież real punktuje bardzo dobrze. Oni mają 30/33 pkt.
0
Ale ten Olmo chodzi. No normalnie niesamowity jest to transfer jak narazie.
0
@krycha2201 Przypominam, że Inigo grał w poprzednim sezonie i było to samo.
2
@tbas Atletico Madryt
2
Pytanie czy my możemy oczekiwać, że ta obrona będzie grała lepiej? Przecież w poprzednim sezonie było dokładnie to samo. To nie trwa 2 miesiące tylko właściwie od początku roku jest to samo.
0
Rzygać się chce jak się patrzy na te obrone.
1
Wjeżdża mu w noge, ale nie ma kontaktu. Wyjebcie go z tej komentatorki.
0
Olmo nawet z odegraniem ma problem.
0
Wraca nasz najlepszy strzelec - own goal.
0
Nareszcie. Tutaj z 5 bramek już powinno być...
0
@Korsain No niesamowite biorąc pod uwage, że zagraliśmy 4 niepełne spotkania...
1
@krol211 Co odwala? Tak będziemy grać i to się nie zmieni.
0
Tylko mi się wydawało, że przy pierwszej bramce był spalony 2 metrowy? Kto tam linie łamał? Zero powtórki...
1
Jeśli chodzi o ofensywe to nie ma co narzekać no może oprócz wykończenia - przynajmniej 2 gole powinny być. Tylko co z tego skoro nasza obrona jest bezobjawowa.
0
@FCB24 xD znaki znaki
0
@jeonek Szkoda słów...
13
Nie gramy źle. Szkoda, że obrona to parodia.
0
Jesteśmy bardziej ruchliwi niz zawsze.
0
On je dicka może być ciężkim przeciwnikiem.
6
Flick wie, że Lewy ma forme na ~2-3 miechy w sezonie, więc dopiero go spuści ze smyczy na sam koniec. Wtedy walnie ze 30 bramek w 3 miechy, tryplet i Złota Piłka.
1
@Faro Tobie to przychodzi dość łatwo.
17
@pt9 Za stary już na to jesteś.