Dobra bo widzę że Chelsioki się oburzają o Chilwela. W porządku. Proponuję taką podmiankę: Usuwam go z tej listy a w jego miejsce zapraszam Moratę za 70M i Kepę za 80. No i może Drinkwater za 40M, a co! Deal?
P.S. I żeby oddać sprawiedliwość - Alemany sam się w klubie nie zatrudnił. I to, że Laporta może w ostatni dzień okienka siedzieć na jakiejś gali MD, a w klubie praca wre, zawdzięcza temu, że tak to ogarnął. Na takim stanowisku najważniejsze jest otoczenie się właściwymi ludźmi.
Aaron Ramsey odchodzi z Juventusu. Walijczyk trafi do Glasgow Rangers. Szkoci wezmą na siebie 2,5 mln euro netto pensji, a ponadto będą mieć opcję wykupu piłkarza latem za 5,5 mln euro. [Leonetti]
Premier Kanady ucieka przed zjeżdżającymi z całego kraju protestującymi przeciwko polityce Covidowej. Muszę przyznać, że twardy z niego zawodnik. A taki cwany był, gdy wprowadzał wszystkie restrykcje. https://t.co/biip5eFJ8a">pic.twitter.com/biip5eFJ8a
Dejan Kulusevski to Tottenham, here we go! He’ll fly to London today. Total agreement reached with Juventus ⚪️ #THFC
Deal will be around €40m plus add ons - including loan fee and buy clause that could become mandatory in case of UCL qualification/certain number of appearences. https://t.co/HQi56zVbrw">pic.twitter.com/HQi56zVbrw
Czesław Michniewicz miał 711 połączeń z szefem MAFII piłkarskiej w okresie od lipca 2003 do października 2005. Czyli kandydat na selekcjonera PRZEZ PONAD DWA LATA utrzymywał regularne kontakty z szefem MAFII. Tu nawet Najman ze Słowikiem wymiękają...
@Persyfl No interesuje co bo zaczynasz tu komentować. No chyba, że napisałem tylko by się dowalić, nawet nie słuchając. I znów My i Wy. Co ty w ZSRR jesteś?
Słucham teraz pokoju na twiterze o kadrze i jak naprawdę Michniewicz zgodził się na kontrakt tylko na baraże to xD No nie spodziewał bym się czegoś takiego. Czyli duża szansa, że później nowy selekcjoner :D
@Persyfl Chłopie zamiast odnieść się do tematu dyskusji, to gadasz o wszystkim innym. Ewidentnie nie masz pomysłu jak skomentować to co jest w danym filmiku i wymyślasz sobie opcje na dyskusję o wszystkim obok, byle by nie poruszyć tematu z filmu. I znów piszesz coś my. Co mnie inne wypowiedzi użytkowników teraz interesują jak rozmawiasz ze mną. I jeszcze gada coś o płakaniu, a nawet nie skomentował filmiku bo nie potrafi xD
@Persyfl TVP nawet nie jest tematem rozmowy tutaj, a ty znowu je przytaczasz.
No fajnie, że zarzucamy manipulację na temat covid. Ale to co podałem nie może być manipulacją bo to prywatna opinia, a nie np. dane które mogą być manipulowane. Facet stwierdził, że według niego tak trzeba będzie traktować covid i tyle. Jak by dziennikarz powiedział, że według niego jest faul tutaj to też manipulacją? O co ci chodzi. Walisz słowami na prawo i lewo, które ni jak się mają do zaczętej dyskusji w tym wątku.
4
Dostał swoje "5 min" we Francji teraz :)
4
Kto ten syf zatwierdził :D
2
Przecież to wygląda równie komicznie co transfery Bartomeu :D
2
Przecież on w Lato zrobi cuda :D
0
https://x.com/Wilku_ASR/status/1488207844663042057
To nieźle :D
PS. Usunęli twit. Chodziło o to, że ultrasi Verony cieszą się, że praszelik wybrał numer 88 bo wiadomo HH ;)
28
Tak to widzę :D
2
@tobiasson92 W sumie oba niewypały z Juve xD Ale Conte może ich ogarnąć.
17
No piękne podsumowanie to było xD
4
Co prezentację wymyślili xD
0
Kolejny niewypał Juve odchodzi :)
0
@regatta52 Nie, po prostu nowy Omikron jest mało szkodliwy, a łatwo się nim zarazić. Stare szczepionki też na niego działają 2/10.
0
@macio_944 Nie będzie takiej lewicy i prawicy jak chcesz bo zawsze będą szli w skrajność (szybciej, czy wolniej ale jednak). Też nad tym ubolewam.
46
https://x.com/synxchaosu/status/1487928189410238466
Powoli w dobrą stronę :)
1
@adi7adi8 Nie i to jest dziwne bo u nas jest w 1 lidze xD
0
@arasz1819 Gdzie im tak sugerował? Mówił, że mają prawo do decyzji i tyle.
10
Golaso :o
7
No i dobrze :)
17
To niezły premier xD
4
Dziś może być ciekawie :)
0
@dniel Cała sytuacja zabawna bo wczoraj ze Staszewskim wymienił masę twitów i ogólnie było grubo.
12
Co narrację zmienił xD
0
@hardmind Bo to są oficjalne dane. A czy przed 2003 wykonywał to nie wiemy, bo od 2003 dopiero jest to pranie unormowane i karane.
@kkbarca z Fryzjerem, szefem mafi korupcyjnej w piłce w tamtym okresie.
0
Zabawne :D
0
Ale będzie grubo w najbliższych dniach :D
19
No i 100% racji.
0
To nieźle :D
0
@Persyfl No interesuje co bo zaczynasz tu komentować. No chyba, że napisałem tylko by się dowalić, nawet nie słuchając. I znów My i Wy. Co ty w ZSRR jesteś?
0
Słucham teraz pokoju na twiterze o kadrze i jak naprawdę Michniewicz zgodził się na kontrakt tylko na baraże to xD No nie spodziewał bym się czegoś takiego. Czyli duża szansa, że później nowy selekcjoner :D
PS. Jeśli to prawda.
0
@Persyfl Chłopie zamiast odnieść się do tematu dyskusji, to gadasz o wszystkim innym. Ewidentnie nie masz pomysłu jak skomentować to co jest w danym filmiku i wymyślasz sobie opcje na dyskusję o wszystkim obok, byle by nie poruszyć tematu z filmu. I znów piszesz coś my. Co mnie inne wypowiedzi użytkowników teraz interesują jak rozmawiasz ze mną. I jeszcze gada coś o płakaniu, a nawet nie skomentował filmiku bo nie potrafi xD
Koniec rozmowy, bo to nie ma sensu.
0
@Persyfl TVP nawet nie jest tematem rozmowy tutaj, a ty znowu je przytaczasz.
No fajnie, że zarzucamy manipulację na temat covid. Ale to co podałem nie może być manipulacją bo to prywatna opinia, a nie np. dane które mogą być manipulowane. Facet stwierdził, że według niego tak trzeba będzie traktować covid i tyle. Jak by dziennikarz powiedział, że według niego jest faul tutaj to też manipulacją? O co ci chodzi. Walisz słowami na prawo i lewo, które ni jak się mają do zaczętej dyskusji w tym wątku.