1

@Ghandi to też jest bardzo dobry wybór tylko on już pewną postać zagrał w pierwszym sezonie. Tylko chwilkę był na ekranie, ale był
@Zoker owszem ostateczną opinię można wydać po sezonie, ale na teraz ja tego po prostu nie widzę :)

1

@Zoker tylko tam wyglądało to trochę inaczej
Tam miałeś całkiem nową postać w całkiem nowym serialu, w którym grał główną postać
Tutaj natomiast Olbrychski będzie grał postać, która się pojawi tylko kilka razy i nawet jeśli nie będzie źle to przez 6 odcinków raczej słabo zapamiętasz tę postać. Musiałby ją grać przez kilka sezonów IMO

6

@mordini123 nie mam nic do tego aktora, ale dla mnie fatalny wybór
Nie widzę tego aktora w tym serialu, w takiej komediowej roli
Lepiej już mogli zostawić oryginalną trójkę i nikogo więcej tam nie wciskać

2

@Batys no nie no, to mnie zaskoczyłeś. Byłem przekonany że Feel Good i Popsicle u Ciebie wleci

4

#NCS_Top_100
Grupa 19
Głosowanie: https://strawpoll.com/XOgOVjpGXn3

Syn Cole - Feel Good


Unknown Brain x Rival - Control (feat. Jex)

Dirty Palm - Oblivion (feat. Micah Martin)

LFZ - Popsicle

Paul Flint - Savage

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa

2

0

@Kgorecki2500 nie no w tego typu grach oczywiście takie szczegóły są godne pochwały. Tylko chodzi mi o gry typu Horizon czy GoW gdzie tych włosów na twarzy czy rzęs, albo realistycznych oczu i tak nie będzie widać bo postać jest przez 80% gry ustawiona plecami do gracza.
Zresztą kiedyś próbowałem zobaczyć te włoski u Ayloy i nie dałem rady zrobić takiego zooma. Więc tym bardziej nie widzę sensu robić czegoś czego i tak jakieś 95% graczy nie zobaczy

2

@Hosh @macio_944 @Kgorecki2500 ja nie mam oczywiście z tym problemu, bo to przecież normalne, że kobiety mają włosy na twarzy, ale moim zdaniem takie rzeczy są w grach po prostu niepotrzebne. No bo w sumie po co aż tak dużą wagę przywiązywać do włosów na twarzy, rzęs, czy tego żeby najmniejszy liść na drzewie było widać. Okej im to wszystko ładniej wygląda tym lepiej, ale bez przesady, szkoda czasu i pieniędzy na takie szczegóły
No ale to tylko moja opinia

2

1

@Giwera człowiek obejrzy bo wszystkie odcinki widział po kilka jak nie kilkanaście/dziesiąt razy, ale nie widzę osobiście sensu robić kolejnego sezonu. Tym bardziej bez Kusego czy Stacha
Obejrzę, ale bez żadnych oczekiwań. No może poza oczekiwaniem że będzie to słabe i niepotrzebne

1

@Batys drugi i pewnie ostatni raz jak tak patrzę na dwie ostatnie grupy jakie zostały
Zobaczymy jak będzie w fazie pucharowej :)

3

#NCS_Top_100
Grupa 18
Głosowanie: https://strawpoll.com/XmZRQ5wM3gd

Sub Urban - Cradles


Desmeon - Hellcat

Heuse & Zeus x Crona - Pill (feat. Emma Sameth)

JPB - Defeat The Night (feat. Ashley Apollodor)

BEAUZ & JVNA - Crazy

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa

1

@macio_944 u mnie rosja i Katar

2

2

3

#NCS_Top_100
Grupa 17
Głosowanie: https://strawpoll.com/PbZqb8z3GyN

Cartoon, Jéja - Why We Lose (feat. Coleman Trapp)


Itro & Tobu - Cloud 9

Prismo - Stronger

NIVIRO - The Ghost

IZECOLD - Close (feat. Molly Ann) (Brooks Remix)

Zasady: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16893597#comment-16893600

@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa

2

@macio_944 najpierw muszę książkę przeczytać
No chyba że nie ma to żadnego połączenia choć wątpię

1

@Pawlak1992 hehe wiedziałem :)
Mi też by się nie chciało XD

0

@Pawlak1992 jaki jest mój ulubiony utwór z ubiegłego roku i jaki jest mój ulubiony utwór w ogóle
Wiem, mało oryginalne, ale jestem ciekaw jak ,,łatwo" jest się dokopać do tych informacji
Możesz jeszcze komentarz, w którym pierwszy raz wspomniałem o mojej muzyce (tego to w sumie jestem ciekaw)
Widzimy się za 16 godzin :D

0

@Pawlak1992 skoro Ci się nudzi to mogę mieć wyzwanie dla Ciebie skoro już robisz teczki o użytkownikach

1

1

@July_6_BcN a to dlatego nic nie wiem
Akurat w piątek byłem zajęty ze znajomymi w kinie :p

5

@Luciano99 nie jest silny ten kto pisze że jest silny, silny jest ten, który pisze że nie jest silny

2

@macio_944 jakbym miał klacz to pewnie akina (kto wie ten wie i wcale nie chodzi o anime)

1

@Kapitan hawk jeżeli o mnie chodzi to nic się nie zmieniło. Dalej muzykę wrzucam :D
@July_6_BcN kiedy to się stało :O

1

@MateS za mało :D

2

U was też jest burza z pierunami ognistymi siarczystymi?

Ale od razu taki fajny chłodek przyszedł :)

3

@DragonxNF
NCS
1. Invex - wundergrl
Gatunek: Progressive House


To właśnie utwór, który pojawił się w poprzednim tygodniu. NCS go nie wydał na YT więc mogę teraz Wam go wrzucić, bo nie sądzę żeby się pojawił na ich kanale. Ogólnie bardzo przyjemny, wakacyjny, tropikalny vibe. Wokal też się dobrze komponują w ten klimat. Jedyny problem jaki mam to z pierwszym dropem, który niewiele się różni od midsekcji. Jest za mało wyraźny. Gdyby był taki sam jak drugi drop (który powinien mieć zdecydowanie dłuższą tą warstwę z dodatkową muzyką w tle, bo dodaje dużo magii) to zdecydowanie byłby to jeden z lepszych utworów z tego roku z gatunku House (a konkurencji jakiejś dużej nie ma moim zdaniem, bo reszta...no sami zobaczycie). Dobry, ale moim zdaniem trochę zmarnowany potencjał. Przydałaby się druga część lub wersja VIP.

2. Jey Vazz - wanna do
Gatunek: Garage House

Typowy garage. Właściwie nic więcej nie muszę od siebie dodawać, bo już parę razy wspomniałem że nie jest to mój typ muzyki House i to się tylko potwierdza. Nawet przyjemny bass, ale za mało energii jak na Progressive House żeby się fajnie bawić, a jednocześnie zbyt szybkie tempo żeby można było się tym relaksować jak przy Tropical House. Nie moja bajka.

3. It’s Different, Staarz - BadBoyHeaven
Gatunek: Angelcore

Nie spodziewałem się że It's Different wróci z Angelcore. Cóż gdyby to był jeden z pierwszych utworów z tego gatunku na NCS to może bym się nim cieszył. Jednak tego typu muzyki już się przewinęło i niczym szczególnym się nie wyróżnia. Na plus na pewno wokal, bo bardzo dobrze pasuje do tego gatunku, ale reszta jest można powiedzieć generyczna. Nic nowego nie oferuje. Szkoda

3. 2frers - EYES ON US
Gatunek: Funky House

Fajnie że NCS podąża za trendem no cortisol house, ale mogliby jednak od teraz częściej wypuszczać stary dobry Progressive/Tropical House, bo naprawdę zaczyna go brakować na tym kanale. Utwór moim zdaniem bez większej historii. Na plus sekcja z trapem, nie spodziewałem się jej, a zawsze takie wariacje są miłą odmianą. Natomiast długość utworu plus jego no cortisolowy charakter sprawia, że dla mnie jest on przeciętny. Chyba najgorszy z tego tygodnia. Nie licząc InternetSounds oczywiście.

InternetSounds
1. 30mugiwara! - leave me alone
Gatunek: Downtempo

No i kolejny z gatunku tych, które nie są dla mnie. Nie jestem fanem ambientowych brzmień więc ten utwór również mi nie podszedł. Fajny wokal (który już raz to piszę dzisiaj XD). Do snu nawet spoko, ale ja oczekuję czegoś innego.

2. LIKEBSNS & BVNT3R - HARMONY
Gatunek: Brazilian Funk

Kolejny funk. No co ja poradzę...ale nie wiem skąd, ale nie pewno skądś znam tę melodię lecącą w tle. Jeżeli ktoś z Was ją kojarzy to może mi napisać. Poza tym to typowy funk, tylko kicki są łagodniejsze niż pierwsze funki na NCS. Progress jakiś jest, ale funk chyba nigdy będzie wśród moich ulubionych gatunków (poza nielicznymi wyjątkami).

Podsumowanie
Dla mnie tydzień do zapomnienia. Dużo muzyki House, ale jak wspomniałem nie takiej jakiej bym oczekiwał od NCS. W tym roku już pokazali, że są gotowi i skłonni do wydawania muzyki jaką fani lubią więc mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości House znany z lat 2014-18 wróci do łask. Tak samo jak Dubstep i Drumstep, tęsknię bardzo :(

7

NCS Review #9

W tym tygodniu było dużo muzyki House (tylko szkoda że nie Progressive czy Tropical). Po 9 latach również wrócił It's Different w innym stylu niż można go było poznać. Zapraszam do komentarza poniżej.

Poprzednia część: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16926093#comment-16926093

@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @kuczyniak @Kessie @martusiaaaa

1

@Batys no czyli jednak jest jeszcze coś do odkrycia w tej wytwórni :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?