DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 e e e a czego mnie nie oznaczasz? Bo co, bo na PS5 gram? :D
1
@Kgorecki2500 w porównaniu do karty graficznej za parę tysi to tak :p
1
@Kgorecki2500 cóż
https://pbs.twimg.com/media/E3EgLsxWEAIfide.jpg
Mnie i tak te total wary nie interesują
1
@Kgorecki2500 spokojnie podstawową wersję PS5 kupisz na olx czy vinted za grosze (albo slimke w sklepie)
Po co się ograniczać
3
#NCS_Top_100
Grupa 12
Głosowanie: https://strawpoll.com/xVg71LBKRyr
Robin Hustin x TobiMorrow - Light It Up (feat. Jex)
Different Heaven - Nekozilla
Razihel - Love U
Unknown Brain - Inspiration (feat. Aviella)
Clarx - Zig Zag
Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600
@Konradowskyy @Batys @blakkudium
1
@Spider_Man o Spiderman
Mam wrażenie jakbym już Cię już kiedyś widział kolego :D
1
@Dari0G oczywiście, niech ma dowodów na to że pctowcy są gorsi :D
A tak na poważnie to nie. On się interesuje grami, ja też więc dlatego go oznaczam żeby sobie o nich podyskutować.
Ja sam jako zwolennik konsoli PS5 uważam że nie wydawanie swoich exów na PC jest głupie i nie popieram takiego działania
I tak uważam że lepsza konsola niż PC, ale ten temat był już tyle razy wałkowany, że szkoda gadać o tym poraz setny. Niech każdy gra na czym chce i na czym woli
6
No muszę przyznać że PlayStation ugotowało w porównaniu do ostatnich lat. W końcu ten potencjał PS5 będzie wykorzystany.
Na pewno będę chciał zagrać w God of Wara (widok skoku w tej produkcji jest nienaturalne XD). Tym bardziej że pierwsza część i Ragnarok mi się bardzo podobał
Until Dawn też wygląda ciekawie, ale najpierw musiałbym się zabrać za pierwszą część
Rayman mam wrażenie że będzie takim trochę kopiuj wklej z Legends tylko z lepszą grafiką, choć widziałem tam kilka nowości. Jednak jeśli jest to od Ubisoft to nie zagram w ramach protestu przeciwko tej ha tfu firmie
No i oczywiście Wolverine. Na pewno kupię bo wygląda niesamowicie a Spidermany od Insomniac się u mnie przyjęły więc gra z jednym z moich ulubionych bohaterów Marvela (mam nadzieję) też będzie dobra.
Sony - gratuluję i czemu tak późno :D
@Kgorecki2500 @macio_944 @Sulimo
1
@blakkudium ja proponuję wymianę Cucu - Balde z dopłatą
1
@Kgorecki2500 okej to se bede grau
Ale mnie też to za bardzo nie obchodzi xD na premierę i tak żadnej gry nie kupię bo za drogo
1
@PIWOSZ89 u mnie wczoraj był
To może dopiero teraz dym do Ciebie doleciał xD
1
2026 is 2016 pt II
Dzisiaj kolejne dwa utwory. 25 maja 2016 został wydany ,,Translucent" ze skromnymi 7,5 milionami wyświetleń, a 28 maja bardziej znany ,,Feels Right" mający 16 milionów wyświetleń.
@Konradowskyy @Batys
1
Zapraszam do zabawy ;)
Głosowanie: https://strawpoll.com/LVyK2Y7r5Z0
Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600
0
@Kgorecki2500 panie nie kłóć się pan
To jest moje guilty pleasure a ta krata to twoje guilty pleasure :D
1
@Kgorecki2500 na pewno lepsze niż ta krata
1
@Kgorecki2500 mi tam zawsze się podobały te z sezonu 12/13 ale to pewnie też mój guilty pleasure jak u Ciebie te powyżej
https://www.classicfootballshirts.co.uk/pub/media/catalog/product/7/6/76511272e5be2998c9e093d4f0658f8930f39ee0ffb1b470880c1c13acb26948.jpeg
1
@damianex10 ja też
2
Panie Alvarezie swobodne odejście z klubu jest dla Griezmanna, dla pana jest granie w Atletico do końca kariery za najniższą krajową
19
@Nazio_87 kupiłbym Bitcoina zamiast się w piaskownicy bawić
4
@karol97 manczester, czampions lig itp.
3
#NCS_Top_100
Grupa 11
Głosowanie: https://strawpoll.com/LVyK2Y7r5Z0
DEAF KEV - Invincible
Diviners - Savannah (feat. Philly K)
Elektronomia - Limitless
Laszlo - Fall To Light
Axol & The Tech Thieves - Bleed
Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600
@Konradowskyy @Batys @blakkudium
25
O kurde oglądam właśnie powtórkę 1 z 10 i gracz z numerem 8 przedstawił się i powiedział: ,,zawód - dla rodziny"
XDDD
Edit: no i odpadł w pierwszym etapie
21
@Filipem bO PienTnAŚciE LIg mIScZów
2
@Konradowskyy Shakira ładna, ale ta piosenka co najwyżej meh
5
#NCS_Top_100
Grupa 10
Głosowanie: https://strawpoll.com/w4nWWPadNnA
Alan Walker - Spectre
Ahrix - Nova
JPB - High
Lost Sky - Lost
Tobu - Seven
Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600
@Konradowskyy @Batys @blakkudium
2
@Nazio_87 ,,Życie mimo wszystko. Rozmowy o samobójstwie" Halszka Witkowska
@MesQueUnClub_87 i się Bastion podobał?
@Konradowskyy i jak to ,,To"?
1
Stary wrócił z krową :D
@Kgorecki2500 @Sulimo
1
@misterio czy on taki piękny był?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b6/Boleslaw_Chrobry_%2876848974%29_%28cropped%29.jpg/330px-Boleslaw_Chrobry_%2876848974%29_%28cropped%29.jpg?utm_source=pl.wikibooks.org&utm_campaign=parser&utm_content=thumbnail
1
@FcPortoFan1999 nie wiem czy to konieczne tym bardziej przy tak małej liczbie osób, która bierze udział w tych głosowaniach (zazwyczaj 2/3 osoby na grupę)
0
@FcPortoFan1999 w sensie żeby było widać kto jak zagłosował?