1

@Spider_Man Hiszpania i Belgia spoko. Urugwaj się zobaczy, a Iran odpuszczam

3

@michaleu walne kawusię i będzie git

7

#NCS_Top_100

3 para
Nova vs Heroes Tonight
Głosowanie: https://strawpoll.com/X3nkPk72KgE

Ahrix - Nova


Janji - Heroes Tonight (feat. Johnning)

@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa

1

@macio_944 można też Tik Taki albo Tik toki

7

Jako że jest to bardziej zwycięski remis z perspektywy Japonii to i utwór będzie od Japończyka, ale tym razem innego - KDH. Miłego słuchania i dobranoc ;)


@MateS @Spider_Man @Batys @blakkudium @martusiaaaa @Konradowskyy

4

No dobrze wrzucić coś jeszcze czy jednak wszyscy idą lulu bo jutro trzeba do tego złodzieja złotego kierownika kochanego najgorszego iść i robić?

2

I ten Kubuś jak skakał XD

6

Roy chodź i ratuj sytuację bo stypa na meczu


@MateS @Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa

2

Japończycy są tak kulturalni że chyba po każdym strzelonym golu będą przepraszać piłkarzy przeciwnej drużyny

2

@MateS wjechał jak do siebie na białym K̶o̶n̶i̶u̶ okręgu :D

5

No dobrze przed meczem warto by było jakąś muzyczkę wrzucić skoro publika chce (cieszy mnie to) :)
Akurat mam coś od Holendra (JJD) i Japończyka (Tatsunoshin)



@MateS @Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa

2

@macio_944 no i wyszło mi że Hiszpania wygra

1

@The Game 10 no w sumie to tak

15

Wg Mateusza Borka Curaçao było dzisiaj zgnojone, zniszczone, stłamszone, sponiewierane, zmasakrowane, bezsilne, blade, jałowe, cienkie, cherlawe, dziadowskie, felerne, kiepskie, marne, jak z krzyża zdjęte, nędzne, obumarłe, popsute, skopane, słabe, skruszone, ubogie, ułomne, wątłe, tandetne, wynędzniałe, zwiędłe, zrujnowane, zmiażdżone, zmaltretowane, zdeptane, w ruinie, ubogie, stratowane, spękane, rozsadzone, skopane, pomizerniałe, przydeptane, oklapnięte, okaleczone, niekompletne, mierne, mizerne, ledwie żywe, lipne, anemiczne i po prostu słabe.

2

@misterio ponieważ ja się nie znam to się wypowiem i macie mnie słuchać - pierwszy raz jak zobaczyłem nazwę to przeczytałem Kurakao i tak ma się czytać
Dziękuję za uwagę

2

@July_6_BcN pani Lodziu, bardzo się skompromitowałem?

3

Szczerze? Szkoda mi Curaçao. W tym meczu polubiłem tę repkę. Głównie też za kibiców

2

@Barca_bwo bo w Hiszpanii najpierw trzeba linię uzgodnić z P̶e̶r̶e̶z̶e̶m̶ Negreirą

7

Kurde trzeba żyć tak jak kibice Curaçao

2

Komu bardziej kibicujcie dzisiaj - Holandii czy Japonii
@MateS

1

Kolega poprosił to wrzucam jedynych Niemców jakich można szczerze lubić - Unknown Brain. Z dedykacją dla @MateS ;)



2

@maroon no to mamy mały problem

0

@MateS a bardzo proszę już przynoszę. Czego dusza dzisiaj życzy? Coś energetycznego, spokojnego, imprezowego?

3

Kiedy powołujesz do reprezentacji Niemiec Browna i zamiast piłkarza przychodzi chłop w pirackiej opasce i mówi ,,Szczęść Boże":
https://media1.tenor.com/m/mulI9bO7pY8AAAAC/world-cup-south-africa.gif

5

W sumie chciałbym coś takiego zobaczyć


2

@Spider_Man nie no widzę że nie jest źle
Zdania są ładnie napisane :D

0

Ten mundial pokazuje że nigdy nie wolno skazywać słabszych na papierze drużyn na porażkę
Tak wiem wiem jeszcze dużo czasu do końca

1

No nie spodziewałem się że Braun będzie grać na mundialu w reprezentacji Niemiec

2

Mam grę
Pijecie kolejkę za każdym razem kiedy Boras powie 3 synonimy pod rząd
Zobaczymy ile wytrzymacie
@Luciano99

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?