1

@kamiVeB A jak myślisz Kami?

35

@Encore Kounde z tym fryzem i podkoszulkiem, wygląda jak jakaś postać z GTA San Andreas.

0

@mordini123 Właśnie jak to pisałeś to jest 1:1

0

@BartqRKO Ponieważ sprzedawca przypisał ofertę do zaproponowanego produktu z katalogu Allegro i parametry uzupełniło mu automatycznie.

0

Potężny Eric Garcia wchodzi.

0

Co to za idiotyczny faul w meczu towarzystkim...

9

Poprzeczka jest biała i zablokowała strzał. Nie chce nic mówić, ale wygląda mi to na lekki rasizm...

0

Ewidentna ręka, po co Araujo pokazuje na VAR? xd

3

Fajny meczyk, będzie dużo goli.

3

Xavi tak patrzy w niebo i widzi, że będzie miał wymówkę, że nie jest to pogoda do grania w piłkę.

0

@gumaz alkoholu w domu nie spożywam, chyba że zaprosisz La Bambe do siebie na mecz.

24

W końcu człowiek meczyk obejrzy, bo wstawac w środku nocy żeby oglądać sparingi to tak średnio.

1

Jak w ciągu najbliższych 3 lat dojdziemy raz do półfinału to będzie sukces, ale pomarzyć zawsze można.

0

@Emhyr Będzie zarabiał 700mln euro rocznie, specjalnie go nie trzeba przekonywać xd Kylianek łasy na kasę.

1

@Deviler 0zl. Gry kupuje na steamie za skiny z csa które mam za darmo.

11

@abram3k W Stanach jarają się jakimś koszem, a ja nawet nie wie znam więcej niż 5 zawodników tam grających.

2

@VamosVamos Ty to zawsze miałeś łeb do interesów.

4

@betonito Przecież to jest oczywiste że prędzej czy później to się stanie. Wystarczy że sypną kasą. W UEFA można kupić wszystko.

8

W końcu byłby po Alvesie PO na miarę Barcelony.

6

@MesQueUnClub96 Kopnął na siłę to fakt, ale zobacz jak ogromną powierzchnie bramki zajął Martinez.

18

@draxidox Dla mnie ta interwencja zdecydowanie przebija tą Ikera z Holandi, jest bardziej efektowna. Najważniejsza interwencja w historii

1

@arasz1819 A czy kiedykolwiek Real był bliski odpadnięcia w grupie, że mieliby im pomagać sędziowie?

2

@bari_94 Żeby dodać sobie np do płatek, czy omlecika.

4

Od początku kariery powinien grać na pivocie. Z takimi warunkami fizycznymi i częstymi wylewami nie jest to stoper na miarę topowego klubu.

0

@Greenalley Chłop zagrał 4 mecze przez cały sezon, a Ty mówisz o jakimś rozwoju?xd

4

@Dertinho Jeszcze walka z Najmanem i koniec kariery.

0

@ToshyFCB ja?

0

@Colon Oshimen.

2

@Colon Nigeryjczyk

6

@Comentateiro Kwestia indywidualna. Każdy ma swoje cele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?