0

@FcPortoFan1999 zawsze!

1

@La Pulgaa smutne będę tylko dla tych którym kupony nie wejdą.

4

Tak AI widzi @Popitek12

Profil użytkownika Popitek12 na FCBarca.com

• Profil Popitek12 na forum FCBarca.com zawiera informacje o jego ulubionych zawodnikach (Messi i Martinez) oraz aktywności na forum, obejmującej liczne komentarze i udział w dyskusjach.

• Użytkownik brał udział w dyskusjach na tematy takie jak alkohol, libacjj alkocholwej ponadto wyniki meczów Bayernu Monachium, oraz kariera Fabregasa.

• Komentarze Popitek12 charakteryzują się szerokim zakresem tematów, od analizy alkocholu, używek i meczów po osobiste przemyślenia tych aspektów.

Opinie na tematy polityczne i społeczne.

0

@Rust_Cohle ale wiesz, że jak będziesz się logować to za każdym razem termin usunięcia konta się przedłuża. Wiesz prawda?

1

@macio_944 a no co ty się produkujesz? Są jakieś Donaty za to :D

Oni mają swój własny świat.
W przypadku wygranej cisza, zero skruchy, pokory, przyznania się do błędu.
Mecz się nie zaczął ale napisać muszę bo się uduszę.


0

@tadzik447 kogo zwycięstwo? :D

1

@Marian_Pazdzioch tętno ze 150 wtedy to minimum.

1

@Comentateiro czyli wygramy.

1

@Deviler ale wiesz, że jak dolewasz olej to potem trzeba zakręcić kurek do wlewu oleju. Wiesz prawda?

Dolewasz po 5km , silnik cały w oleju.

Fakty mówią same za siebie.

2

@Kgorecki2500 no właśnie. Miną tygodnie i dowiemy się, że jednak był islamistą.

Teraz w mediach rzecz jasna chaos.
Trzeba poczekać.

2

@TheNekro94

Taleb Abdul Dżawad, 50-letni sprawca ataku w Magdeburgu, pochodził z Arabii Saudyjskiej i mieszkał w Niemczech od 2006 roku. Pracował jako lekarz psychiatra w Saksonii-Anhalt. W mediach społecznościowych krytykował islam i wyrażał poparcie dla skrajnie prawicowej partii AfD.

1

@Masnymichael najlepsze ceny lego są na przełomie czerwiec sierpień.

1

@Joe_Barbaro
F) Obie wygrają

1

Witamy:D
@Alaaa
@Alaaaa

0

@FcPortoFan1999 u spowiedzi był aaa?

0

@macio_944 co sądzisz o tym, że już nie będzie w tym roku zwiastuna gta6 i o fakcie, że Mafią 4 wyjdzie w pierwszym bądź drugim kwartale 2025?

0

@JimMorrisonFCB toczę nie równa walkę. Z mafią @Luciano99 i jego gorących dyskusji. Dawać panowie
@arasz1819 @macio_944 @JimMorrisonFCB

2

3

@Wyjadaczmasla to wszystko przez Ciebie.

4

@Popitek12 i budzików

2

Czego stoisz na torach
Czego stoisz na torach

https://ibb.co/CBvrmLr

1

@JimMorrisonFCB no i misja się powiodła :) teraz ją tylko utrzymać.

0

@arasz1819 ja też.

0

@Prorokk oszuści wszędzie. Jak zyc.

1

@JimMorrisonFCB obawy można mieć przy przelewie za grubą kasę. A nie za jednego zeta, czy pięć. Za więcej wody zmarnował w swoim życiu.

0

@Ghostface wyjdz i nie wracaj.

0

@JimMorrisonFCB przykra, sprawa. :( wiary i powodzenia.

1

@macio_944 taktyk

1

@arasz1819 tak, jest ok.

1

@JimMorrisonFCB widzę, że Dyskusja nie trafiła do gorących a szkoda. Czas to zmienić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?