1

@Kgorecki2500 e e e a czego mnie nie oznaczasz? Bo co, bo na PS5 gram? :D

1

@Kgorecki2500 w porównaniu do karty graficznej za parę tysi to tak :p

1

@Kgorecki2500 cóż
https://pbs.twimg.com/media/E3EgLsxWEAIfide.jpg
Mnie i tak te total wary nie interesują

1

@Kgorecki2500 spokojnie podstawową wersję PS5 kupisz na olx czy vinted za grosze (albo slimke w sklepie)
Po co się ograniczać

3

#NCS_Top_100
Grupa 12
Głosowanie: https://strawpoll.com/xVg71LBKRyr

Robin Hustin x TobiMorrow - Light It Up (feat. Jex)


Different Heaven - Nekozilla

Razihel - Love U

Unknown Brain - Inspiration (feat. Aviella)

Clarx - Zig Zag

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

@Konradowskyy @Batys @blakkudium

1

@Spider_Man o Spiderman
Mam wrażenie jakbym już Cię już kiedyś widział kolego :D

1

@Dari0G oczywiście, niech ma dowodów na to że pctowcy są gorsi :D

A tak na poważnie to nie. On się interesuje grami, ja też więc dlatego go oznaczam żeby sobie o nich podyskutować.
Ja sam jako zwolennik konsoli PS5 uważam że nie wydawanie swoich exów na PC jest głupie i nie popieram takiego działania
I tak uważam że lepsza konsola niż PC, ale ten temat był już tyle razy wałkowany, że szkoda gadać o tym poraz setny. Niech każdy gra na czym chce i na czym woli

6

No muszę przyznać że PlayStation ugotowało w porównaniu do ostatnich lat. W końcu ten potencjał PS5 będzie wykorzystany.
Na pewno będę chciał zagrać w God of Wara (widok skoku w tej produkcji jest nienaturalne XD). Tym bardziej że pierwsza część i Ragnarok mi się bardzo podobał
Until Dawn też wygląda ciekawie, ale najpierw musiałbym się zabrać za pierwszą część
Rayman mam wrażenie że będzie takim trochę kopiuj wklej z Legends tylko z lepszą grafiką, choć widziałem tam kilka nowości. Jednak jeśli jest to od Ubisoft to nie zagram w ramach protestu przeciwko tej ha tfu firmie
No i oczywiście Wolverine. Na pewno kupię bo wygląda niesamowicie a Spidermany od Insomniac się u mnie przyjęły więc gra z jednym z moich ulubionych bohaterów Marvela (mam nadzieję) też będzie dobra.
Sony - gratuluję i czemu tak późno :D

@Kgorecki2500 @macio_944 @Sulimo

1

@blakkudium ja proponuję wymianę Cucu - Balde z dopłatą

1

@Kgorecki2500 okej to se bede grau
Ale mnie też to za bardzo nie obchodzi xD na premierę i tak żadnej gry nie kupię bo za drogo

1

@PIWOSZ89 u mnie wczoraj był
To może dopiero teraz dym do Ciebie doleciał xD

1

2026 is 2016 pt II

Dzisiaj kolejne dwa utwory. 25 maja 2016 został wydany ,,Translucent" ze skromnymi 7,5 milionami wyświetleń, a 28 maja bardziej znany ,,Feels Right" mający 16 milionów wyświetleń.




@Konradowskyy @Batys

1

0

@Kgorecki2500 panie nie kłóć się pan
To jest moje guilty pleasure a ta krata to twoje guilty pleasure :D

1

@Kgorecki2500 na pewno lepsze niż ta krata

1

@Kgorecki2500 mi tam zawsze się podobały te z sezonu 12/13 ale to pewnie też mój guilty pleasure jak u Ciebie te powyżej
https://www.classicfootballshirts.co.uk/pub/media/catalog/product/7/6/76511272e5be2998c9e093d4f0658f8930f39ee0ffb1b470880c1c13acb26948.jpeg

1

@damianex10 ja też

2

Panie Alvarezie swobodne odejście z klubu jest dla Griezmanna, dla pana jest granie w Atletico do końca kariery za najniższą krajową

19

@Nazio_87 kupiłbym Bitcoina zamiast się w piaskownicy bawić

4

@karol97 manczester, czampions lig itp.

3

#NCS_Top_100
Grupa 11
Głosowanie: https://strawpoll.com/LVyK2Y7r5Z0

DEAF KEV - Invincible


Diviners - Savannah (feat. Philly K)

Elektronomia - Limitless

Laszlo - Fall To Light

Axol & The Tech Thieves - Bleed

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

@Konradowskyy @Batys @blakkudium

25

O kurde oglądam właśnie powtórkę 1 z 10 i gracz z numerem 8 przedstawił się i powiedział: ,,zawód - dla rodziny"
XDDD

Edit: no i odpadł w pierwszym etapie

21

@Filipem bO PienTnAŚciE LIg mIScZów

2

@Konradowskyy Shakira ładna, ale ta piosenka co najwyżej meh

5

#NCS_Top_100
Grupa 10
Głosowanie: https://strawpoll.com/w4nWWPadNnA

Alan Walker - Spectre


Ahrix - Nova

JPB - High

Lost Sky - Lost

Tobu - Seven

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

@Konradowskyy @Batys @blakkudium

2

@Nazio_87 ,,Życie mimo wszystko. Rozmowy o samobójstwie" Halszka Witkowska
@MesQueUnClub_87 i się Bastion podobał?
@Konradowskyy i jak to ,,To"?

1

Stary wrócił z krową :D


@Kgorecki2500 @Sulimo

1

@FcPortoFan1999 nie wiem czy to konieczne tym bardziej przy tak małej liczbie osób, która bierze udział w tych głosowaniach (zazwyczaj 2/3 osoby na grupę)

0

@FcPortoFan1999 w sensie żeby było widać kto jak zagłosował?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?