DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DragonxNF
NCS
1. SFRNG, SOVAGI, Aizu - IN MY HEAD
Gatunek: Deep House
Aż pół roku trzeba było czekać na fioletowy okrąg. Czy jestem usatysfakcjonowany? Nie. Wokal może być, ale słyszałem już lepsze Deep Hous'y na NCS. Ten niczym szczególnym się nie wyróżnia. Ja wolę bardziej cięższe brzmienia w tym gatunku i naprawdę głęboki bass. Ten jest zdecydowanie jednym z łagodniejszych. Nie jest on zły, ale od fioletowego koloru oczekiwałbym bardziej Future House, a szczególnie Future Bounce. Dawno tego nie było, a co najlepsze nawet się nie zorientowałem, że aż 6 miesięcy minęło od ostatniego utworu oznaczonego fioletowym kolorem (chyba to był ,,Tequila In My Cup").
2. DJ PUMA - LOVESICK
Gatunek: Uplifting Trance
Trochę przypomina coś co mógłby zrobić NIVIRO co jest oczywiście pochwałą. Naprawdę przyjemny Trance. Nie jest bardzo energiczny czy agresywny, ale przyjemnie relaksujący. Podoba mi się ten lecący w tle dropów wokal. Dodaje takiego imprezowego charakteru. Naprawdę fajny utwór.
InternetSounds
1. NILXRO - when the moon rises
Gatunek: Jumpstyle
No to zdecydowanie nie jest moja bajka. Ani w tym mocy, ani energii. Ten dźwięk uderzeń mnie osobiście tylko irytuje. Co najlepsze uważam że tempo jest trochę za wolne jak na ten gatunek. I jeszcze te piszczące i za głośne dźwięki klawiszy w midsekcjach (o ile to są klawisze, nie wiem nie znam się, dlatego się wypowiem).
Podsumowanie
No cóż NCS trochę nawiązuje ostatnio do lat 2015/16 kiedy zdarzało się że przez cały miesiąc było tylko 4 czy 5 utworów. Może było mało, ale za to jakość dowoziła. Uważam że teraz też tak jest (nie licząc InternetSounds). Pewien użytkownik napisał mi jeszcze że niedługo się coś w NCS zmieni i to na lepsze, ale nie może zdradzić na czym to będzie polegało. Jeżeli teraz jakoś bardzo nie narzekam, a wręcz mogę powiedzieć że jest ok to jeżeli nadchodzą zmiany na lepsze to ja się tylko cieszę i z niecierpliwością czekam na ten moment (o ile oczywiście te słowa okażą się prawdą, a nie źródłem typu: ,,no stary mówię ci"). Dzięki za wysłuchanie i przeczytanie moich opinii i do zobaczenia za tydzień.
5
NCS Review #10
Kolejny skromny tydzień, ale za to z dawno niewidzianym fioletowym kolorkiem i utworem z gatunku Trance. Zapraszam do komentarza poniżej ;)
Poprzednia część: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16948205#comment-16948205
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie @martusiaaaa
1
@LAMC_10 tak (znaki)
1
@VamoSBarca88 dobry dobry
1
@Batys no teraz już tak będzie
Im bliżej finału tym trudniej
1
@Marusek szkoda że nie wszyscy tak mają...
1
@Pedri16Future a jak ktoś się identyfikuje jako osoba nietolerancyjna to co wtedy?
2
@panczo Nie miałby wyjścia. Głównie dlatego że całe by zastawiła
5
@Pedri16Future tY Po PRosTu nIE rOZuMieSz SzTUki
1
@MateS no a jak ;)
Trochę niewyspany, ale mundial NCS'owy trzeba ogarniać
5
#NCS_Top_100
2 para
Ark vs We Are
Głosowanie: https://strawpoll.com/6QnMQJEq7ne
Ship Wrek & Zookeepers - Ark
Jo Cohen & Sex Whales - We Are
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa
1
Wybaczylibyście?
0
@MateS phi żałosne ja mam 65 i to ja będę czarnym koniem
1
No i git dotrwałem
Fajny meczyk, ale jeśli miałbym wybrać to raczej stawiam na to że Maroko zajdzie dalej niż Brazylia
Dobranoc życzę tym, którzy już idą spać tak jak ja, a reszcie życzę sił na resztę nocy :)
Zostawiam coś co może się przydać by się trochę pobudzić :D
0
A ten tu czego przylazł?
2
Ten sędzia to wziął żółte kartki na ten mecz?
2
I ten Carlo który żuje gumę jakby całą paczkę na raz wpierdzielił XD
1
@Spider_Man no nie spodziewałem się tego po nich
1
No i to jest mecz, a nie jakieś katary
0
Dobra jeszcze tylko pomoc przed meczem trzeba ,,wziąć" i lecimy
1
@Giwera no właśnie z każdym rokiem coraz wieksza bieda w tej repce mam wrażenie
2
Zaczynam się powoli obawiać, że wynik, który obstawiłem (5-1 dla Szwajcarii) może się nie ziścić
1
@MateS a dziękuję
Jak coś to śmiało wołać
3
Dobra widzę że trzeba interweniować i trochę adrenalinki dać B)
2
@Spider_Man jesteś mną po prostu w takim razie bo ja też tego nie pije
No może alko okazjonalnie, ale to tyle co nic
4
Połowa labamby: ale fajnie, mundial już się zaczął, tyle spotkań, tyle ciekawych reprezentacji, ależ czuć tę atmosferę
Druga połowa labamby: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-ksD5PnZPkO92cCPfCOsAHOLkhX8_8KcqbUJX7FNxvjUVaSOd6LLCYkPV&s=10
5
Polecam sobie na noc przygotować taką kawkę
https://streamable.com/49quj4
@Spider_Man
0
@jaras121 to tylko przystawka przed Brazylią o północy
4
Kurde co to było XD
5
O no i za Avicii - Levels to szanuję