DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Po prostu Real to co miał to wykorzystał.
2
Karny dla Liverpoolu? Gol ze spalonego Realu przy podaniu do Rodrygo, wow.
0
Czemu spalonego nie odgwizdali, jak to było najważniejsze podanie w akcji?
0
Spalony Rodrygo był.
2
@Kimirionum Co powinien być? Nie żartuj sobie człowieku.
0
@PatrykBarca Ale Real nie strzelił w tym meczu żadnego gola z kontry, więc o czym Ty mówisz?
0
Ale ten Nunez jest wolny i drewniany xd
2
Wygrał im LM w poprzednim sezonie, wystarczy xd
0
@supraomnes1 To w wieku 13 lat mieszkasz z kobietą?
9
@Emhyr Z takimi bramkarzami w Arabii to jest szansa, ze tylko mur minie i będzie gol. Tylko będzie problem minąć mur z jego wolnymi.
0
@Donnie_Darko Ta patrząc na to, że ostatniego gola z wolnego strzelił z 2 lata temu, aż do dzisiaj xd
6
Ale Messi zgasł po mundialu. Jemu jeszcze chce się grać w piłkę?
1
@Elosek 6 lat prawie każdego dnia ten tego z chłopakiem. Trochę ta znajomość będzie mogła mieć "luzy"
0
Vinicius spalił, nie widzicie skąd zaczynają...
1
Casemiro na biało do tego z Barceloną i dziwi się, że mu teraz faule gwiżdżą.
0
O Gavi wypada na rewanż, ciekawe kto tam zagra w pomocy xd
0
@pt9 Człowieku nie ma w naszym składzie 3 najlepszych piłkarzy. Pedri, Balde, Dembele. Gramy z Alonso, Roberto, Kessim i Rapha, a Ty mówisz, że mamy lepszy skład.
0
@wasacz Bo Ksawi wykłada lachę na Lige Europy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jeszcze niedawno byłem za powrotem Leo do Barcy, ale gramy coraz lepiej, a patrząc na wczorajszy mecz PSG mam mieszane odczucia. Messi prawie przez cały wczorajszy mecz był bezużyteczny, a w pressingu i obronie nie uczestniczył.
2
@AnnaMarianna Czyli jak od samego początku myślałem. Ty masz obsesję na punkcie posiadania faceta, bo inaczej się tego nie da wytłumaczyć. Może zamiast się nad tym użalać i przejmować, to powinnaś postarać się być lepszą wersja siebie i interesujący faceci sami się znajdą? Faceci od Ciebie uciekają, bo widzą Twoją desperację to jest odpychające.
0
@bartas97 Myller i mordeczka? Nie no to już przesada, nawet jak na kibica Realu.
0
W końcu Mbappe się urwie PSG szło teraz 3 na 2.
0
@Rust_Cohle Nie masz przypadkiem na imię Maciek?
0
Messi pierwszy zryw w 35 minucie.
9
@cris2706 Jak Paryż nic nie gra.
4
@Kitek1640 Własnie przyznałeś się, że grasz w lola, a dziwisz się, że my oglądamy PSG?
1
@AllBundy Bez żadnego celu, bo sam to robil.
1
O Neymarowi już styki przepala.
0
Ale autostrade ma Bayern z tyłu, Mbappe ładnie mógłby tam hulać.