4

2

@mkord Pogoń jeszcze nigdy nic nie wygrała. Mogli podgonić Lecha na koniec sezonu i stracili głupio punkty.

PS. Mogą nie wygrać mistrza, ale teorie tego pana to jakiś cyrk.

4



Ale by były jaja, jak by nie wytrzymali kondycyjnie tego sezonu xD

5



Typ ze Szczecina konkretnie odklejony xD co on za bzdety wygaduje.

4



Pierwszy z nowych bolidów :)

4



A u was jak :D

3

Tak patrzę to Ancelotti chce chyba znowu Real za swojej kadencji zajechać. Przecież oni już w pomocy kondycyjnie umierają :D

Może Sevilla się zmobilizuje :)

24



Nie mogę się doczekać :)

40



Tyle się wspomina Barcę Guardioli, ale ta Barca Enrique to też był kosmos. No cudo :)

14

42



No może coś wymyślą :D

1

@tomek8756 Słowo na f to jeden z elementów rozpoznawczych tego dzieła :)

24

https://x.com/synxchaosu/status/1488942214986272779

Powoli, powoli Europa wraca do normalności :)

63



A co tam xD

8

4



W sumie ciekawe spostrzeżenie :)

2

@Objectivo Różnie to jest bo te porządne zespoły an ostatnim euro tragedia, a Portugalią i Włochy to mogą w ogóle nie awansować. Brazylia i Argentyna będą mocne na tym mundialu. Mam nadzieję, że Hiszpania też :)

9



Ostatni taniec Leo?

2



Duży sentyment mam do niego, a te 4 gole z Liverpoolem to jest top występ.

0

@tomek8756 Dla mnie z sezonu na sezon lepiej (1s - 8, 2s - 9, 3s-10). Ale każdy ma inny gust. 3 sezon jest bezbłędny i tylko Rodzina Soprano miała tak mocne sezony. Ale nie wszystkim siada wszystko. Kiedyś polecałem kumplowi z pracy the leftovers i się odbił po kilku odcinkach, a dla mnie są znakomici i też z sezonu na sezon lepsi. Ja osobiście Sukcesję polecam, jak ktoś najbardziej ceni dialogi i fabułę w kinie.

5



Śmieszne to jest XD

8

0

https://x.com/ZelaznyPiotr/status/1488464583459282946

Dokładnie. Takie zagrywki tylko będą ten temat potęgować :)

1

@lucca87 Nowa strona, odtwarzacz, wyższa jakość, szybciej filmy kinowe i więcej oryginalnych produkcji plus licencjonowanych. Ogólnie same plusy :)

0

@kaamil1910 W Ameryce Południowej nawet najsłabsza reprezentacja nie przegrywa zazwyczaj po 4:0, a u nas San Marino czy inne Giblartary są i strzela im się po 7 goli więc taki Lewy nabija staty na nich. I zazwyczaj minimum 1 taki ogór jest w grupie, a czasem 2.

1

0

@puyol_presidend5 W Europie łatwiej strzelać bo masz masę ogórkowych reprezentacji w eliminacjach.

7



A nie lepiej po prostu powiedzieć "chciał bym grać jak drużyny Guardioli"?

1

Antyradio od rana ciśnie bekę z Michniewicza i jego wypowiedzi :D

28

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?