Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najlepszy po tej połowie to jest wynik.
0
Nie da się na to patrzeć.
4
To jest najgorsza połowa za panowania Hansiego biorąc pod uwage jakość rywala.
4
Nie wiem co oni na treningach robią, ale fizycznie wyglądamy tragicznie. Może im Hansi śrube ostatnio dokręcił.
0
To wygląda jakbyśmy w 10 grali
1
To jest kontynuacja meczu z PSG.
2
Czyli teraz mamy karne za walke o piłkę. Nikt nie miał jej pod kontrolą. Nieźle.
1
Zobaczcie co oni robią w polu karnym. Kładą się przy najmniejszym kontakcie. Właściwie to lecą na ziemie jeszcze przed nim.
0
@foczkyyyhg Karny zasłużony, czerwona z dupy.
1
Hahahaahahahahahahha
3
Jak ktoś wyłączył to niech nie włącza.
1
Dwie setki spieprzone, a teraz Arnau wpuszcza takie gówno.
0
@adi7adi8 To prawda, ale oni chyba dzisiaj sporo rezerwowy skład wystawili.
0
Real gra nieźle, ale mecz na 1:1 tak naprawde.
2
Hahaha, standardzik.
0
Znowu United z fartem - to musi być 2:1.
0
Ale farta miał Sesko.
Nie no, wysoko podniósł te noge, ale go nie dotknął. Dla mnie tutaj nie ma karnego.
5
United 2:0, ale wstyd dla Sunderlandu.
1
@Czyhrynski Wstawaj Neo, zesrałeś się.
2
@Lionel_Messi10 Co za kretynizm.
1
@Jonyx Ja mam La Ramble Premium i nie mam ani jednej ani na komputerze ani na telefonie.
1
Dzisiaj piękny hate-watch o 21. Villarreal w dobrej formie, więc mają szanse powalczyć. Polecam każdemu.
6
Poezja.
4
Zaraz to łysy zobaczy i jeszcze go powoła.
9
@Safrani Mrugnij dwa razy jeśli nie żartujesz.
3
@PatrykBarca Właśnie Flick zagrał pod rywala - chciał mieć obrońców pod wyprowadzenie piłki. Nie pykło bo zniszczyli nas pressingiem.
1
@szymon6847 Dla mnie to nie jest problem jakościowy tylko fizyczny. Nasz pressing wyglądał koszmarnie. W drugiej połowie nie byliśmy w stanie im się przeciwstawić zupełnie. Luki pomiędzy formacjami na kilka metrów.
1
@Encore Słabo jak cała drużyna. Ja bym się po tym meczu nie pastwił nad jednostkami.
0
@Luciano99 Hakimi by tu był wyzywany po tej bramce Ferrana.
23
Swoją drogą jak w takim meczu Ferran nie strzela na pustą i Olmo robi praktycznie to samo to na co my liczymy. Nawet grając tak słabo w drugiej połowie PSG nie miało aż tak wiele stuprocentowych okazji. Można to było przepchnąć kolanem, ale trzeba takie sytuacje wykorzystywać szczególnie, że pierwsze 30-35 minut mieliśmy dobre i kto wie jak mecz by się ułożył.