2

@Zoker a tam dobrze jest 49 miejsce ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

2

@blakkudium a ty leniuszku ty :D

2

@kubix05 ciekawostka - Disney oznaczył ten film na swojej platformie Disney+ jako nieodpowiedni dla osób poniżej 7 roku życia, ponieważ występują tam koty syjamskie, których wygląd i zachowanie, wg właścicieli Disneya, mogą obrażać Azjatów, a sama scena jest rasistowska

7

2

@NeroTFP1 czekam i możesz być pewny że tej książce również wystawię opinię na Lubimyczytać :)

2

@gumaz chyba wolę nie wiedzieć jak :D

2

Zapraszam do zabawy ;)
Głosowanie: https://strawpoll.com/w4nWWpmmQnA

2

@macio_944 no ze mną oczywiście

6

@misterio ja czasem mam chęć zostać nauczycielem tylko po to żeby zrobić dokładnie taki sam test jak u Ciebie XD

1

Tak patrzę na skrót meczu i czy piłkarz Nowej Zelandii przed pierwszą bramką chciał ją przyjąć ręką, bo wyciągnął ją jak na ręcznej XD

4

#NCS_Top_100

4 para
Spectre vs Nekozilla
Głosowanie: https://strawpoll.com/w4nWWpmmQnA

Alan Walker - Spectre


Different Heaven - Nekozilla

@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa

1

@Spider_Man poprawka Francja vs Francja B

2

@Karol145 o kolega też w tym roku się broni
Powodzenia życzę ;)

2

@blakkudium no to bardzo mądrze stał, a koledzy nie podawali do niego więc co mógł sam zrobić

9

Szkoda że Egipt tego nie wygrał. Zdecydowanie bardziej zasłużył na 3 punkty niż Belgia
Raczej sobię już odpuszczam kolejne mecze aby zebrać siły na Argentynę. Zostawiam jednak coś dla nocnych marków co chyba idealnie pasuje do nadchodzących spotkań (przynajmniej pod względem nazwy - ,,Arabian Nights"). Dobranoc :)


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @Spider_Man @MateS

1

@July_6_BcN cuda przecież się zdarzają i marzenia się spełniają
Ja też nie słucham XD (co niejednokrotnie udowodniłem)

21

Egipcjanie grający na mundialu przy 30°C
https://zapodaj.net/images/500ac51dbb7c3.jpg

5

Słabo wygląda Belgia, a Egipt jakoś mi się bardziej podoba więc można jakiś vibe zapodać z tamtych stron


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Spider_Man

1

Jeremy Doku rwy nędzy

2

Ku chwale boga Ra

2

@Spider_Man prawdopodobieństwo dwóch słabych spotkań pod rząd jest niewiele, a 3 to już w ogóle

5

Oby ten mecz dał lepsze widowisko niż Hiszpania.
Uwaga na głośniki. Duże basy ;)


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @Spider_Man @MateS

3

Przynajmniej macie Maję na pocieszenie

1

@Luciano99 zawsze wiedziałem że masz coś z wyspozielonoprzylądkowianina

0

@FcPortoFan1999 no jak ktoś lubi ekstraklasowy styl to na pewno
Ja nie lubię

3

Jednak @Batys dobrze zrobił wybierając koszenie trawy zamiast oglądania tego meczu :/

1

I to jest zmiana, którą popieram i powinna być wprowadzona w ligach. Nagle każdy piłkarz jest gladiatorem i skałą, która nie leży po pół godziny przez lekkie szturchnięcie

1

@MateS nie no do boomboxa to ja będę miał coś lepszego >:)
Ale to później

5

Pentakill nie dał rady więc spróbujmy w inny sposób
Vamos España!


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Spider_Man

0

@Kamiloza91 a rekin na drugim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?