3

Ostatnio jest głośno o pomocy dla artystów, Skolim i te sprawy. Dlatego wrzucam bardzo dobry filmik na ten temat nagrany kilka lat temu (nadal aktualny jak widać) u jednego z najlepszych YouTuberów


@Kgorecki2500 @Sulimo

5

@Kidd ja tam jestem zadowolony

Nie zainwestowałem ani grosza :D

3

@Batys @July_6_BcN ja czytam tę konwersacje i ja już nic nie wiem

0

@martusiaaaa w dzień chodzenia do pracy inną drogą :p

2

@Batys to nie ja, to maszyna losująca :D
Fakt niektóre grupy są trudne trzeba przyznać. Dobrze że ja nie głosuje xD

2

#NCS_Top_100
Grupa 13
Głosowanie: https://strawpoll.com/wby5QL9KXyA

Tobu - Hope


Jo Cohen & Sex Whales - We Are

Lensko - Let's Go!

Giraffe Squad - Wait For Me

Krys Talk & Cole Sipe - Way Back Home

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

@Konradowskyy @Batys @blakkudium

1

@Kgorecki2500 jakby ktoś wymazał tytuł to bym pomyślał że to jakaś kolejna niepotrzebna część Władców Pierścieni (z całym szacunkiem do tej trylogii)

1

@Comentateiro @nabial mogę przypuszczać, że tak dużo ludzi ogląda tego typu kino, bo są to ekranizacje ich ulubionych komiksów z ich ulubionymi bohaterami. Ja sam trochę już się zmęczyłem Marvelem ale na Spidermana oczywiście pójdę i na jakieś ciekawsze produkcję.
Co do jakości kina - umówmy się, są to w większości akcyjniaki, które ma się dobrze oglądać dla zabawy, frajdy i odpoczynku. Po prostu. A skoro to działa to ludzie to oglądają

2

@TR3YWAY ulubiony dzień @Kessie

0

Jeżeli chodzi o piłkę nożną to jesteśmy 100 lat za Nigeryjczykami

0

,,Uratował remis"...z Nigerią... ja pier...

4

Obawiam się że my tego meczu nie wygramy i przez to nie awansujemy na ten mundial :(

1

@July_6_BcN to wszystko przez to że odszedł z Barcelony

1

@Mario96w dla naszych pokoleń to i tak bez znaczenia jak to ma nastąpić za jakieś miliony lat
Ale faktycznie

0

@krycha2201 zerknąłem tylko

1

@Kgorecki2500 z przyzwyczajenia przeczytałem Negreira xD

0

@Criss18Barca przewidział XD

2

@Kgorecki2500 to to jest hvj
Weź im wytłumacz że co roku świętujemy to że nasza planeta zrobiła pełny obrót wokół Słońca

1

@tomek8756 plot twist: mama Zuzi też jest ruda

0

@FiscaelBarca oczywiście że bez

0

@Nazio_87 pingwiny top
Bajka mojego dzieciństwa :)

1

@LAMC_10 nie no ja to bym sobie obejrzał jakiś mecz na wypełnionym narodowym
Chociażby dla tego hymnu

2

Ja i mój JJ
U boku po lewej
To układ że hej hej
To ja i mój JJ

0

Jakby się komuś nudziło oglądając mecz to...wiadomo. Zagłosujcie sobie :)
https://strawpoll.com/xVg71LBKRyr

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

0

On je dika? O_o

0

Nanananananana nanana nana

1

@Faro czego stoisz na torach!?

0

@Sulimo za Nigeryjczykami

1

Może nasi piłkarze nie są najlepsi, ale nasz hymn jest zdecydowanie najlepszy na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?