4



Dostał swoje "5 min" we Francji teraz :)

4



Kto ten syf zatwierdził :D

2





Przecież to wygląda równie komicznie co transfery Bartomeu :D

2





Przecież on w Lato zrobi cuda :D

0

https://x.com/Wilku_ASR/status/1488207844663042057

To nieźle :D

PS. Usunęli twit. Chodziło o to, że ultrasi Verony cieszą się, że praszelik wybrał numer 88 bo wiadomo HH ;)

28



Tak to widzę :D

2

@tobiasson92 W sumie oba niewypały z Juve xD Ale Conte może ich ogarnąć.

17



No piękne podsumowanie to było xD

4



Co prezentację wymyślili xD

0



Kolejny niewypał Juve odchodzi :)

0

@regatta52 Nie, po prostu nowy Omikron jest mało szkodliwy, a łatwo się nim zarazić. Stare szczepionki też na niego działają 2/10.

0

@macio_944 Nie będzie takiej lewicy i prawicy jak chcesz bo zawsze będą szli w skrajność (szybciej, czy wolniej ale jednak). Też nad tym ubolewam.

46

1

@adi7adi8 Nie i to jest dziwne bo u nas jest w 1 lidze xD

0

@arasz1819 Gdzie im tak sugerował? Mówił, że mają prawo do decyzji i tyle.

10



Golaso :o

7



No i dobrze :)

17



To niezły premier xD

4



Dziś może być ciekawie :)

0

@dniel Cała sytuacja zabawna bo wczoraj ze Staszewskim wymienił masę twitów i ogólnie było grubo.

12



Co narrację zmienił xD

0

@hardmind Bo to są oficjalne dane. A czy przed 2003 wykonywał to nie wiemy, bo od 2003 dopiero jest to pranie unormowane i karane.

@kkbarca z Fryzjerem, szefem mafi korupcyjnej w piłce w tamtym okresie.

0



Zabawne :D

0



Ale będzie grubo w najbliższych dniach :D

19



No i 100% racji.

0



To nieźle :D

0

@Persyfl No interesuje co bo zaczynasz tu komentować. No chyba, że napisałem tylko by się dowalić, nawet nie słuchając. I znów My i Wy. Co ty w ZSRR jesteś?

0

Słucham teraz pokoju na twiterze o kadrze i jak naprawdę Michniewicz zgodził się na kontrakt tylko na baraże to xD No nie spodziewał bym się czegoś takiego. Czyli duża szansa, że później nowy selekcjoner :D

PS. Jeśli to prawda.

0

@Persyfl Chłopie zamiast odnieść się do tematu dyskusji, to gadasz o wszystkim innym. Ewidentnie nie masz pomysłu jak skomentować to co jest w danym filmiku i wymyślasz sobie opcje na dyskusję o wszystkim obok, byle by nie poruszyć tematu z filmu. I znów piszesz coś my. Co mnie inne wypowiedzi użytkowników teraz interesują jak rozmawiasz ze mną. I jeszcze gada coś o płakaniu, a nawet nie skomentował filmiku bo nie potrafi xD

Koniec rozmowy, bo to nie ma sensu.

0

@Persyfl TVP nawet nie jest tematem rozmowy tutaj, a ty znowu je przytaczasz.

No fajnie, że zarzucamy manipulację na temat covid. Ale to co podałem nie może być manipulacją bo to prywatna opinia, a nie np. dane które mogą być manipulowane. Facet stwierdził, że według niego tak trzeba będzie traktować covid i tyle. Jak by dziennikarz powiedział, że według niego jest faul tutaj to też manipulacją? O co ci chodzi. Walisz słowami na prawo i lewo, które ni jak się mają do zaczętej dyskusji w tym wątku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?