DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37916 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby ten remis wszedł.
0
@agaFCB oby nie.
0
Oby Espania jak najszybciej odpadła bo oczy krwawią.
0
Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.
Trenera teraz w trakcie przerwy zwolnić a co. Gorzej nie będzie.
0
Yamal na ratunek w drugiej połowie na mecz z ciężkim i niewygodnym rywalem.
1
To ta Hiszpania celuje w w finał? Widzę Barcelonę która chce wejść z piłką do bramki.
1
@RoberDzik
co to w ogóle za ankieta. Ciężko zrobic taką by dodać wszystkie kraje które uczestniczą? Hmm!
@MateuszDoniec
4
@gumaz niech to trzyma w sobie.
0
@DiSBlaDE nigdy.
0
Kurde kiedy my będziemy wymieniać tak podania w reprezentacji jak to robią Bośniacy?
0
Coś tam sie słyszało, na jutube sie widziało.
Ale od dzis kierunek na wakacje to Kanada, kurwa ależ tam muszą byc upały.
W Bośni wiadomo pizga śniegiem cały rok.
0
@RumbleDelivery a ja tobie rzycie jeszcze więcej energi w komentowaniu. Bo mi się juz kompletnie nie chce.
Trzeba byc ślepcpem na poziomie podeszwy klapka z action by takie opinie wygłaszać.
1
@damianex10 #BH
0
@Nazio_87 było eng Land. Prawie to samo.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Luciano99 wygląda jak zad yorka. To jego twarz?
0
Gramy pod Netflixa. Ot co.
3
Juz widoczny na radarze.
https://ibb.co/4ZB1wYy0
Ale jesli kogoś nie odwiedzi w tym roku to sie nie dziwcie.
Dużo tego ma do obrobienia.
https://ibb.co/Tqm6RtSP
1
@Dari0G i kto tu sie spiął?
Jeszcze raz zdrowych spokojnych nocy. Przyda sie. Pozdrawiam cieplutko.
1
@Dari0G jedyny niedobór jaki widzę to Ty.
"Miej wiarę, medycyna ciągle się rozwija...
A Ty niestety nie"
Spokojnej nocy i dobrej zabawy.
2
@fejkenq ok. Bo juz chciałem
https://streamable.com/m4hb85
Ale uspokoiłaś mnie.
1
@Dari0G pytasz czy stwierdzasz?
U mnie zajebiscie w przeciwieństwie do Ciebie.
2
@Dari0G wszyscy w domu? Czy kogoś zabrakło?
0
@DiSBlaDE
Jaka ochrona prywatności? I dlaczego tylko pod artykułem a.na LR juz nie.
0
Ktoś to ogarnia!?
Rozumiecie cos z tego? Jesli tak, to pomóżcie bo dla mnie to wyższa matematyka...
Screen do artykułu
https://ibb.co/FqHYykMd
Screen do LR.
https://ibb.co/Kx6bhjFp
1
@DiSBlaDE jesli wszystkie do dupy, to której najciężej tam sie dostać.
3
Którą wersję filmu Punisher lubicie najbardziej?
2
@spiderman1899 i te bez kaucji tez.
2
Dobrych smaków.
https://ibb.co/k6DCCypt
2
@Bolton dziękować