Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamiVeB Biedny Martin, a mógł lepiej dośrodkować...
6
Trzeba dzwonić po brata Xaviego skoro Hansi dostał czerwo. On ma 100% win ratio.
39
De Jong dzisiaj z asystą, biegał za dwóch. Hejtujcie dalej. Prawda jest taka, że od momentu gdy przyszedł Flick gra dobrze albo bardzo dobrze.
0
@Aragorn33 Jeden z nas.
7
Niech mi ktoś powie jak normalnie rywalizować w lidze gdy ten drukarz Manzano w każdym stykowym meczu sędziuje dokładnie tak jak dzisiaj? Przecież to jest cyrk.
0
Standardowa skuteczność Barcelony.
0
Ta drużyna jest rozbita. Dziury po kilkanaście metrów.
1
Zobaczcie na ten pressing. Co to jest...
0
@norbi77 Akurat to nie był pomysł Xaviego co sam przyznał. On nie chciał tak grać.
0
@xavi890 Eric to nasz najlepszy obrońca w tym sezonie.
5
Najlepsze jest to, że strzeliliśmy bramke i do tego momentu wyglądało to naprawde nieźle. Nawet pressing działał. Straciliśmy bramke i drużyna umarła.
2
Tutaj naprawde nie ma co się czepiać pojedynczych zawodników skoro praktycznie każdy gra poniżej możliwości. Tak samo gdyby grał Inigo - wyglądałoby to identycznie.
6
Kounde gra słabo, ale zobaczcie - on za każdym razem zostaje 2 na 1. Tak było z Sevillą, tak samo jest dzisiaj, a przecież mamy defensywnego pomocnika w tym meczu. Katastrofalnie wyglądamy jako drużyna.
2
@BARCA1899Messi Inigo nic by nie zmienił. My jako drużyna gramy katastrofalnie.
2
Nie dość, że gramy beznadziejnie to jeszcze ten madrycki kretyn sędziuje.
0
W tym pierwszym sam na sam chyba spalony. Tak czy siak Szczęsny dwie sety wyjął bo w drugiej akcji musnął piłke dłonią.
8
Kogoś dziwi, że chłop strzela bramke życia z Barcą?
3
Najlepszy piłkarz na świecie z golem.
1
@ikar34 Co za głupoty. Pewnie się położy na boisku bo kontrakt przedłużył.
0
Ciekawe czy Pedri czy De Jong wyżej. Ciekawa jest ta pomoc bo w teorii mamy kogoś od brudnej roboty czyli Casado.
2
@MsBarca Zależy jak bardzo duży będzie optymizm w klubie. Miał wrócić na ten mecz, ale kontuzja mu się odnowiła - może wróci na El Clasico, może nie wróci.
1
Rozumiem, że dopóki nie było zgody na powrót na Camp Nou to mieliśmy tam wracać co 3 dni, a teraz jak już zgoda to wrócimy dopiero jak będzie kolejna zgoda na 45 tysięcy widzów?
3
@macio_944 A czy to prawda, że jak będę strzelał do ludzi w grze to wyrosne na psychopate i bandziora?
0
@CLS63AMG Ciekawe, która data miała większy wpływ na losy świata.
9
@gumaz Czyli dzisiaj jest kibicem Barcelony. Jutro nagra coś pozytywnego o Realu i będzie madryciakiem.
0
@michal26 Gdzieś pomiędzy 15, a 20 zł na godzine.
3
@partymaker No odejście Frenkiego za darmo w najlepszym wieku to na pewno byłby świetny pomysł. Pensje ma mieć jak Pedri/Raphinha czyli mniej więcej taką jaką ma pozycje w zespole.
6
Mam flashbacki z sezonu z Igrzyskami Olimpijskimi.
0
@fart Ciężko coś przegrać w październiku.
0
@Ku84fcb Będą grali ci, którzy nie mają nogi w gipsie.