DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pilot z Krakowa poczól magię świąt.
https://ibb.co/5sC3m4k
https://cowkrakowie.pl/2024/12/niecodzienny-wyczyn-pani-pilot-z-aeroklubu-krakowskiego-narysowala-gigantyczna-choinke-na-niebie
4
@Marian_Pazdzioch trzymaj to w sobie.
Ewentualnie na wycieraczkę boczka.
5
@AFA luciano jest na odwyku.
4
Zdjęcie Galaktyki Andromedy umieszczone w Atlasie Świata wydanym przez służbę topograficzną WP w 1962 roku.
https://ibb.co/yX5RQqg
1
33 lata różnicy.
https://ibb.co/ssFT1dg
0
@Marian_Pazdzioch jeśli tylko ma problemy, to z chęcią pomogę.
0
@Marian_Pazdzioch zapisz Ferdka do grupy.
0
@Marian_Pazdzioch i to się ceni! Wiadomo z kim mam przyjemność. Jedyny zrozumiał.
0
@Lukikiki nic nie zniknie. Wspólnymi siłami obalimi to i tamto.
0
@Lukikiki super, chciałbyś dołączyć do grona SAA?
0
@PatrykBarca wchodzisz w to czy nie?
0
@BulaKG potrzebujesz pomocy czy sam będziesz pił?
0
@Eklerek ok, mimo że nie spełniłeś wymogów, zapisuje.
1
Zakladam stowarzyszenie anonimowych alkocholików.
Jak sie zapisać?
Osoby które potrzebują pomocy proszone są zapisać się, poprzez komentarz (alko)
Wspólnymi siłami sprawimy, że alkohol zniknie.
Nie oznaczam by nie wywierać presji.
17
@Gibbon_FCB a kiedy Messi zmarł? Kurna, nie jestem na bieżąco.
3
@Luciano99
@lucjan vs @Luciano99 to była by walka.
0
Coś czuję, że Hansi zabawi tu na dłużej czy to dobrze czy nie. Nie czas by to oceniać.
Ale jedno jest pewne w ostatnim sezonie będzie łysy jak @Danny Gaucho
0
@Eklerek ehh Kubica:( co to byłby za kierowca. I ta Kanada
1
@Eklerek dokładnie. Ale Gołota też przyjmował strzały takie, że nie jednego by powaliły a on stał.
Efekt tego widać.
2
@Cobra303 w domu.
3
@DonAndresFCB nie ma co się przejmować. I żyje się dalej i zyje się dalej. Pozdro.
1
@Eklerek ale co edrju to edrju.
Kto oglądał na żywo walkę Riddickiem Bowe ten wie.
Szkoda wielka.
1
@Eklerek dzięki za info.
1
A endrju Andrzej Gołota, to o której?
1
@Kapitan hawk LR Explosion
0
@Sysia11 ok. Na spokojnie. Czyli my( Braca) nie mamy mentalu ale real już go ma?
0
@clyde no to nie ma co wyrokować. To jest piłka, zmienna jak kobieta pff znaczy jak kalejdoskop.
0
@Rewolucja123 ok. Zgadza się. A na przestrzeni wieloletniej.
0
@clyde real już wygrał jutrzejszy mecz?
Podaj wynik to obstawie u buka.
2
@Sysia11 kiedy Atletico wygrało jakiś puchar przypomnij? Co do realu to wiemy o co chodzi.