6

@CurryTheGoat30 Wiedzieli o tym wszyscy tylko nie zarząd.

0

@LeszekFCB Przecież nikt tu nie robi z nas męczenników. Po prostu popełniono błąd.

1



Jeszcze wychodzi na to, że nas przekręcili. Coś mi ten Ramos właśnie wyglądał dziwnie daleko przed piłką.

0

Mam nadzieje, że ich tam Hansi teraz ostro opieprza w szatni.

2

@PatrychoO Z Inigo wyglądało to tak samo pod koniec poprzedniego sezonu.

1

Różnica w pressingu była widoczna gołym okiem. Oni dosłownie przy każdym naszym wyjściu spod bramki byli ciało w ciało. Nam brakowało kilku metrów i byliśmy wiecznie spóźnieni. Każda druga piłka była przegrywana. Zero płynności w środku pola, głupie straty na skrzydłach. Ciężko się to oglądało.

3

My to przegraliśmy fizycznie. Przecież to była przepaść, a my nie graliśmy na KMŚ. Żenada.

7

Każda druga piłka przegrana. Nasz pressing był beznadziejny. Żałosna druga połowa.

1

Jakim wynikiem się ten mecz nie skończy to będzie to bardzo cenna lekcja na cały sezon.

0

Olmo w teorii to powinien wymiatać w takich spotkaniach gdzie trzeba szybko myśleć na małej przestrzeni, a on w wielkich meczach kompletnie nie dojeżdża.

0

Pressing nie działa, Olmo nie działa.

0

Będzie nawalanka w pomocy. Podoba mi się to.

22

@Eklerek Jak to jest żul kunde.

2



Thanos byłby dumny.

10

@kanver_ Mamy wrzesień, ludzie...

0

Ja bym dał karnego dla Mbappe.

0

@Kasy Słuszny znaki

0

Cienki ten real.

2

Powinni być 1:0... hahaha

2

Pograją niecałe 2 godziny i znowu 11 godzin lotu. Praktycznie cały dzień w samolocie w dwie strony.

2

@maroon Albo dlatego, że nie uniknął wypadku kupuje teraz u najlepszych. W takich działaniach liczy się rozgłos i im się to udało.

1

Chłopu chyba noge urwało. Mógł dostać kolanem w kolano, a to akurat taki ból gdzieś.

2

No i taki jest futbol. Prowadzisz 2-0, a w jednej akcji tracisz zawodnika i prokurujesz karnego, i są problemy.

10

Na pewno dużo łatwiej jest grać takim piłkarzom jak Dro czy Roony gdy na boisku jest Pedri i Frenkie, i nie tracimy tak dużo na jakości gdy grają zmiennicy co jest ogromnym plusem.

1

Poklepali. 2-0 Milan

8

https://x.com/_RedDevils_PL/status/1972334263380123849

Powiem tak - nie chciałbym żeby tam trafił. Ten klub wszystkich pożera. Natomiast byłoby to na pewno bardzo ciekawe do zobaczenia.

4

@Andi18 Raczej nie dlatego Flick to najlepszy trener na świecie.

3

W ogóle przy takim wyniku to top 6 w Serie A wygląda mocarnie.

0

@Gaucho W porządku. Ani nic wielkiego nie zrobił ani nic nie zepsuł. Jedno fajne otwierające podanie do Roonyego.

0

Ale Pulisic poleciał skrzydłem. 1-0 Milan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?