- Mendy gwałciciel - Greenwood bijący partnerkę - Overmars wysyłający dziwne wiadomości - Zouma bijący kota - Trener-pedofil z FC Barcelony - Promes ma być sądzony w sprawie zabójstwa - Diego Costa podejrzewany o udział w grupie przestępczej
Plus dużo innych przypadków wypisanych w komentarzach. Może w końcu piłkarze nie będą się czuć jak uprzywilejowana grupa społeczna, która i tak nigdy do więzienia nie pójdzie?
@Gwyn Większą różnica niż te 10 km/h jest jak masz dobre opony i hamulce. Ja jeżdżąc teraz autem od prawie roku dostosowanym do dużych prędkości jestem w stanie dużo szybciej wychamować z większej prędkości niż moją starszą Lancią (w której wszystko było sprawne). Im masz lepszy samochód tym zazwyczaj bezpieczniej.
Co do samej prędkości to może tego jednego dnia jak jechał 12 więcej o go zatrzymali to stracił na czasie, ale jak jeździe tak 5 razy w tygodniu i to jego pierwsza kontrola to jednak sporo zyskał.
Ja jeżdżę od 5 lat i jeszcze nigdy nie miałem nawet kontroli. Tak jakoś wyszło.
1
@tomek8756 No dialogi ojca rodzinki to jest złoto :D
16
Może to uprzedzenie, może fakt, ale większość tych "inteligentylnych" ludzi ma w awatarach anime lub piosenkarzy z Azji xD
8
Plus dużo innych przypadków wypisanych w komentarzach. Może w końcu piłkarze nie będą się czuć jak uprzywilejowana grupa społeczna, która i tak nigdy do więzienia nie pójdzie?
0
@Gwyn Większą różnica niż te 10 km/h jest jak masz dobre opony i hamulce. Ja jeżdżąc teraz autem od prawie roku dostosowanym do dużych prędkości jestem w stanie dużo szybciej wychamować z większej prędkości niż moją starszą Lancią (w której wszystko było sprawne). Im masz lepszy samochód tym zazwyczaj bezpieczniej.
Co do samej prędkości to może tego jednego dnia jak jechał 12 więcej o go zatrzymali to stracił na czasie, ale jak jeździe tak 5 razy w tygodniu i to jego pierwsza kontrola to jednak sporo zyskał.
Ja jeżdżę od 5 lat i jeszcze nigdy nie miałem nawet kontroli. Tak jakoś wyszło.
6
@brun0101 Fati 17 > Fati obecnie :D
12
https://x.com/JuttaLeerdam_/status/1490330249640435720
Laska co odkryła, że dużo ludzie teraz się nią interesuje na IO bo wygląda zacnie :D
0
@marcin62 No no bez przesady. Jego 1 dobry mecz w lidze w tym sezonie.
27
https://x.com/synxchaosu/status/1490672575139225604
Widzę konkrety :)
3
Lech cyrk w obronie odwalił. Będzie jeszcze nerwowo w tym sezonie. Z przodu super, ale obrona do poprawy.
0
@parpe Tam chyba liczą strzał Pique i ogólnie skąd wolny był, a nie uderzenie Araujo.
0
To nieźle xD
0
Lech dziś też w ataku gra zacnie. Dobry kibicowski dzień dla mnie xD
25
Emocje jak na finale LM, albo EL Clasico za Mourinho. Piękny mecz.
0
Ciekawe ile spotkań dostanie. Będzie problem z prawą obroną :(
6
Ten co mam mecz xD asysta, gol i czerwo :D
3
Torres powinien od razu wybiegać xD zawsze mnie w juniorach tego uczyli :)
5
Dokładnie :)
1
Dawno mnie tak gol nie ucieszył. Ale brama :o
2
Ten co odleciał :D
0
@Azi Eee to jest stare i widziałem już masę razy.
50
To nieźle xD
3
Brawa dla Kubackiego. Cieszy jego medal :)
8
To niezłe moce xD
0
Racja. W MMA to do pierwszego dosiadu zazwyczaj xD
29
No i to jest patologia :( Szkoda dziewczyny.
16
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/1490047128923693060
Jakie to jest dobre xD
2
Brozovic dziś kot. Brać go w lecie :D
10
#sernikbezrodzynek
27
No nadał by się xD
6
https://x.com/thexdeaf/status/1489330866992070662
O, a to ciekawe :D