24



No i brawo :)

0

@Persyfl No i co ma wspólnego właściciel jak retoryka w programach zmienia się w zależności od prowadzących? Co innego gada Gozdyra i robi inną narrację, co innego Rymanowski, a co innego Jankowski.

I co ma wspólnego ewentualna manipulacjia medialna (daj sobie jakiś przykład manipulacji), z tym akurat wystąpieniem o covid, gdzie nie ma manipulacji, tylko gość gada o USA i mówi swój pogląd na traktowanie covid.

Napisałeś tak dla zasady bzdurę w odpowiedzi by się dowalić tak po prostu, czy jak?

A takie spłycianie użytkowników to jest jakiś cyrk. Ale nie pierwszy z twojej strony.

0

@pax No ja to pamiętam, ale na obejrzane kilkaset materiałów pewnie od nich do większości nie mam zastrzeżeń. Wielokrotnie mówił o Barcelonie też dobrze w materiałach. Ale kij z tym.

29



No dokładnie xD

0

@pax Jak oni mało co gadają o Hiszpanii w ogóle, głównie o Anglii. A ból do Barcy to pewnie ma za finał LM bo jest kibicem Arsenalu. Tak naprawdę to tylko przy materiale oceniającym pamiętny dwumecz z Chelsea się nie zgadzałem z nim. Tak to zazwyczaj ostatnimi czasy w miarę normalnie się o Barcelonie wypowiada.

4



100% racji. Rzucają na prawo i lewo informacjami i jak jakąś się sprawdzi to wielcy znawcy. Szkoda, że jak 5 się nie sprawdzi to nic nie piszą.

6



Aż może sobie dla Adama odpalę :)

3

@Persyfl Płaczecie? Ty się odnosisz do mnie, czy do kogoś innego? Co ja jestem odpowiedzialny za wypowiedzi wszystkich czy o co chodzi?

Polsat jako jedyna z 3 głównych stacji, czasem stara się ukazać obraz po środku, nie jest tak skrajna i jednostronna jak TVP i TVN.

0

0

@Encore U nas i tak jest 15.

20



No i wyjaśnione. Tak jak mówię od dawna, w końcu będzie trzeba tak zrobić. Jedyne normalne i logiczne wyjście z tej covidowej sytuacji.

3



Co Lech nakręcony w sparingach. Oglądałem skróty z tych spotkań i jest potencjał.

3

@Emhyr Przecież Torres to wyższy poziom. I może grać na 9.

1

@Comentateiro To mi już bardziej szkodzą palacze papierosów niż niezaszczepieni ;)

15



Fajnie by było.

63

1

Kto by pomyślał 2 lata temu, że starcie Najman vs Stanowski to będzie jedna z największych dram w mediach w ostatnich latach. Jak to zaraz będzie na jakimś Netflix xD

Ps. Nie będzie ;)

0

@paweldunajecfcb Tylko różnica przy Włochu :D moją pierwszą koszulkę miałem z Baggio z jakiegoś bazaru :D

3

https://x.com/vintageXabi14/status/1485675966328639491

U mnie ulubieni tak:
Rudy, Reus, Ronaldinho, Messi, Kane, Cruyff, Iniesta, Maldini, Quaresma, Henry.

5



Mocno bawi xD

0

@MesQueUnClub96 Nie poprawia, ale dopiero co wymienili specjalistów i jeszcze nawet okresu przygotowawczego nie przeprowadzili. Wyciągać wnioski można będzie po wakacjach.

0

@MesQueUnClub96 Hazard, czy Dembele nie mieli praktycznie kontuzji przed transferami, a później się posypali. Robben przed Bayernem tragedia, a w Bayernie ok z kontuzjami. Nie ma reguły.

34



Bardzo ładnie :)

8

@KrwawiaceoczyVEB Albo oby wypłynęły ;)

5

@FCB_dimiC Tylko oby była alternatywa, a nie PO z Tuskiem bo wykituję normalnie wtedy :D

0

@Beztroskii ŚPD nie przyjdzie. LO fajnie by było.

0

@Michu94 To jeszcze N i ŚO i mamy skład :)

3

https://x.com/VIPMaxwell/status/1485705018682621958

Piękne tylko słabe tempo wtedy xD

1

@Mow_mi_Douglas Nawet jak fejk czy nie to śmieszy.

8

https://x.com/nocontextfooty/status/1485844881838940161

Od razu widać, że Włosi :D (nawet jak by nie mieli koszulek reprezentacji).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?