DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Mecze 1/16 pucharu króla kojarzą mi się z meczami Rikiego Pucia. Powinniśmy go sprowadzić tylko na ten mecz :/
1
Torres i Dembele to nawet na poziomie amatorów wyglądają jak amatorzy.
0
@MesQueUnClub96 Chyba to drugie jednak :)
0
Fakty. Nigdy nie zagłosowałem w plebiscycie Złotej Piłki, bo nie wiem jakiego mam maila, a nie chce mi się pisać do moderacji.
5
5 pkt @LeoMessi za wygranie MŚ
3pkt @Lionel_Messi10 za wygranie Ligue 1
1pkt @VegetaPolska za to żeby mial czym pochwalić się w opisie na tinderze.
22
Podoba mi się ten 2023. Messi jest od dwóch tygodni mistrzem świata, a Ronaldo wczoraj zakończył karierę piłkarską.
0
@Kaamilos87 Za kabaret też się płaci.
1
Zepsuliście nam sylwestra...
2
Dembele odciąga wszystkich od sędziego. Najmądrzejszy na boisku Dembele, mogę umierać.
0
To jest kpina xd
0
Ten człowiek jest nienormalny XD
0
To zaczynamy mecz, bo nuda była.
1
Co ten Courtois ratuje Real.
1
@Sulimo Jakie to ma znaczenie?
0
@barcelonaLM To walkower i nara. Można rozpoczynać sylwestra.
0
Nie czaje jednego. Lewy dostał dwie żółte za faule, więc jakim cudem może grać z Espnayolem? Powinien przecież pauzować jeden mecz za czerwoną, nawet jak mu zawiesili karę za gest w stronę sędziego..
0
@Lionel_Messi10 Na pewno lepsze miał.
6
Niech Messi jeszcze pyknie liczbę goli Ronaldo w LM i będzie pięknie. 11 straty, a jeszcze 2-3 sezony na pewno pogra. Na pewno się uda, jeśli Ronaldo już nie zagra w lidze mistrzów.
1
@Aragorn33 Kante za free
1
@LioMessi10 Zawsze na allegro są fejury w takich cenach i często są to fejki zamawiane z Amazona na adres kupującego
0
@BorzyKrzys Nie mam idoli Krzysiu.
0
Czemu redakcja nie dodała czapek świątecznych na avatary? :/
2
Fajny, klimatyczny filmik o Messim i jego przygodzie z Argentyną.
10
@Medium No i baba ustawiona na cale życie z alimentów, bo sprytnie dała się zalać. Jeszcze bliźniacy to jeszcze więcej pieniędzy, podwójnego farta miała.
2
@Nano22 To była bomba w doliczonym czasie gry 2 połowy. 95 minuta dokładnie.
7
Szpaku był ewidentnie za Argentyną, ale jakoś mi to nie przeszkadza :D
0
Po co mu ten szlafrok?XD
9
Nie wierzę że on dalej nie robi zmian xd
2
Di Maria co za kocur
1
@Nano22 Przecież na internecie, zawsze znajdzie się coś taniej.