@Persyfl No i co ma wspólnego właściciel jak retoryka w programach zmienia się w zależności od prowadzących? Co innego gada Gozdyra i robi inną narrację, co innego Rymanowski, a co innego Jankowski.
I co ma wspólnego ewentualna manipulacjia medialna (daj sobie jakiś przykład manipulacji), z tym akurat wystąpieniem o covid, gdzie nie ma manipulacji, tylko gość gada o USA i mówi swój pogląd na traktowanie covid.
Napisałeś tak dla zasady bzdurę w odpowiedzi by się dowalić tak po prostu, czy jak?
A takie spłycianie użytkowników to jest jakiś cyrk. Ale nie pierwszy z twojej strony.
@pax No ja to pamiętam, ale na obejrzane kilkaset materiałów pewnie od nich do większości nie mam zastrzeżeń. Wielokrotnie mówił o Barcelonie też dobrze w materiałach. Ale kij z tym.
@pax Jak oni mało co gadają o Hiszpanii w ogóle, głównie o Anglii. A ból do Barcy to pewnie ma za finał LM bo jest kibicem Arsenalu. Tak naprawdę to tylko przy materiale oceniającym pamiętny dwumecz z Chelsea się nie zgadzałem z nim. Tak to zazwyczaj ostatnimi czasy w miarę normalnie się o Barcelonie wypowiada.
Jesteś 75 dziennikarzem,który przy transferze Wszołka ma na zielono.Współczuję @JarekKolakowski że musiał tyle telefonów odbierać.Wy tam macie jakąś tabelę rozgrywek i gracie o mistrza wiedzy o transferach?
Niezmiernie miło mi poinformować o moim dzisiejszym debiucie komentatorskim w @ELEVENSPORTSPL.
Wraz z @P_Miroslawski serdecznie zapraszam na starcie Huddersfield Town ze Stoke City. Jak zaczynać, to we tej wspaniałej lidze z dobrze znanymi nam ekipami! 😊🎙 https://t.co/KlaEipmkBF">pic.twitter.com/KlaEipmkBF
🏁 Koniec piątego sparingu podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej. Pokonujemy Herthę BSC 4:2, a bramki dla Kolejorza zdobyli: ⚽️⚽️ Joao Amaral ⚽️ Jakub Kamiński ⚽️ Antonio Milić https://t.co/cBT0a7ZyEW">pic.twitter.com/cBT0a7ZyEW
1,5 grama marihuany miał przy sobie zatrzymany w nocy #Mata No i wielka afera, bo okazuje się, że raper śpiewający o tym, że pali, rzeczywiście pali 🤷🏻♂️ Może to zatrzymanie wywoła dyskusję o pełnej depenalizacji. Państwo utrzymuje dziś gigantyczny czarny rynek, a może zarobić.
Kto by pomyślał 2 lata temu, że starcie Najman vs Stanowski to będzie jedna z największych dram w mediach w ostatnich latach. Jak to zaraz będzie na jakimś Netflix xD
@MesQueUnClub96 Nie poprawia, ale dopiero co wymienili specjalistów i jeszcze nawet okresu przygotowawczego nie przeprowadzili. Wyciągać wnioski można będzie po wakacjach.
@MesQueUnClub96 Hazard, czy Dembele nie mieli praktycznie kontuzji przed transferami, a później się posypali. Robben przed Bayernem tragedia, a w Bayernie ok z kontuzjami. Nie ma reguły.
Premier Danii zorganizuje jutro konferencję, na której ogłosi zniesienie restrykcji covidowych od 31 stycznia oraz poinformuje, że od 5 lutego COVID-19 nie będzie już chorobą krytycznie groźną dla społeczności - Jyllands-Posten.
24
No i brawo :)
0
@Persyfl No i co ma wspólnego właściciel jak retoryka w programach zmienia się w zależności od prowadzących? Co innego gada Gozdyra i robi inną narrację, co innego Rymanowski, a co innego Jankowski.
I co ma wspólnego ewentualna manipulacjia medialna (daj sobie jakiś przykład manipulacji), z tym akurat wystąpieniem o covid, gdzie nie ma manipulacji, tylko gość gada o USA i mówi swój pogląd na traktowanie covid.
Napisałeś tak dla zasady bzdurę w odpowiedzi by się dowalić tak po prostu, czy jak?
A takie spłycianie użytkowników to jest jakiś cyrk. Ale nie pierwszy z twojej strony.
0
@pax No ja to pamiętam, ale na obejrzane kilkaset materiałów pewnie od nich do większości nie mam zastrzeżeń. Wielokrotnie mówił o Barcelonie też dobrze w materiałach. Ale kij z tym.
29
No dokładnie xD
0
@pax Jak oni mało co gadają o Hiszpanii w ogóle, głównie o Anglii. A ból do Barcy to pewnie ma za finał LM bo jest kibicem Arsenalu. Tak naprawdę to tylko przy materiale oceniającym pamiętny dwumecz z Chelsea się nie zgadzałem z nim. Tak to zazwyczaj ostatnimi czasy w miarę normalnie się o Barcelonie wypowiada.
4
100% racji. Rzucają na prawo i lewo informacjami i jak jakąś się sprawdzi to wielcy znawcy. Szkoda, że jak 5 się nie sprawdzi to nic nie piszą.
6
Aż może sobie dla Adama odpalę :)
3
@Persyfl Płaczecie? Ty się odnosisz do mnie, czy do kogoś innego? Co ja jestem odpowiedzialny za wypowiedzi wszystkich czy o co chodzi?
Polsat jako jedyna z 3 głównych stacji, czasem stara się ukazać obraz po środku, nie jest tak skrajna i jednostronna jak TVP i TVN.
0
https://x.com/H_Lermaszewski/status/1486797658173976577
Ten co troluję :D
0
@Encore U nas i tak jest 15.
20
No i wyjaśnione. Tak jak mówię od dawna, w końcu będzie trzeba tak zrobić. Jedyne normalne i logiczne wyjście z tej covidowej sytuacji.
3
Co Lech nakręcony w sparingach. Oglądałem skróty z tych spotkań i jest potencjał.
3
@Emhyr Przecież Torres to wyższy poziom. I może grać na 9.
1
@Comentateiro To mi już bardziej szkodzą palacze papierosów niż niezaszczepieni ;)
15
Fajnie by było.
63
https://x.com/gr3gor_g3/status/1486733216593506312
:D no tak
1
Kto by pomyślał 2 lata temu, że starcie Najman vs Stanowski to będzie jedna z największych dram w mediach w ostatnich latach. Jak to zaraz będzie na jakimś Netflix xD
Ps. Nie będzie ;)
0
@paweldunajecfcb Tylko różnica przy Włochu :D moją pierwszą koszulkę miałem z Baggio z jakiegoś bazaru :D
3
https://x.com/vintageXabi14/status/1485675966328639491
U mnie ulubieni tak:
Rudy, Reus, Ronaldinho, Messi, Kane, Cruyff, Iniesta, Maldini, Quaresma, Henry.
5
Mocno bawi xD
0
@MesQueUnClub96 Nie poprawia, ale dopiero co wymienili specjalistów i jeszcze nawet okresu przygotowawczego nie przeprowadzili. Wyciągać wnioski można będzie po wakacjach.
0
@MesQueUnClub96 Hazard, czy Dembele nie mieli praktycznie kontuzji przed transferami, a później się posypali. Robben przed Bayernem tragedia, a w Bayernie ok z kontuzjami. Nie ma reguły.
34
Bardzo ładnie :)
8
@KrwawiaceoczyVEB Albo oby wypłynęły ;)
5
@FCB_dimiC Tylko oby była alternatywa, a nie PO z Tuskiem bo wykituję normalnie wtedy :D
0
@Beztroskii ŚPD nie przyjdzie. LO fajnie by było.
0
@Michu94 To jeszcze N i ŚO i mamy skład :)
3
https://x.com/VIPMaxwell/status/1485705018682621958
Piękne tylko słabe tempo wtedy xD
1
@Mow_mi_Douglas Nawet jak fejk czy nie to śmieszy.
8
https://x.com/nocontextfooty/status/1485844881838940161
Od razu widać, że Włosi :D (nawet jak by nie mieli koszulek reprezentacji).