DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 a jednak żyje :) miał bana na dość długo i stąd moja hipoteza.
0
@macio_944 Lucek to chyba już na dożywociu.
1
@macio_944 pep na kacu.
0
@BulaKG zgadza się psy głównie śnią o swoich właścicielach a nie o innych jak mogłoby sie wydawac, psach.
1
@bartekvisca psy nie mówią, nie wiesz tego? Jak coś to wyszczekał.
1
@juarez on( @MesQueUnClub96 ) zna szczegóły jak tego dokonać.
4
@visca_josef na szczęście u mnie po wpisaniu cip☆a cycki
Wszystko jest takie jak powinno.
Reszta nie ma naczenia.
Nic się nie zmieniło :D
0
@olo_red i tak największym złem jest to.
https://streamable.com/rhoqal
Każde odświeżenie strony przeglądanie komentarzy i to badziewie wyskakuje.
Już nie wspomnę o tych co liczą każdy kilobajt neta.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DragonxNF nie przebijesz się. Anuluj to. Skończy się rozdanie Oscarów na LR wtedy Ty będziesz rozdawał Grammy.
Pozdro.
1
@Kapitan hawk prawdziwy Sheriff!
Masz nagranie z bodycam?
0
@Sulimo Skazani na Shawshank. Można zamknąć temat.
Swoją drogą był już tu taki jeden, który zzrobił podobny ranking ale z serialami, koniec końców ku mojej uciesze wygrało BB. Oba wspomniane arcydzieła są bezkonkurencyjne.
Ale przynajmniej zabijesz nudę na LR. :)
2
Winner- początek
https://streamable.com/xh2bnd
20kg+ z miejsca startujemy na wysokość około 130-150cm.
A dopiero się uczy, techniki skoków i lądowań.
3
@MesQueUnClub_87 tak.
0
@tadzik447 "ostry cień mgły".
1
Kto z Wawy
Byli u Was wczoraj.
https://ibb.co/ZhGM5nh
4
@Kapitan hawk ale niech tak pozostanie. Mi się podoba to coś dzieje w Madrycie, jest dobrze.
Prędzej czy później vini zerwie się z łańcucha i pokaże swoje pełne oblicze.
Może na mestalla? :)
0
@Kapitan hawk @ojWojtek opinia i to już!
3
Niech męczenniki coś odj€bie w sobotę na mestalla, proszę.
15
Jego otoczenie jest tak samo tępe jak i on sam.
1
@Kapitan hawk co! xd
0
Teraz tylko czekać na przegląd prasy :D
3
@Bocheno1 bobek
1
@pt9 nie ma nic gorszego niż ten przycisk na filmweb co wielokrotnie się potwierdzało, że danego filmu nie ma na tej platformie jaka wskazuje filmweb.
@matirix20
Jeśli chcesz być pewny gdzie na jakiej platformie leci film to polecam stronę.
https://www.justwatch.com/
1
@Rastafarnianin @tadzik447 opinia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 dziękować. Żona ma 1 listopada :D
1
@macio_944 nie no, mówisz że w moje urodziny taki prezent Walencja by mi sprawiła. Jestem za!
1
@macio_944 do końca tygodnia w Madrycie prognozowane są liczne podtopienia.
1
@Pojedzone gdyby tak tylko system szkoleniowy polskiej piłki przeszedł metamorfozę. To i coś byśmy powalczyli na Europejskiej arenie.