0

Hahah var, czekajcie zapomnieliście o Korei 2002? :D

0

Mistrz: Argentyna
Vicemistrz: Dania
3 miejsce: Niemcy

6

@Emhyr Adidas najlepsze koszulki zrobił na ten mundial. Reszta stawki daleko w tyle. Dużo koszulek jest od adidasa absolutnie TOP.

1

@barcelonaLM Jak ja nienawidzę Brytoli za ten ich akcent. Drugi Kane.

14

No i razem z Bayernem mamy po 17 zawodników powołanych, czyli najwięcej.

1

@Benz Alba z Busim. Oczywiście, że tak.

0

GOOOOL, Jesteśmy mistrzami świata!!!

0

@tristan87 Mamy lepszą kadrę. Wierzę, że ich porobimy. Oby tylko Ochoa nie odpalił trybu mundialowego Ochoa.

4

Teraz wyobraźcie sobie co byłoby, gdyby Ronaldo trafił do City? Pewnie skończyłby kolejny sezon z 20 bramkami w lidze i każdy, by się zachwycał xd Jego mental jednak nie pociągnął United :/

3

@MrPGG Zgadzam się. Muzyka>seriale.

0

@derlysy1979 Wszędzie prawie. Z marketów to na pewno auchan

0

@VegetaPolska Tylko to jest takie typowe tinderowe pytanie i ma dziesiątki takich pytań, a Ty musisz być kreatywny. Z resztą 80% kobiet nie będzie nawet umiało odpowiedzieć na to pytanie. Powie Ci, że ich zainteresowanie to podróże i jedzenie xd

2

Nie ma szans, żeby Napoli zaprzepaściło taką przewagę punktową. Ja wiem, że to Napoli, ale nie wygląda, żeby jakakolwiek drużyna miała im zagrozić. Zasłużyli na tego mistrza po tylu latach.

0

No i co z tym Xavim Simonsem? Czyżby pierwsza pompowana od samego początku perełka La Masi, która może wypalić? Jest na to duża szansa. Nie liczę takich piłkarzy jak Gavi czy Fati, bo o nich nie było tak głośno w mediach, gdy mieli te 14 lat. W Holandii liczby ma dobre i jedzie na mundial. Ciekawe czy za 2-3 lata odbije się jak od ściany w jakiejś lepszej lidze?

4

@VegetaPolska Na tinderze na początku znajomości, nie prowadzi się poważnych rozmów i nie pytaj po chwili pisania o zainteresowania xd Tam musisz się wyróżnić, nawet głupkowatą rozmową/opisem. Staraj się odnosić do tego co widzisz na zdjęciach w tle. Na jakieś smaczki i detale, im bardziej dziwne pytanie tym lepiej, w granicach rozsądku. Rozmawiałam tam z około tysiącem kobiet i nigdy nie zapytałem o zainteresowania. To, że dobra rozmowa, tak niespodziewanie się ucina jest jak najbardziej normalne i nie bierz tego do siebie. Większość lasek chce sobie tam tylko podbić ego.

1

@Criss18Barca No tak Bednarek z Glikiem lepsi xd Jak taką dwójką stoperów wyjdziemy to nawet Arabia coś strzeli.

4

Najgorsze jest to, że jak Polska przegra z Meksykiem to już ma po turnieju, smutne to będzie, bo zabraknie emocji.

1

@slayer Na pewno dostanie szansę z ławki.

15

@Kgorecki2500 Przecież tu jeszcze będzie masa strat punktów.

4

Chłop miał piłkę meczową na głowie.....

1

@matirix20 Oglądałem ich dwa mecze z Rayo i Barceloną. Dawno nie wiedziałem tak słabej drużyny w La Liga.

2

@WiemJak Nie wiem gdzie bardziej się ośmiesza Barcelona. Na portalach społecznościowych czy w Lidze Mistrzów.

5

@Rewolucja123 Błaszczykowski podobno dalej czeka na zmianę, tak samo jak na powtórzenie karnego.

7

@SkilledHydra16 Stary Demble przy tym kopnięciu, by się połamał.

0

De Jong lepsze piły posyła na stoperze, niż grając w pomocy.

4

Rafa co teraz poszedł i jeszcze rożnego wywalczył.

0

Piłkarz Osasuny to bronił czy co?

3

Charizard na boisku

2

Nawet jak tego nie wygramy to jestem dumny, bo pokazaliśmy charakter.

43

Pique kariere kończy to se jeszcze zjechał pajaca na koniec, za te wszystkie lata xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?