DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 dla magii Messiego warto się nie wyspać raz na jakiś czas
3
#NCS_Top_100
5 para
Cloud 9 vs Perfect 10
Głosowanie: https://strawpoll.com/e7ZJaMj9Gg3
Itro & Tobu - Cloud 9
Unknown Brain - Perfect 10 (feat. Heather Sommer)
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa
3
@macio_944 tak jeszcze od siebie dorzucę - obserwowałem Alvareza i to co przykuło uwagę to jego praca w pressingu. Często biegał za piłką, a to jak wiadomo ważny element u Flicka i pewnie dlatego tak bardzo Barcelona chce go sprowadzić
9
Super mecz, chyba najlepszy jak dotąd na tym turnieju, a Messi jak zwykle fenomenalny. Dziękuję za towarzystwo i dobranoc.
Koniec i bomba A kto nie widział, ten trąba!
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
7
Przeszedł piłkę nożną, on już nic nie musi, a na pierwszym meczu mundialu se strzela hattricka tak o
Geniusz, brakuje słów na opisanie go
1
No i @Spider_Man wchodzi na boisko
1
@PatrychoO Finlandia - bardzo mi się podoba to przejście z ciemniejszego do jaśniejszego odcienia
0
@Gitarkafcb ich akurat nie oglądałem ;)
7
Nie wiem czy to przez magię Messiego (na pewno też, ale czy tylko), ale ten mecz mi się najbardziej podoba ze wszystkich. Przyjemnie dla oka gra Argentyna. W końcu są emocje!
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @macio_944 @MateS @Spider_Man
3
No i za to między innymi lubię lato - godzina 3:30 i już jasno
9
Nie oglądałem wszystkich meczów na tym mundialu, ale Argentyna chyba gra najlepszą piłkę.
Zayebiście się to ogląda
6
Labamba jest przytłoczona geniuszem Messiego
4
Cudowny on jest GOAT
3
Heh DJ kogo ty chcesz przebić niby co na tym stadionie? Z czym do ludzi?
Zabieraj swoje zabawki, bo ja już tutaj rozbujałem towarzystwo
1
@MateS co nie wolno?
Odpalaj i już mi tu budzić rodzinę, znajomych, sąsiadów i wszystkich, GOAT gra
7
Halo!
Nie śpimy, najlepszy piłkarz świata - Leo Messi - gra!
,,So get the *quack* up!"
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @macio_944 @MateS @Spider_Man
1
@MateS zresztą nie liczy się ilość, tylko jakość
A jakość masz u mnie najwyższą :)
8
@Marusek zgaduje hasło: figo
1
@MateS dobra mosz i się ciesz
6
Ja idę spać, ale spokojnie widzimy się na meczu Argentyny.
Tymczasem oby Norwegiowie zagrali z charakterem wikingów, którzy nie znali strachu - Berserkerami
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @macio_944 @MateS @Spider_Man
2
@macio_944 nie wiem, nie mam co do niego przekonania zwłaszcza za takie pieniądze
Wolałbym Haalanda ale on oczywiście jest nie do wyciągnięcia.
Ciekawą opcją byłby jeszcze ten młody Francuz z Bournemouth tym bardziej że byłby tańszy od Alvareza
Ale ja się kieruję tutaj zasadą - jeśli Flick go chce to ja też. Jemu tylko ufam
1
@vaqi no jeżeli mówimy o podstawowym czasie gry to tak, ale ogólnie to przegrali
1
Mbappe strzelił jeszcze hattricka w finale mundialu w 2022, a Francja nie wygrała Boras
Doedukuj się
0
Eh ten Negreira nawet w mundial musi ingerować
1
Mbappe nie jest przyzwyczajony do tego że nurkuje i nie dostaje karnego dlatego jest zdziwiony
5
Dla realu byłby karny jak nic
0
@Messiah10 to nie kwestia bycia starym
To wszystko dlatego że zyebali po całości ten film
0
@Andi18 tu masz mój komentarz...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16980659#comment-16980659
2
Przynajmniej Levels od Aviciiego grają
0
@MateS sorry ja nie fan ekstraklasy :p