"Nie chcesz słuchać hymnu Barcy między piosenkami? Już dziś wykup Spotify Premium za jedyne 19,99 miesięcznie i ciesz się muzyką wolną od "Tot el camp, es un clam" " https://t.co/VlaUX0Pgno">https://t.co/VlaUX0Pgno
@Objectivo Różnie to jest bo te porządne zespoły an ostatnim euro tragedia, a Portugalią i Włochy to mogą w ogóle nie awansować. Brazylia i Argentyna będą mocne na tym mundialu. Mam nadzieję, że Hiszpania też :)
@tomek8756 Dla mnie z sezonu na sezon lepiej (1s - 8, 2s - 9, 3s-10). Ale każdy ma inny gust. 3 sezon jest bezbłędny i tylko Rodzina Soprano miała tak mocne sezony. Ale nie wszystkim siada wszystko. Kiedyś polecałem kumplowi z pracy the leftovers i się odbił po kilku odcinkach, a dla mnie są znakomici i też z sezonu na sezon lepsi. Ja osobiście Sukcesję polecam, jak ktoś najbardziej ceni dialogi i fabułę w kinie.
@kaamil1910 W Ameryce Południowej nawet najsłabsza reprezentacja nie przegrywa zazwyczaj po 4:0, a u nas San Marino czy inne Giblartary są i strzela im się po 7 goli więc taki Lewy nabija staty na nich. I zazwyczaj minimum 1 taki ogór jest w grupie, a czasem 2.
- Chciałbym, by mój zespół był mobilny jak zespoły Bielsy, wykorzystywał przestrzeń, bronił skutecznie po stracie piłki, jak robi to Klopp. Był ułożony taktycznie jak drużyny Manciniego, elastyczny jak kluby Conte. Chcę to wszystko połączyć.
4
https://x.com/cristiano_peak/status/1489628957339234311
Ale Zaśmiane xD
2
@mkord Pogoń jeszcze nigdy nic nie wygrała. Mogli podgonić Lecha na koniec sezonu i stracili głupio punkty.
PS. Mogą nie wygrać mistrza, ale teorie tego pana to jakiś cyrk.
4
Ale by były jaja, jak by nie wytrzymali kondycyjnie tego sezonu xD
5
Typ ze Szczecina konkretnie odklejony xD co on za bzdety wygaduje.
4
Pierwszy z nowych bolidów :)
4
A u was jak :D
3
Tak patrzę to Ancelotti chce chyba znowu Real za swojej kadencji zajechać. Przecież oni już w pomocy kondycyjnie umierają :D
Może Sevilla się zmobilizuje :)
24
Nie mogę się doczekać :)
40
Tyle się wspomina Barcę Guardioli, ale ta Barca Enrique to też był kosmos. No cudo :)
14
https://x.com/synxchaosu/status/1489184284611162128
Piękne informacje :)
42
No może coś wymyślą :D
1
@tomek8756 Słowo na f to jeden z elementów rozpoznawczych tego dzieła :)
24
https://x.com/synxchaosu/status/1488942214986272779
Powoli, powoli Europa wraca do normalności :)
63
A co tam xD
8
https://x.com/synxchaosu/status/1488955126836563970
Coraz lepiej :)
4
W sumie ciekawe spostrzeżenie :)
2
@Objectivo Różnie to jest bo te porządne zespoły an ostatnim euro tragedia, a Portugalią i Włochy to mogą w ogóle nie awansować. Brazylia i Argentyna będą mocne na tym mundialu. Mam nadzieję, że Hiszpania też :)
9
Ostatni taniec Leo?
2
Duży sentyment mam do niego, a te 4 gole z Liverpoolem to jest top występ.
0
@tomek8756 Dla mnie z sezonu na sezon lepiej (1s - 8, 2s - 9, 3s-10). Ale każdy ma inny gust. 3 sezon jest bezbłędny i tylko Rodzina Soprano miała tak mocne sezony. Ale nie wszystkim siada wszystko. Kiedyś polecałem kumplowi z pracy the leftovers i się odbił po kilku odcinkach, a dla mnie są znakomici i też z sezonu na sezon lepsi. Ja osobiście Sukcesję polecam, jak ktoś najbardziej ceni dialogi i fabułę w kinie.
5
Śmieszne to jest XD
8
https://x.com/NombredeDios2/status/1488492506824196103
No pewnie było by wyrównanie :D
0
https://x.com/ZelaznyPiotr/status/1488464583459282946
Dokładnie. Takie zagrywki tylko będą ten temat potęgować :)
1
@lucca87 Nowa strona, odtwarzacz, wyższa jakość, szybciej filmy kinowe i więcej oryginalnych produkcji plus licencjonowanych. Ogólnie same plusy :)
0
@kaamil1910 W Ameryce Południowej nawet najsłabsza reprezentacja nie przegrywa zazwyczaj po 4:0, a u nas San Marino czy inne Giblartary są i strzela im się po 7 goli więc taki Lewy nabija staty na nich. I zazwyczaj minimum 1 taki ogór jest w grupie, a czasem 2.
1
https://x.com/Kaja_JNP/status/1488426737486680065
No w końcu :)
0
@puyol_presidend5 W Europie łatwiej strzelać bo masz masę ogórkowych reprezentacji w eliminacjach.
7
A nie lepiej po prostu powiedzieć "chciał bym grać jak drużyny Guardioli"?
1
Antyradio od rana ciśnie bekę z Michniewicza i jego wypowiedzi :D
28
https://x.com/SantiagoElCule/status/1488267394850062336
No dokładnie :D