24

Wracać możesz i teraz. Szkoda, że Valencia jest bankrutem i nam nie zapłaci.

10

25 minut klepania, a to Real miał najlepszą okazję na bramkę po wylewie. Tyle z tego waszego klepania na 40 metrze City.

2

@mateusz33 Chyba nie w tym meczu. Brakuje pomysłu City, jak stworzyć sobie czystą okazję.

1

@Nazio87 Nie uda tylko łydki.

5

@Ukasz Ja tam większą nadzieję pokładam w Puigu. Tylko kolejny trener z rzędu się na niego uwziął :/

9

To jak myślicie Sergi Samper da radę zastąpić Busquetsa, a Montoya Alvesa?

2

@bartas97 Ona robi to specjalnie a ludzie łykają i udostępniają. Tymczasem ona kręci sobie zasięgi ajaja.

1

@macio_944 A co jak @RAUL_GONZALES_7 jest kibicem schalke?

0

Zastanawia mnie, co będzie jak Real kiedyś wygra(napisz w komentarzu, że nie wygra) tryplet. Czym będzie dogryzać La Bamba, sekset?

2

@barcelonaLM Co jak co ale nick to masz mało psujący do siebie.

1

@adi7adi8 No szok że na atrakcyjność drugiej osoby wpływa coś więcej niż tylko wygląd.

0

@MesQueUnClub96 Jaki to będzie miało sens, kiedy Tobą będzie jeszcze zarządzała Twoja mama.

5

Sprzedać go nawet za te 70mln.

1

@Sulimo Gikiewicz, a nie czekaj

0

@Rl9k1nG skoro lubisz smak. To kupuj alkohol 0 :) jednak nie tylko smak lubisz.

7

@Rl9k1nG Okrągłe 0. Jeszcze w towarzystwie można się napic, gdzieś poza domem dla towarzystwa. Nie wiem jak można pić browary w domu, tak samo nie wiem jak można palić, tego to już całkiem nie rozumiem. Świadome szkodzenie samemu sobie.

0

@pauletaa Nie mam pojęcia, shot z internetu.

2

https://streamable.com/f7ik9v
No nieładnie mu zajechał.

0

@Joe_Pesci Idzie do góry stabilnie.

2

@Vernon_Roche Ta to bylibyśmy jeszcze większym bankrutem, bo tak wygląda 90% meczów w wykonaniu Xaviball

1

@barcanawieki Chyba w ciągu ostatniej godziny nie było.

6

Pedri powinien grać do Fatiego, a nie Lewego obstawionego dwoma obrońcami.

0

Gramy na rezerwy Osasuny 30 minuta i dalej bez celnego strzału xd

0

@Katalończyk 99 Pewnie są z Warszawy to są smutni.

0

Betis w 9 będzie grał? xd

3

A po grzyba komu Alonso w tym momencie?

0

Rapha do końca meczu powinien grać już bez żadnej presji. Zobaczymy co pokaże.

1

@AlexDark00 Co tam gadasz?

0

Teraz tym bardziej łatwiej będzie utrzymać 1:0 heh.

1

Słuszna druga żółta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?