9

No to realowi zostało już tylko 5 spotkań na wyjeździe z rzędu. Zaczęli bardzo dobrze i mam nadzieje, że utrzymają te forme.

4

@norbi77 Slot: Xabi nie zmienił taktyki, więc wygraliśmy.

1

Salah to gdzieś tak od początku roku ma zjazd jak Kounde od początku tego sezonu. Nie da się na niego patrzeć.

2

Mądrze grający i skutecznie broniący się real przegrywa po nieszczęśliwej bramce po stałym fragmencie.

3

@Mixtape W obronie? Pewnie nie. Natomiast w ataku byłoby na pewno lepiej.

4

Camavinga to jest taki piękny piłkarz. Mam nadzieje, że będzie bronił barw realu do końca swojej kariery.

0

0,45 xG wielkiego realu Xabiego Alonso. Niesamowity mecz.

4

Najlepsze: real jest cienki i dostaje na łeb.

Najgorsze: Niestety 1-0 to najmniejszy wymiar kary bo real dzisiaj został ZDEKLASOWANY.

1

@damian16161212 Ale wszedł sankami w nogi od tyłu bez zainteresowania piłką.

0

Ale ten Huijsen jest cienki.

4

Sznurówka Mac Allistera na spalonym. Karny dla realu.

2

ZDEKLASOWANY Real traci bramke na 1-0. Na ich szczęście jest tylko 1-0 bo powinno być ze 4-0.

9

Real ZDEKLASOWANY w pierwszej połowie jak coś.

1

Bayern to już tu ze 4 bramki powinien mieć.

0

A co się Dembele stało? Coś poważnego?

4

Ale Diaza odkleiło teraz.

3

I tak się drukuje mecze. Ma ktoś wątpliwości, że w drugą strone to nie byłby karny?

1

No to jest cyrk hahahahhahaha

0

@reloaded Jeden na telewizorze, drugi na telefonie.

7

@Starrk Ważne, że wiosną. Reszte się ustali.

1

Christensen będzie miał rok przygotowywania do mundialu i tyle. Szkoda cholernie bo to bardzo dobry stoper tylko co z tego jak większa szklanka niż Olmo.

6

@OldMc84 Chłop wygrywa składem za 20 euro tryplet krajowy, w Bayernie robi tryplet, do tego dołożył inne puchary. To wszystko w 3 sezony pracy, ale topowym trenerem nie zostanie...

16

Bellingham, Palmer hahaha

1

@fart Film jest dobry, ale tak mniej więcej w połowie staje się bardzo powolny.

3



Trzeba liczyć, że coś tutaj zgubią.

3

@MYTO To albo 11 listopada albo 6 lipca - zdecyduj się.

2

@regatta52 Nie jest gotowy najwidoczniej.

1

Ferran widze, że dał wypowiedź na poziomie swojej gry...

0

@APTAPT Sam Rafa Mir mógł mieć 3 bramki w tym meczu...

3

Espanyol jest 5-ty w lidze, Getafe 6... Do tego madryt na czele. Ciężki narazie ten sezon dla kibica Barcelony. Na szczęście dużo jeszcze spotkań przed nami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?