DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ostatnio jest głośno o pomocy dla artystów, Skolim i te sprawy. Dlatego wrzucam bardzo dobry filmik na ten temat nagrany kilka lat temu (nadal aktualny jak widać) u jednego z najlepszych YouTuberów
@Kgorecki2500 @Sulimo
5
@Kidd ja tam jestem zadowolony
Nie zainwestowałem ani grosza :D
3
@Batys @July_6_BcN ja czytam tę konwersacje i ja już nic nie wiem
0
@martusiaaaa w dzień chodzenia do pracy inną drogą :p
2
@Batys to nie ja, to maszyna losująca :D
Fakt niektóre grupy są trudne trzeba przyznać. Dobrze że ja nie głosuje xD
2
#NCS_Top_100
Grupa 13
Głosowanie: https://strawpoll.com/wby5QL9KXyA
Tobu - Hope
Jo Cohen & Sex Whales - We Are
Lensko - Let's Go!
Giraffe Squad - Wait For Me
Krys Talk & Cole Sipe - Way Back Home
Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600
@Konradowskyy @Batys @blakkudium
1
@Kgorecki2500 jakby ktoś wymazał tytuł to bym pomyślał że to jakaś kolejna niepotrzebna część Władców Pierścieni (z całym szacunkiem do tej trylogii)
1
@Comentateiro @nabial mogę przypuszczać, że tak dużo ludzi ogląda tego typu kino, bo są to ekranizacje ich ulubionych komiksów z ich ulubionymi bohaterami. Ja sam trochę już się zmęczyłem Marvelem ale na Spidermana oczywiście pójdę i na jakieś ciekawsze produkcję.
Co do jakości kina - umówmy się, są to w większości akcyjniaki, które ma się dobrze oglądać dla zabawy, frajdy i odpoczynku. Po prostu. A skoro to działa to ludzie to oglądają
2
@TR3YWAY ulubiony dzień @Kessie
0
Jeżeli chodzi o piłkę nożną to jesteśmy 100 lat za Nigeryjczykami
0
,,Uratował remis"...z Nigerią... ja pier...
4
Obawiam się że my tego meczu nie wygramy i przez to nie awansujemy na ten mundial :(
1
@July_6_BcN to wszystko przez to że odszedł z Barcelony
1
@Mario96w dla naszych pokoleń to i tak bez znaczenia jak to ma nastąpić za jakieś miliony lat
Ale faktycznie
0
@krycha2201 zerknąłem tylko
1
@Kgorecki2500 z przyzwyczajenia przeczytałem Negreira xD
0
@Criss18Barca przewidział XD
2
@Kgorecki2500 to to jest hvj
Weź im wytłumacz że co roku świętujemy to że nasza planeta zrobiła pełny obrót wokół Słońca
1
@FiscaelBarca oj chłopie
https://media.tenor.com/EwIXlF66GBYAAAAM/slepnac-dario.gif
1
@tomek8756 plot twist: mama Zuzi też jest ruda
0
@FiscaelBarca oczywiście że bez
0
@Nazio_87 pingwiny top
Bajka mojego dzieciństwa :)
1
@LAMC_10 nie no ja to bym sobie obejrzał jakiś mecz na wypełnionym narodowym
Chociażby dla tego hymnu
2
Ja i mój JJ
U boku po lewej
To układ że hej hej
To ja i mój JJ
0
Jakby się komuś nudziło oglądając mecz to...wiadomo. Zagłosujcie sobie :)
https://strawpoll.com/xVg71LBKRyr
Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600
0
On je dika? O_o
0
Nanananananana nanana nana
1
@Faro czego stoisz na torach!?
0
@Sulimo za Nigeryjczykami
1
Może nasi piłkarze nie są najlepsi, ale nasz hymn jest zdecydowanie najlepszy na świecie