0

@MoralnyKarzel toś wybrał godzinę na zadawanie pytań :)

1

@SzczenaWojtula tak tak, bo ten rok jest przestępczy przestawiamy zegarki na +2 do przodu.

0

2

@JimMorrisonFCB słaba głowa. Kiedyś jak leżał po wypadku z tramwajem, to kroplówkę wpinali pod paznokiec. Bo mu tak wygodniej było. A teraz...

Ale wiek robi swoje.

0

@norbi77 no tak, my na razie możemy. Ale wiadomo co i jak, to przecież niemiec, za chwilę może też będziemy musieli. Nigdy nic nie wiadomo:)

1

@don'T.R.I.P.e a na rm komentowanie pod artykułem to chleb powszedni. Pewne aspekty nigdy się nie zmienią :)

1

Jasny i klarowny przekaz poszedł w świat!
Teraz oni a nie my będziemy wychodzić na murawę z obsraną zbroją.

1

Trzeba się cieszyć.
https://ibb.co/XY3zt8X
https://ibb.co/SNkwDdm

Bo tu i tam tak, samo cieszy.

2

@Gaucho ty chyba synem jesteś, tak mniemam?

@Danny Gaucho też wystrzelił i mamy Ciebie.

0

Aaa, bo wy sobie wymyśliliście mieć black friday. Kuwa zapomnijcie od poniedziałku staruje black monday.


Coś jest nie tak z tymi poniedziałkami, są jakby zj€bane.

2

@macio_944 tak, zgadza się nie było. Ale to nie wyklucza, że bawili się futbolem jak z podwórka :)

Niech zabawa trwa.

3

@macio_944 były podobne komentarze za czasów MSN.

Ale to bez znaczenia. Ważne, że cieszy napawa dumą i optymizmem na przyszłość!

0

@kamyk_23 to już chyba parę jaskułek.

Słyszysz ten tupot za plecami!?
To żołnierze Hansiego, nie uciekniesz.

1

@JimMorrisonFCB elegancko! Czyli brakuje już tylko 84 by pamięć w tel/PC klękła nieodwracalnie. Bo ta powyżej uszu już spalona.

1

Nie wchodziłem tam dobry kawał czasu. Ale po meczu coś mnie natknęło.
I w szoku jestem, że tam jest jakiś głos rozsądku.
Albo to tylko głupia nadzieja, a napisał to któryś z naszych:)

https://ibb.co/3vwcj2q

4

@Dari0G już poprawione. Ja wiem jak. Umiem, byłem na szkoleniu. Przepraszam.

2

@JimMorrisonFCB on razem z elementem w jednym szeregu jak kury idą spać o tej samej porze. Czyli po dobranoce.

Opinie na osiedlu to on ma zszarganą.

4

Jedynym i niepodważalnym wyznacznikiem w całej galaktyce, jak to dobrym piłkarzem jest Robert, to starcie się z samym @AlexDark00

Robert musisz.

P.s forma rywalizacji dowolna.
Wynik rywalizacji znany.

1

@norbi77 "lecimy w dół" cieszy to, że on sie cieszy. Oby tak dalej, a z czasem może i go polubię jak tak będzie grać.

1

Zmiana czasu i kawałek kodu z matrixa poszło się jebax. Labamba nie ogarnia zmiany czasu. Panuje ogólny chaos. Co tu się dzieje XD

3

@Luciano99 godzinę do przodu jesteśmy.

0

@Encore Nie ma innej opcji niz to, ze jakiś pojeb który ma za dużo wolnego czasu skradł kawałek kodu Matrixa. Stąd ta anomalia która wystąpi w pieniedzialek.

0

@FcBarcaVamosMyClub gratulacje! Tydzień był mega udany nie tylko dla Ciebie. Pozdro.

0

@Sulimo pff nie jego liga może nie ogarniać :)

Ale tu kibice Barcy raz za razem pisali o GD nawet wczoraj chwilę przed meczem.

5

@VamosRakieta w Szwecji ponoć też.

1

@macio_944 chyba
menal
menel
Czarny poniedziałek

0

@PatrychoO bo Hansi nie może za wszystko odpowiadać. Niemiecka myśl technologiczno- administracyjna nie dotarła w pełni do biur Barcelony.

24

Pięknie. "Poranny przeglad prasy"
Kiedyś to trzeba było czekać, i to nie raz do 11 następnego dnia.

Fajnie poczytać w nocy a rano przypomnieć jaki to był piękny wieczór.

0

@karci0 dokładnie. Nie wyjechał do Meksyku.

Tylko za warzywniakiem trafiła się oferta pracy. Blisko do domu płaca i składki do ZUS się zgadzają. Nie ma czego żałować.

2

Cofamy czas, real nie może być gorszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?