DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamiVeB A jak myślisz Kami?
35
@Encore Kounde z tym fryzem i podkoszulkiem, wygląda jak jakaś postać z GTA San Andreas.
0
@mordini123 Właśnie jak to pisałeś to jest 1:1
0
@BartqRKO Ponieważ sprzedawca przypisał ofertę do zaproponowanego produktu z katalogu Allegro i parametry uzupełniło mu automatycznie.
0
Potężny Eric Garcia wchodzi.
0
Co to za idiotyczny faul w meczu towarzystkim...
9
Poprzeczka jest biała i zablokowała strzał. Nie chce nic mówić, ale wygląda mi to na lekki rasizm...
0
Ewidentna ręka, po co Araujo pokazuje na VAR? xd
3
Fajny meczyk, będzie dużo goli.
3
Xavi tak patrzy w niebo i widzi, że będzie miał wymówkę, że nie jest to pogoda do grania w piłkę.
0
@gumaz alkoholu w domu nie spożywam, chyba że zaprosisz La Bambe do siebie na mecz.
24
W końcu człowiek meczyk obejrzy, bo wstawac w środku nocy żeby oglądać sparingi to tak średnio.
1
Jak w ciągu najbliższych 3 lat dojdziemy raz do półfinału to będzie sukces, ale pomarzyć zawsze można.
0
@Emhyr Będzie zarabiał 700mln euro rocznie, specjalnie go nie trzeba przekonywać xd Kylianek łasy na kasę.
1
@Deviler 0zl. Gry kupuje na steamie za skiny z csa które mam za darmo.
11
@abram3k W Stanach jarają się jakimś koszem, a ja nawet nie wie znam więcej niż 5 zawodników tam grających.
2
@VamosVamos Ty to zawsze miałeś łeb do interesów.
4
@betonito Przecież to jest oczywiste że prędzej czy później to się stanie. Wystarczy że sypną kasą. W UEFA można kupić wszystko.
8
W końcu byłby po Alvesie PO na miarę Barcelony.
6
@MesQueUnClub96 Kopnął na siłę to fakt, ale zobacz jak ogromną powierzchnie bramki zajął Martinez.
18
@draxidox Dla mnie ta interwencja zdecydowanie przebija tą Ikera z Holandi, jest bardziej efektowna. Najważniejsza interwencja w historii
1
@arasz1819 A czy kiedykolwiek Real był bliski odpadnięcia w grupie, że mieliby im pomagać sędziowie?
2
@bari_94 Żeby dodać sobie np do płatek, czy omlecika.
4
Od początku kariery powinien grać na pivocie. Z takimi warunkami fizycznymi i częstymi wylewami nie jest to stoper na miarę topowego klubu.
0
@Greenalley Chłop zagrał 4 mecze przez cały sezon, a Ty mówisz o jakimś rozwoju?xd
4
@Dertinho Jeszcze walka z Najmanem i koniec kariery.
0
@ToshyFCB ja?
0
@Colon Oshimen.
2
@Colon Nigeryjczyk
6
@Comentateiro Kwestia indywidualna. Każdy ma swoje cele.