DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Marian_Pazdzioch menda jesteś i tyle. Zadajesz pytanie o aborcje, produkuje się. Po czym usuwasz dyskusje.
"Nie ma w słowniku kulturalnych ludzi słów, które by mogły wystarczająco obelżywie określić pańskie postępowanie".
0
Jeden dzień Jeden komentarz, ale za to konkretny :)
@mokramartynka
0
@Bobo25 a to nie jest czasami ten legendarny kolczyk jego ojca?
4
@reloaded tak było kiedyś. Dziś autobus leci za samolotem. Dzięki temu kluby oszczędzają czas.
4
Wiemy, że masz @Luciano99 braki kadrowe. Ale kogo Ty tam zatrudniasz obecnie?
https://streamable.com/jckqa8
1
Skromnie, ale weszło.
Mukiele w 90 minucie uratował kupon.
https://ibb.co/xDWsYJd
1
@ricardo0705 ja od 24 do 7. Też się doczekać nie mogę.
6
Dzień dobry.
https://streamable.com/orlk71
Środa minie tydzień zginie.
2
@karolszymek skromny obiad to i zjedli w 8 minut. Po drugie 14:30 jest raz na dobę :D
13
@dawid4444 starym dziadem jesteś Ty.
Urodzony 4 kwietnia 44 .
6
@Hosh Po co real w ogóle wystepuje w la liga.
0
@mekston kolejny fake news. Nie ma czegoś takiego jak kartka dla realu.
Ooo panie tym bardziej czerwo.
0
@mekston 238 spalonych.
Rekord należy do Mbappe w roku 2039.
0
@Kapitan hawk a już myślałem ,że @mokrychlopiec zagadał do @MesQueUnClub96
0
@zodiak_10 racja, ten z loch Ness przynajmniej nie próbuję być celebytom..
0
@Janas11224 a morze Szczęsny na treningach wygląda jak jak nieszczęsny wojtula.
0
@zodiak_10 taki trochę potwór z Loch Ness
0
@Filipem a co u żony?
0
@BulaKG bez limitu tak, ale za frytki to nie.
A będzie coraz drożej.
1
@Szklaner dziękować.
https://ibb.co/jMgKWRt
https://ibb.co/gtMqbMb
4
Za mało śniegu...
Siostry
https://ibb.co/dpSCyfk
0
@DiSBlaDE
2
@Luciano99 fake news @Danny Gaucho ma większą grzywę niż @johnybravo
7
Ehh, piękna Sobota. I nie przejmować się niczym. Tylko relaksik.
Pozdrawiam tych spiętych o każdy wynik.
Zdrówka życzę.
0
@Pnog37 a kto pisał albo mówił, że na wygraną w lotto jest 50% nigdy czegoś takiego nie czytałem. Na wygraną w lotto masz jakiś niecały procent( już nie pamiętam).
Bo mecze różnią się od losowan w loteriach.
Dużo zmiennych.
To że dana drużyna przegra z trzema słabszymi z definicji drużynami pod rząd to nie znaczy że przegra z pierwsza drużyna w tabeli.
Dlatego pytam pokaż mi wzor na swoją teorie.
5
@Orłoś a to z nimi jest mniejsze prawdopodobieństwo wygranej?
Pokaz mi wzór.
Właśnie na takich jak ty( bukmacherzy wygrywają)
0
@Szklaner no, proszę pana.
0
Przestańcie beczeć jak te zarzynane barany.
Sobota jest, stawiam wszystkim.
https://ibb.co/xXnc9bT
2
@Luciano99 ty polewasz czy Kessie w kajdach ma to czynić.
0
@LukaszFan albo oryginalna z samsunga też ma dark mode.