0

Oby ten remis wszedł.

0

@agaFCB oby nie.

0

Oby Espania jak najszybciej odpadła bo oczy krwawią.

0

Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.


Trenera teraz w trakcie przerwy zwolnić a co. Gorzej nie będzie.

0

Yamal na ratunek w drugiej połowie na mecz z ciężkim i niewygodnym rywalem.

1

To ta Hiszpania celuje w w finał? Widzę Barcelonę która chce wejść z piłką do bramki.

1

@RoberDzik

co to w ogóle za ankieta. Ciężko zrobic taką by dodać wszystkie kraje które uczestniczą? Hmm!
@MateuszDoniec

4

@gumaz niech to trzyma w sobie.

0

@DiSBlaDE nigdy.

0

Kurde kiedy my będziemy wymieniać tak podania w reprezentacji jak to robią Bośniacy?


0

Coś tam sie słyszało, na jutube sie widziało.
Ale od dzis kierunek na wakacje to Kanada, kurwa ależ tam muszą byc upały.

W Bośni wiadomo pizga śniegiem cały rok.

0

@RumbleDelivery a ja tobie rzycie jeszcze więcej energi w komentowaniu. Bo mi się juz kompletnie nie chce.

Trzeba byc ślepcpem na poziomie podeszwy klapka z action by takie opinie wygłaszać.

1

0

@Nazio_87 było eng Land. Prawie to samo.

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Luciano99 wygląda jak zad yorka. To jego twarz?

0

Gramy pod Netflixa. Ot co.

3

Juz widoczny na radarze.
https://ibb.co/4ZB1wYy0

Ale jesli kogoś nie odwiedzi w tym roku to sie nie dziwcie.
Dużo tego ma do obrobienia.
https://ibb.co/Tqm6RtSP

1

@Dari0G i kto tu sie spiął?

Jeszcze raz zdrowych spokojnych nocy. Przyda sie. Pozdrawiam cieplutko.

1

@Dari0G jedyny niedobór jaki widzę to Ty.
"Miej wiarę, medycyna ciągle się rozwija...
A Ty niestety nie"


Spokojnej nocy i dobrej zabawy.

2

@fejkenq ok. Bo juz chciałem
https://streamable.com/m4hb85

Ale uspokoiłaś mnie.

1

@Dari0G pytasz czy stwierdzasz?
U mnie zajebiscie w przeciwieństwie do Ciebie.

2

@Dari0G wszyscy w domu? Czy kogoś zabrakło?

0

@DiSBlaDE

Jaka ochrona prywatności? I dlaczego tylko pod artykułem a.na LR juz nie.

0

Ktoś to ogarnia!?

Rozumiecie cos z tego? Jesli tak, to pomóżcie bo dla mnie to wyższa matematyka...

Screen do artykułu
https://ibb.co/FqHYykMd

Screen do LR.
https://ibb.co/Kx6bhjFp


1

@DiSBlaDE jesli wszystkie do dupy, to której najciężej tam sie dostać.

3

Którą wersję filmu Punisher lubicie najbardziej?


2

@spiderman1899 i te bez kaucji tez.

2

Dobrych smaków.
https://ibb.co/k6DCCypt

2

@Bolton dziękować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?