DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
No oby w ten najdłuższy dzień roku Hiszpanie dowieźli i zagwarantowali dobre widowisko
,,The summer's calling"
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man @Dari0G
1
@Batys ja nie zrobię?
4
#NCS_Top_100
11 para
Lune vs Hope
Głosowanie: https://strawpoll.com/w4nWWpPQdnA
Y&V - Lune
Tobu - Hope
@Konradowskyy @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Spider_Man @Dari0G
5
Endrick: nie lubię mądrych ludzi
Ancelotti:
4
#NCS_Top_100
Postanowiłem, że będą od dzisiaj dwie pary dziennie.
10 para
Love U vs Shine
Głosowanie: https://strawpoll.com/XmZRQW5EWgd
Razihel - Love U
Spektrem - Shine
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Spider_Man @Dari0G
0
@Nazio_87 5 złoty mogę dać :p
1
@DragonxNF
NCS
1. gabriawll - Let You Never
Gatunek: Future House
I mamy trzecią część ,,Recall". Ta jest moim zdaniem najlepsza. Dużo dodaje wokal i bardziej skoczny charakter. Więcej się tu dzieje i czuć lepszą atmosferę niż w poprzednich częściach. Fajnie się gabriawll rozwija, ale mam nadzieję że jego kolejne utwory będą czymś nowym, a nie kolejną wariacją, bo już trochę tego za dużo się robi.
2. HESTER - KYOTO
Gatunek: Euro-House
Oryginalnie wydany poza NCS 30 listopada 2023 roku. Taka ciekawostka. Nie wiem w sumie co sądzić o tym utworze. Niby jest fajny, czuć tutaj jakąś podróż i klubowy charakter, ale czegoś mi chyba brakuje. Ja chyba jednak nie jestem miłośnikiem takich typowych klubowych brzmień jak ten utwór. Nie zmienia to faktu że jest on ciekawy i dobrze się tego słucha. Tym bardziej że trwa ponad 6 minut. Na coś takiego trzeba było czekać aż 6 lat (ostatni utwór, który był dłuższy niż 6 minut to ,,Interstellar" od Au5. Polecam).
InternetSounds
Nie było. Aż dziwne. Szok i niedowierzanie.
Podsumowanie
No cóż ten miesiąc nie będzie w mojej ocenie dobry, chyba że na koniec wystrzelą z jakimiś bangerami w co wątpię. No nic pozostaje mieć nadzieję że kolejne miesiące będą lepsze. Zachęcam do komentowania i do zobaczenia za tydzień.
7
NCS Review #11
No i kolejny skromny tydzień. Przynajmniej dostaliśmy ponad 6-minutowy utwór.
Pragnę też powitać nowe osoby w Naszym gronie @MateS i @Spider_Man
I trochę spóźnione powitanie dla @martusiaaaa
Zapraszam do komentarza poniżej.
Poprzednia część: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16969336#comment-16969336
@Konradowskyy @esem91 @macio_944 @misterio @blakkudium @Batys @Kessie
0
@Dari0G a tak przy okazji chciałbyś być oznaczany przy jakiejś serii?
Mam 3
- oceniam najnowsze utwory z minionego tygodnia
- wrzucam te, które kończą w tym roku 10 lat
- no i wybór najlepszego utworu z top 100 najpopularniejszych
1
@Dari0G kurde dlaczego dopiero teraz się dowiaduję że jest tylu fanów tej wytwórni XD
Też się zgadzam, że robią świetną robotę. Co prawda to nie jest to samo co kiedyś, ale nadal można znaleźć coś fajnego (co udowadniam w swoich seriach, które tu prowadzę). Jak z Barceloną - raz lepiej, raz gorzej, ale fanem jest się na zawsze.
A Link oczywiście bardzo fajny, ale osobiście wolę wersję z wokalem
6
#NCS_Top_100
9 para
Popsicle vs Blank
Głosowanie: https://strawpoll.com/1MnwkXm7Ln7
LFZ - Popsicle
Disfigure - Blank
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
1
@Dari0G o ty
Nie poddałem się, po prostu mi się spać chciało :D
Ale teraz się odkuje
1
@Dari0G łee to idę spać
https://media.tenor.com/WZ_vkDb7b6YAAAAC/tigger-cant-sleep.gif
Tak BTW samo Dragon wystarczy :D
3
@Dari0G @xvcWinterSoldier @LAMC_10 @blakkudium ej ja też chcę się pobawić XD
Skoro takie miłosne rytmy to może zacznę od tego
0
@Kgorecki2500 no i po co Ty do tej roboty idziesz jak tu takie pieniądze zarobiłeś
7
No i faktycznie na koniec Niemcy wygrały. Przynajmniej 2 punkty w zabawie wleciały. Dobranoc
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
3
Dawaj przerwę chamie, pić nam się chce
7
@Kessie w przerwie w szatni
https://static.pepper.pl/comments/raw/9vf5x/23073362_1/fs/1090x545/qt/80/23073362_1.jpg
1
@Destroyer_of_Worlds Flick tak chciał (mam nadzieję)
1
@Kgorecki2500 no to ciekawie nie powiem, żeby chcieć w CV sklep i kino XD. No ale co kto lubi i chce
Te godziny to do dvpy moim zdaniem. Długa zmiana, późno do domu się wróci. Ja osobiście wolę wstawać wcześniej (8 lub 7) i wyjść wcześniej. Nie wyobrażam sobie roboty na drugą zmianę, a na nocki to już w ogóle się nie nadaję. Ot wychodzi ze mnie roszczeniowe pokolenie Z
1
@Kgorecki2500 masz tę robotę
Powodzenia ;)
1
@Kgorecki2500 jakim popcornem by pan był?
6
Niemcy proszę pana
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
2
@Spider_Man @Kgorecki2500 nie liczy się ilość tylko jakość ;)
@FcPortoFan1999 dziękujęz niedużo mi do Ciebie brakuje :D
4
Ładnie
https://zapodaj.net/images/128d78a3d31a2.png
0
@Raphinha11 też mam powiadomienie
Nie traktuj tego jak jakiejś poważnej rozmowy, która ma mieć wpływ na wasze życie XD
Po prostu spotkajcie się i porozmawiajcie spokojnie, jak znajomi
2
Ronaldinho vibe
0
@Raphinha11 najlepiej szczerze z nią o tym porozmawiaj. Jeżeli ani ona, ani Ty nie będziecie mieć z tym problemu to nie masz się czym martwić
Szczera rozmowa - po prostu
9
Endrick: nie lubię muzyki elektronicznej/NCS
Ancelotti:
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
2
@xvcWinterSoldier @Spider_Man no właśnie ja już tak bardzo nie śledzę tego uniwersum (z wyjątkami) że nic nie wiem o fabule