DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś tam sie słyszało, na jutube sie widziało.
Ale od dzis kierunek na wakacje to Kanada, kurwa ależ tam muszą byc upały.
W Bośni wiadomo pizga śniegiem cały rok.
0
@RumbleDelivery a ja tobie rzycie jeszcze więcej energi w komentowaniu. Bo mi się juz kompletnie nie chce.
Trzeba byc ślepcpem na poziomie podeszwy klapka z action by takie opinie wygłaszać.
1
@damianex10 #BH
0
@Nazio_87 było eng Land. Prawie to samo.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Luciano99 wygląda jak zad yorka. To jego twarz?
0
Gramy pod Netflixa. Ot co.
3
Juz widoczny na radarze.
https://ibb.co/4ZB1wYy0
Ale jesli kogoś nie odwiedzi w tym roku to sie nie dziwcie.
Dużo tego ma do obrobienia.
https://ibb.co/Tqm6RtSP
1
@Dari0G i kto tu sie spiął?
Jeszcze raz zdrowych spokojnych nocy. Przyda sie. Pozdrawiam cieplutko.
1
@Dari0G jedyny niedobór jaki widzę to Ty.
"Miej wiarę, medycyna ciągle się rozwija...
A Ty niestety nie"
Spokojnej nocy i dobrej zabawy.
2
@fejkenq ok. Bo juz chciałem
https://streamable.com/m4hb85
Ale uspokoiłaś mnie.
1
@Dari0G pytasz czy stwierdzasz?
U mnie zajebiscie w przeciwieństwie do Ciebie.
2
@Dari0G wszyscy w domu? Czy kogoś zabrakło?
0
@DiSBlaDE
Jaka ochrona prywatności? I dlaczego tylko pod artykułem a.na LR juz nie.
0
Ktoś to ogarnia!?
Rozumiecie cos z tego? Jesli tak, to pomóżcie bo dla mnie to wyższa matematyka...
Screen do artykułu
https://ibb.co/FqHYykMd
Screen do LR.
https://ibb.co/Kx6bhjFp
1
@DiSBlaDE jesli wszystkie do dupy, to której najciężej tam sie dostać.
3
Którą wersję filmu Punisher lubicie najbardziej?
2
@spiderman1899 i te bez kaucji tez.
2
Dobrych smaków.
https://ibb.co/k6DCCypt
2
@Bolton dziękować
8
Dobry wieczór.
Kilka gówniarzy...
1.https://ibb.co/PZkdkrmB
2.https://ibb.co/s9WnsL0y
3.https://ibb.co/nKcyB3W
4.https://ibb.co/KcbHrv1z
5.https://ibb.co/hJV6MVpV
6.https://ibb.co/hxDSwgkw
7.https://ibb.co/d0DNk5jS
8.https://ibb.co/mV6xGk93
Wiadomo jutro manita.
https://ibb.co/ZpqkGtJm
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Luciano99 od AZ Alkmaar to sie wyautuj bo odetnę Ci fundusze na pozyskiwanie nowych pracowników.
0
@FcPortoFan1999 a ja @tadzik447 jestem czy inny @macio_944 by deszcz mnie kręcił, aż tak to pokręcony to ja nie jestem.
0
@FcPortoFan1999 często padało młody człowieku.
0
@FcPortoFan1999 tak, młody człowieku.
0
@FcPortoFan1999 właśnie to robię.
https://ibb.co/d0Q4YmjW
Idealna temperatura. Ledwo ponad 30 i mlodzi ludzie narzekają, ze za ciepło.
2
@Kapitan hawk idealna temperatura. Nie za ciepło nie za zimno.
Nic tylko grac.
0
@ProvocadoAvocado
Według twoich kryteriów są tylko dwie opcje.
@Dupa Dupa czy wolisz solo @dupeczka