1

Ale was pozamykał Angol xd

0

Niech wchodzi ten Lewy, Ferran jest zbędny.

8

Faul na Araujo był!!!

1

Ferran już kiedyś bawił się w zapasy xd

0

Co ja Ekstraklase odpaliłem?

2

@mrboom tylko nie wysyłaj jemu, a mi.

6

@Popitek12 potrzebujemy opinii eksperta w sprawach kobiet @VegetaPolska

2

Felix to co mecz ładuje w słupki albo poprzeczki.

1

Z takim składem i ławką rezerwowych 1:0 po męczarniach będzie zadowalające.

1

Ale mizerna ławka rezerwowych i mocno osłabiony pierwszy skład. Ciężki mecz się szykuje.

0

@tristan87 Sprytnie to sobie wymyślił, ale mógł przejść do ekstraklasy ryzyko gry w LM mu nie grozi.

3

@draxidox Słaby ten filmik, a tak zapowiadany. Pierwsze 25 minut to kopia filmiku Wardęgi. Jedyna nowa rzecz to przedstawienie 2 nowych dziewczynek z którymi pisal Stuu. Reszta już dawno na internecie śmigała.

0

@TR3YWAY Niedziela koło 17-18 to najlepsza pora na wypuszczenie filmu. Dzisiaj już nie będzie.

3

Bardzo ładny strzał Felixa, szkoda że to wyjął.

0

@MrPGG Oczywiście, że tak

0

Czemu Raphinha podaje jak Ferran miał wokół siebie 3 piłkarzy???

0

@Sapos93 Majorka bo ma już kartkę.

2

Rapha ładne piłki dzisiaj daje.

14

15 minut temu La Bamba pytała dlaczego Xavi ściągnął rekina zamiast Lewego xd

0

@gumaz Platki, tosty, omlet, kurczak

1

Po co i dlaczego? Powinien być rozliczony po końcu sezonu.

0

Dlaczego ten karny jest uznany jak Lewy ewidentnie się zatrzymał przed strzałem?

1

Grosik wejdzie i uratuje.

0

@Patrykl145 O co chodzi w tym filmiku.

1

Lewandowski jakie przyjęcie XD

0

Oho Lewy żółta mam deja vu.

1

@Kuba_1 PSG/Bayern, Real, Milan, Newcastle. Grupa marzeń.

0

Czemu Fati nie podawał?

6

Yamal gra 10 razy mądrzej niż Demeble, a ma 16 lat.

3

Yamal to ma pecha, za każdym razem jest bardzo blisko gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?