0

Coś tam sie słyszało, na jutube sie widziało.
Ale od dzis kierunek na wakacje to Kanada, kurwa ależ tam muszą byc upały.

W Bośni wiadomo pizga śniegiem cały rok.

0

@RumbleDelivery a ja tobie rzycie jeszcze więcej energi w komentowaniu. Bo mi się juz kompletnie nie chce.

Trzeba byc ślepcpem na poziomie podeszwy klapka z action by takie opinie wygłaszać.

1

0

@Nazio_87 było eng Land. Prawie to samo.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Luciano99 wygląda jak zad yorka. To jego twarz?

0

Gramy pod Netflixa. Ot co.

3

Juz widoczny na radarze.
https://ibb.co/4ZB1wYy0

Ale jesli kogoś nie odwiedzi w tym roku to sie nie dziwcie.
Dużo tego ma do obrobienia.
https://ibb.co/Tqm6RtSP

1

@Dari0G i kto tu sie spiął?

Jeszcze raz zdrowych spokojnych nocy. Przyda sie. Pozdrawiam cieplutko.

1

@Dari0G jedyny niedobór jaki widzę to Ty.
"Miej wiarę, medycyna ciągle się rozwija...
A Ty niestety nie"


Spokojnej nocy i dobrej zabawy.

2

@fejkenq ok. Bo juz chciałem
https://streamable.com/m4hb85

Ale uspokoiłaś mnie.

1

@Dari0G pytasz czy stwierdzasz?
U mnie zajebiscie w przeciwieństwie do Ciebie.

2

@Dari0G wszyscy w domu? Czy kogoś zabrakło?

0

@DiSBlaDE

Jaka ochrona prywatności? I dlaczego tylko pod artykułem a.na LR juz nie.

0

Ktoś to ogarnia!?

Rozumiecie cos z tego? Jesli tak, to pomóżcie bo dla mnie to wyższa matematyka...

Screen do artykułu
https://ibb.co/FqHYykMd

Screen do LR.
https://ibb.co/Kx6bhjFp


1

@DiSBlaDE jesli wszystkie do dupy, to której najciężej tam sie dostać.

3

Którą wersję filmu Punisher lubicie najbardziej?


2

@spiderman1899 i te bez kaucji tez.

2

Dobrych smaków.
https://ibb.co/k6DCCypt

2

@Bolton dziękować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Luciano99 od AZ Alkmaar to sie wyautuj bo odetnę Ci fundusze na pozyskiwanie nowych pracowników.

0

@FcPortoFan1999 a ja @tadzik447 jestem czy inny @macio_944 by deszcz mnie kręcił, aż tak to pokręcony to ja nie jestem.

0

@FcPortoFan1999 często padało młody człowieku.

0

@FcPortoFan1999 tak, młody człowieku.

0

@FcPortoFan1999 właśnie to robię.
https://ibb.co/d0Q4YmjW

Idealna temperatura. Ledwo ponad 30 i mlodzi ludzie narzekają, ze za ciepło.

2

@Kapitan hawk idealna temperatura. Nie za ciepło nie za zimno.
Nic tylko grac.

0

@ProvocadoAvocado
Według twoich kryteriów są tylko dwie opcje.

@Dupa Dupa czy wolisz solo @dupeczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?