DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahah var, czekajcie zapomnieliście o Korei 2002? :D
0
Mistrz: Argentyna
Vicemistrz: Dania
3 miejsce: Niemcy
6
@Emhyr Adidas najlepsze koszulki zrobił na ten mundial. Reszta stawki daleko w tyle. Dużo koszulek jest od adidasa absolutnie TOP.
1
@barcelonaLM Jak ja nienawidzę Brytoli za ten ich akcent. Drugi Kane.
14
No i razem z Bayernem mamy po 17 zawodników powołanych, czyli najwięcej.
1
@Benz Alba z Busim. Oczywiście, że tak.
0
GOOOOL, Jesteśmy mistrzami świata!!!
0
@tristan87 Mamy lepszą kadrę. Wierzę, że ich porobimy. Oby tylko Ochoa nie odpalił trybu mundialowego Ochoa.
4
Teraz wyobraźcie sobie co byłoby, gdyby Ronaldo trafił do City? Pewnie skończyłby kolejny sezon z 20 bramkami w lidze i każdy, by się zachwycał xd Jego mental jednak nie pociągnął United :/
3
@MrPGG Zgadzam się. Muzyka>seriale.
0
@derlysy1979 Wszędzie prawie. Z marketów to na pewno auchan
0
@VegetaPolska Tylko to jest takie typowe tinderowe pytanie i ma dziesiątki takich pytań, a Ty musisz być kreatywny. Z resztą 80% kobiet nie będzie nawet umiało odpowiedzieć na to pytanie. Powie Ci, że ich zainteresowanie to podróże i jedzenie xd
2
Nie ma szans, żeby Napoli zaprzepaściło taką przewagę punktową. Ja wiem, że to Napoli, ale nie wygląda, żeby jakakolwiek drużyna miała im zagrozić. Zasłużyli na tego mistrza po tylu latach.
0
No i co z tym Xavim Simonsem? Czyżby pierwsza pompowana od samego początku perełka La Masi, która może wypalić? Jest na to duża szansa. Nie liczę takich piłkarzy jak Gavi czy Fati, bo o nich nie było tak głośno w mediach, gdy mieli te 14 lat. W Holandii liczby ma dobre i jedzie na mundial. Ciekawe czy za 2-3 lata odbije się jak od ściany w jakiejś lepszej lidze?
4
@VegetaPolska Na tinderze na początku znajomości, nie prowadzi się poważnych rozmów i nie pytaj po chwili pisania o zainteresowania xd Tam musisz się wyróżnić, nawet głupkowatą rozmową/opisem. Staraj się odnosić do tego co widzisz na zdjęciach w tle. Na jakieś smaczki i detale, im bardziej dziwne pytanie tym lepiej, w granicach rozsądku. Rozmawiałam tam z około tysiącem kobiet i nigdy nie zapytałem o zainteresowania. To, że dobra rozmowa, tak niespodziewanie się ucina jest jak najbardziej normalne i nie bierz tego do siebie. Większość lasek chce sobie tam tylko podbić ego.
1
@Criss18Barca No tak Bednarek z Glikiem lepsi xd Jak taką dwójką stoperów wyjdziemy to nawet Arabia coś strzeli.
4
Najgorsze jest to, że jak Polska przegra z Meksykiem to już ma po turnieju, smutne to będzie, bo zabraknie emocji.
1
@slayer Na pewno dostanie szansę z ławki.
15
@Kgorecki2500 Przecież tu jeszcze będzie masa strat punktów.
4
Chłop miał piłkę meczową na głowie.....
1
@matirix20 Oglądałem ich dwa mecze z Rayo i Barceloną. Dawno nie wiedziałem tak słabej drużyny w La Liga.
2
@WiemJak Nie wiem gdzie bardziej się ośmiesza Barcelona. Na portalach społecznościowych czy w Lidze Mistrzów.
5
@Rewolucja123 Błaszczykowski podobno dalej czeka na zmianę, tak samo jak na powtórzenie karnego.
7
@SkilledHydra16 Stary Demble przy tym kopnięciu, by się połamał.
0
De Jong lepsze piły posyła na stoperze, niż grając w pomocy.
4
Rafa co teraz poszedł i jeszcze rożnego wywalczył.
0
Piłkarz Osasuny to bronił czy co?
3
Charizard na boisku
2
Nawet jak tego nie wygramy to jestem dumny, bo pokazaliśmy charakter.
43
Pique kariere kończy to se jeszcze zjechał pajaca na koniec, za te wszystkie lata xd