DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Spider_Man Hiszpania i Belgia spoko. Urugwaj się zobaczy, a Iran odpuszczam
3
@michaleu walne kawusię i będzie git
7
#NCS_Top_100
3 para
Nova vs Heroes Tonight
Głosowanie: https://strawpoll.com/X3nkPk72KgE
Ahrix - Nova
Janji - Heroes Tonight (feat. Johnning)
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa
1
@macio_944 można też Tik Taki albo Tik toki
7
Jako że jest to bardziej zwycięski remis z perspektywy Japonii to i utwór będzie od Japończyka, ale tym razem innego - KDH. Miłego słuchania i dobranoc ;)
@MateS @Spider_Man @Batys @blakkudium @martusiaaaa @Konradowskyy
4
No dobrze wrzucić coś jeszcze czy jednak wszyscy idą lulu bo jutro trzeba do tego złodzieja złotego kierownika kochanego najgorszego iść i robić?
2
I ten Kubuś jak skakał XD
6
Roy chodź i ratuj sytuację bo stypa na meczu
@MateS @Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa
2
Japończycy są tak kulturalni że chyba po każdym strzelonym golu będą przepraszać piłkarzy przeciwnej drużyny
2
@MateS wjechał jak do siebie na białym K̶o̶n̶i̶u̶ okręgu :D
5
No dobrze przed meczem warto by było jakąś muzyczkę wrzucić skoro publika chce (cieszy mnie to) :)
Akurat mam coś od Holendra (JJD) i Japończyka (Tatsunoshin)
@MateS @Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa
2
@macio_944 no i wyszło mi że Hiszpania wygra
1
@The Game 10 no w sumie to tak
15
Wg Mateusza Borka Curaçao było dzisiaj zgnojone, zniszczone, stłamszone, sponiewierane, zmasakrowane, bezsilne, blade, jałowe, cienkie, cherlawe, dziadowskie, felerne, kiepskie, marne, jak z krzyża zdjęte, nędzne, obumarłe, popsute, skopane, słabe, skruszone, ubogie, ułomne, wątłe, tandetne, wynędzniałe, zwiędłe, zrujnowane, zmiażdżone, zmaltretowane, zdeptane, w ruinie, ubogie, stratowane, spękane, rozsadzone, skopane, pomizerniałe, przydeptane, oklapnięte, okaleczone, niekompletne, mierne, mizerne, ledwie żywe, lipne, anemiczne i po prostu słabe.
2
@misterio ponieważ ja się nie znam to się wypowiem i macie mnie słuchać - pierwszy raz jak zobaczyłem nazwę to przeczytałem Kurakao i tak ma się czytać
Dziękuję za uwagę
2
@July_6_BcN pani Lodziu, bardzo się skompromitowałem?
3
Szczerze? Szkoda mi Curaçao. W tym meczu polubiłem tę repkę. Głównie też za kibiców
2
@Barca_bwo bo w Hiszpanii najpierw trzeba linię uzgodnić z P̶e̶r̶e̶z̶e̶m̶ Negreirą
7
Kurde trzeba żyć tak jak kibice Curaçao
2
Komu bardziej kibicujcie dzisiaj - Holandii czy Japonii
@MateS
1
Kolega poprosił to wrzucam jedynych Niemców jakich można szczerze lubić - Unknown Brain. Z dedykacją dla @MateS ;)
2
@maroon no to mamy mały problem
0
@MateS a bardzo proszę już przynoszę. Czego dusza dzisiaj życzy? Coś energetycznego, spokojnego, imprezowego?
3
Kiedy powołujesz do reprezentacji Niemiec Browna i zamiast piłkarza przychodzi chłop w pirackiej opasce i mówi ,,Szczęść Boże":
https://media1.tenor.com/m/mulI9bO7pY8AAAAC/world-cup-south-africa.gif
5
W sumie chciałbym coś takiego zobaczyć
2
@Spider_Man nie no widzę że nie jest źle
Zdania są ładnie napisane :D
4
No i jak @Spider_Man ?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16970722#comment-16970722
0
Ten mundial pokazuje że nigdy nie wolno skazywać słabszych na papierze drużyn na porażkę
Tak wiem wiem jeszcze dużo czasu do końca
1
No nie spodziewałem się że Braun będzie grać na mundialu w reprezentacji Niemiec
2
Mam grę
Pijecie kolejkę za każdym razem kiedy Boras powie 3 synonimy pod rząd
Zobaczymy ile wytrzymacie
@Luciano99