3

Haha serio nie poszedłeś do szkoły bo się śmiali z Barcy? :D Teraz to mnie rozwaliłeś.

2

Dobrze że Fifa odrzuciła odwoływania Barcy w sprawie Pique bo pewnie i z Atletico byśmy przegrali.

0

Celta=Atletico w tym sezonie

0

Lęcę na Real-Bilbao.

0

haha kopią prosto w niego i mecz życia?

0

Chodzi Ci o okradzioną bramkę Celty?

1

Niech ten mecz już się kończy nie chce kolejnego blamażu...

0

Minęło 5 min a my jak graliśmy to gramy nie stać nas na 3 bramki i trzeba się z tym pogodzić.

0

Jaki mecz życia nie bez powodu Celta straciły pkt dotychczas tylko raz.

3

Przecież my nie mamy pomocy my z piłką nie możemy wyjść z własnej połowy....

0

Na Nou Camp hahahhaa

0

To już jest po meczu z taką grą nie mamy żadnych szans!

1

Ale przecież nie ma autobusu panowie.

0

Żeby tu manity nie było...

2

Co on ci mógł tutaj zrobić wyloguj się plis.

2

Lider lider i po liderze.

0

Czemu oni tak chcą klepać teraz Nemyar miał mnóstwo miejsca by uderzyć.

0

Messi powinien uderzyć z pierwszej.

0

Koszulkami się zamieniliśmy?

0

Zaczynamy fatalnie..

0

Jestem w 100% przekonany że Barca w lidze zostanie. Jakby Barca odeszła to liga by straciła na atrakcyjności i co najważniejsze kasa by była mniejsza.

0

Bartra rozgrywa dobre zawody na ogórków. Lepiej nawet potrafi zagrać od Pique ale gdy przychodzi lepszy rywal nie zawsze daje radę.

5

Rakitić odbiór piłki niczym w Fifie :D

3

Te karne to on ma fatalne...

1

Messi powinien podnieść ręce.

1

Ci komentatorzy nie umieją odmieniać nazwisk piłkarzy...

0

Jaki pressing Levante O.o ?

0

Moim zdaniem Bravo powinien również zacząć bronić w LM. Po co na siłę ma grać Ter Sztejgen skoro jest gorszy. Myślę że mecze w PK powinny mu wystarczyć.

0

Boże mecz bez klopsa Ter Sztejgena jest meczem straconym niech wraca ten Bravo i niech lepiej broni w LM bo jest o niebo lepszy.

1

UU pierwszy raz nie uznali nam słusznie bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?