1

@kamiVeB Biedny Martin, a mógł lepiej dośrodkować...

6

Trzeba dzwonić po brata Xaviego skoro Hansi dostał czerwo. On ma 100% win ratio.

39

De Jong dzisiaj z asystą, biegał za dwóch. Hejtujcie dalej. Prawda jest taka, że od momentu gdy przyszedł Flick gra dobrze albo bardzo dobrze.

0

@Aragorn33 Jeden z nas.

7

Niech mi ktoś powie jak normalnie rywalizować w lidze gdy ten drukarz Manzano w każdym stykowym meczu sędziuje dokładnie tak jak dzisiaj? Przecież to jest cyrk.

0

Standardowa skuteczność Barcelony.

0

Ta drużyna jest rozbita. Dziury po kilkanaście metrów.

1

Zobaczcie na ten pressing. Co to jest...

0

@norbi77 Akurat to nie był pomysł Xaviego co sam przyznał. On nie chciał tak grać.

0

@xavi890 Eric to nasz najlepszy obrońca w tym sezonie.

5

Najlepsze jest to, że strzeliliśmy bramke i do tego momentu wyglądało to naprawde nieźle. Nawet pressing działał. Straciliśmy bramke i drużyna umarła.

2

Tutaj naprawde nie ma co się czepiać pojedynczych zawodników skoro praktycznie każdy gra poniżej możliwości. Tak samo gdyby grał Inigo - wyglądałoby to identycznie.

6

Kounde gra słabo, ale zobaczcie - on za każdym razem zostaje 2 na 1. Tak było z Sevillą, tak samo jest dzisiaj, a przecież mamy defensywnego pomocnika w tym meczu. Katastrofalnie wyglądamy jako drużyna.

2

@BARCA1899Messi Inigo nic by nie zmienił. My jako drużyna gramy katastrofalnie.

2

Nie dość, że gramy beznadziejnie to jeszcze ten madrycki kretyn sędziuje.

0

W tym pierwszym sam na sam chyba spalony. Tak czy siak Szczęsny dwie sety wyjął bo w drugiej akcji musnął piłke dłonią.

8

Kogoś dziwi, że chłop strzela bramke życia z Barcą?

3

Najlepszy piłkarz na świecie z golem.

1

@ikar34 Co za głupoty. Pewnie się położy na boisku bo kontrakt przedłużył.

0

Ciekawe czy Pedri czy De Jong wyżej. Ciekawa jest ta pomoc bo w teorii mamy kogoś od brudnej roboty czyli Casado.

2

@MsBarca Zależy jak bardzo duży będzie optymizm w klubie. Miał wrócić na ten mecz, ale kontuzja mu się odnowiła - może wróci na El Clasico, może nie wróci.

1

Rozumiem, że dopóki nie było zgody na powrót na Camp Nou to mieliśmy tam wracać co 3 dni, a teraz jak już zgoda to wrócimy dopiero jak będzie kolejna zgoda na 45 tysięcy widzów?

3

@macio_944 A czy to prawda, że jak będę strzelał do ludzi w grze to wyrosne na psychopate i bandziora?

0

@CLS63AMG Ciekawe, która data miała większy wpływ na losy świata.

9

@gumaz Czyli dzisiaj jest kibicem Barcelony. Jutro nagra coś pozytywnego o Realu i będzie madryciakiem.

0

@michal26 Gdzieś pomiędzy 15, a 20 zł na godzine.

3

@partymaker No odejście Frenkiego za darmo w najlepszym wieku to na pewno byłby świetny pomysł. Pensje ma mieć jak Pedri/Raphinha czyli mniej więcej taką jaką ma pozycje w zespole.

6

Mam flashbacki z sezonu z Igrzyskami Olimpijskimi.

0

@fart Ciężko coś przegrać w październiku.

0

@Ku84fcb Będą grali ci, którzy nie mają nogi w gipsie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?