DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 niekoniecznie, bo Meksyk może mieć lepszy bilans bramkowy.
2
Padł jak rażony piorunem bez przesady, żeby kontaktu nie było żadnego, to piłka...
8
No i po co ten wyjazd na aut, skoro nikogo obok niego nie było??
0
Lewandowski dostał za to drugie żółtko
0
@Katalonbar Będzie grał rezerwowy skład, a to jest najważniejszy turniej na świecie. Nie ma miejsca na podkładanie się, rezerwowi też będą chcieli się pokazać.
2
@Siro Narracja wraca, bo jest legendą xd To, że ostatnie lata ma gorsze i ma sporo pomyłek, niczego w tym aspekcie nie zmienia. To tak jakbyś nie nazwał legendą Pique. Tylko zważywszy na to, że ten sezon miał słaby.
1
7 minut to mało, ale więcej niż 60 sekund.
2
Poprzeczka uratowała Brazylie przed golem Casemiro. Według Szpakowskiego :/
1
Richarlison już urósł na cały turniej, a kwestionowali jego powołanie :)
0
Leao już przy strzale miał zaciesz xd
0
@barcelonaLM On ma zaledwie 32 lata. Też myślałem, że ma z 35.
3
Moim zdaniem Ronaldo nie faulował. Walka o piłkę, impetu tu nie było.
2
Ronaldo pierwszą setę zepsuł.
3
@Pawel13sz tam w życiu nie ma 5% tkanki tłuszczowej koło 9 się zakręcił
1
@Pawel13sz Godin w prime z Suarezem i wyglądałoby to naprawdę bardzo dobrze. No i oczywiście Araujo jeszcze trzeba byłoby dodać.
0
Hazard widać, że bez ogrania. Przyjął ładnie, ale strasznie niechlujnie podał do Tielemansa, troszkę za plecy i za mocno.
1
Tielemans chyba zabrał następną dziewczynę De Bruyne, jak to zrobił Courtois, bo nie wierzę, że go nie widział xd
0
6:08 dlaczego Messi nie oddawał strzału do pustej bramki?xd
0
Czemu my auty wyrzucamy do Meksykanów?
0
Ale kopanina paanie
0
Szczęsny zaczyna zabawę
0
Już bez przesady takie losowe odbicie od klaty do tego zagrożenia nie było. Po prostu ten karny nie byłby sprawiedliwy.
1
@FCBeSeM Bilans bramek.
0
Czemu on tego nie kończy?
0
@Faro Co Ty gadasz xd Wybronił to co musiał.
1
Pusta bramka Messi nie strzela? xd
0
Faul na bamkarzu i spalony.
14
@Piernik Co Ty gadasz człowieku xd Nie przegrali meczu od 2 lat. Wygrali Copa America, a Ty uważasz, że było to bez racjonalnych podstaw? Euro 2020 mieli wygrać, czy jak?
1
@MesQueUnClub_87 1,12 kurs zagrałeś na 5 kuponach? xd
0
Z tą 9 to jakiś Arabski Lewandowski?