1

Karny dla Barcy mogę umierać.

0

Może dlatego, że gra dziś na pomocy i zaliczył świetną asystę.

0

Pierw to my strzelmy jedną bramkę.

0

Zauważyłem, że Neymar w tym sezonie zawsze w 1 połowie gra piach, a w 2 nieco lepiej.

0

Remisujemy w 40 minucie z Levante jak może nam iść?

0

Nie było ręki....

0

Nie ma na co czekać Levante z minuty na minutę będzie grało coraz lepiej. W połowie obowiązkowo od początku Messi i Suarez w atak, a Iniesta do pomocy.

0

Czemu teraz nie hejtujecie Neymara? Wpakował się sam na 5 obrońców.

1

Jaaaki piach gramy masakra ciężko to się ogląda.

1

Neymar rozegra akcje egoistycznie nikt nic nie mówi. Munir rozegra akcje samolubnie od razu lecą hejty, a w tamtym sezonie po 2 kolejkach pewnie większość się nim podniecała...

1

Odśwież stream.

8

Busquets myśli, że chyba wygrywamy 5:0

0

Na razie gładko nie idzie goelady nie będzie tym bardziej takim składem.

7

BVB dostało kopa jak zmienili trenera. Arsenal powinien zrobić to samo po tym sezonie.

2

Mógł podać patelnie oczywiście strzelał :)))

1

Wiedziałem że tak będzie :D

0

Czy mi się wydaje czy on przedziurawił tą piętką jeszcze Varana? :D

1

Boże taka seta

0

Tak nie uznali prawidłowej bramki Granady nie było spalonego.

3

Na razie bramka dla Granady niesłusznie niezaliczona bo spalonego nie było ale Granada wciąż ma swoje okazje jak i Real.

0

Ajaaja Granada blisko.

3

"No i Keylor Navas może się zrównać z rekordem dzięki pomcy sędziego liniowego" Jak to brzmi :D

0

Moim zdaniem powtórki powinny zostać wprowadzone tylko i wyłącznie przy spalonych i karnych.

1

Benzema na spalonym sam na sam oczywiście sędzia nie odgwizdał :)))

1

Ma ktoś statystykę ile to już błędów sędziów jest na korzyść Realu (bramka z spalonego, karne niesłusznie podyktowane lub zabrane przeciwnikom). Ja myślę że to już z 10 od początku sezonu będzie.

1

To jest chore nawet nie chce sobie wyobrażać co się będzie działo w GD niestety....

0

Haha na chacie na streamie fan z avatarem Realu pyta się od kiedy piłka wskazuje linię spalonego :D

0

HAHAH już zzacyzna się szopka to jest żałosne dajmy puchar Relaowi już na start...

0

Ale wyjął to bramkarz teraz :)

3

Już zaczyna Ronaldo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?