DragonxNF
Dołączył/a: kwiecień 2018
Płock
11 obserwujących
16 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dari0G łee to idę spać
https://media.tenor.com/WZ_vkDb7b6YAAAAC/tigger-cant-sleep.gif
Tak BTW samo Dragon wystarczy :D
3
@Dari0G @xvcWinterSoldier @LAMC_10 @blakkudium ej ja też chcę się pobawić XD
Skoro takie miłosne rytmy to może zacznę od tego
0
@Kgorecki2500 no i po co Ty do tej roboty idziesz jak tu takie pieniądze zarobiłeś
7
No i faktycznie na koniec Niemcy wygrały. Przynajmniej 2 punkty w zabawie wleciały. Dobranoc
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
3
Dawaj przerwę chamie, pić nam się chce
7
@Kessie w przerwie w szatni
https://static.pepper.pl/comments/raw/9vf5x/23073362_1/fs/1090x545/qt/80/23073362_1.jpg
1
@Destroyer_of_Worlds Flick tak chciał (mam nadzieję)
1
@Kgorecki2500 no to ciekawie nie powiem, żeby chcieć w CV sklep i kino XD. No ale co kto lubi i chce
Te godziny to do dvpy moim zdaniem. Długa zmiana, późno do domu się wróci. Ja osobiście wolę wstawać wcześniej (8 lub 7) i wyjść wcześniej. Nie wyobrażam sobie roboty na drugą zmianę, a na nocki to już w ogóle się nie nadaję. Ot wychodzi ze mnie roszczeniowe pokolenie Z
1
@Kgorecki2500 masz tę robotę
Powodzenia ;)
1
@Kgorecki2500 jakim popcornem by pan był?
6
Niemcy proszę pana
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
2
@Spider_Man @Kgorecki2500 nie liczy się ilość tylko jakość ;)
@FcPortoFan1999 dziękujęz niedużo mi do Ciebie brakuje :D
4
Ładnie
https://zapodaj.net/images/128d78a3d31a2.png
0
@Raphinha11 też mam powiadomienie
Nie traktuj tego jak jakiejś poważnej rozmowy, która ma mieć wpływ na wasze życie XD
Po prostu spotkajcie się i porozmawiajcie spokojnie, jak znajomi
2
Ronaldinho vibe
0
@Raphinha11 najlepiej szczerze z nią o tym porozmawiaj. Jeżeli ani ona, ani Ty nie będziecie mieć z tym problemu to nie masz się czym martwić
Szczera rozmowa - po prostu
9
Endrick: nie lubię muzyki elektronicznej/NCS
Ancelotti:
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
2
@xvcWinterSoldier @Spider_Man no właśnie ja już tak bardzo nie śledzę tego uniwersum (z wyjątkami) że nic nie wiem o fabule
1
@Kgorecki2500 ogólnie nie lubię anime, ale jak jeszcze to oglądałem za dzieciaka to najbardziej lubiłem Bakugan
5
#NCS_Top_100
8 para
Life vs Cradles
Głosowanie: https://strawpoll.com/xVg712r8Gyr
Tobu - Life
Sub Urban - Cradles
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
7
Dobra spać mi się chce. Dobranoc i dzięki za towarzystwo na kolejnej nocce
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
2
Podoba mi się że praktycznie za każdym razem jak pokazują infantino to komentatorzy po nim cisną
5
Szkoda Raphy, oby to nic poważnego
Panowie @MateS @Spider_Man gdzie jesteście? Mieliśmy razem oglądać Brazoli i co? Wstawać
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @macio_944
3
Matko człowieku czy ciebie nie stać na nic więcej niż oglądanie w środku nocy jak 22 chłopów gania za piłką? Co ty robisz ze swoim życiem, dlaczego nie masz ambicji na coś... o bramka padła jeeej :D
5
No dobrze, oto jestem, zwarty i gotowy. Witam wszystkich
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
6
Jakbyście byli ciekawi jak mi idzie typowanie w zabawie u Zokera - 52 miejsce. Także ten...widzimy się na meczu Brazylii
@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man
1
@Majkel3456 jest na TVP Sport atmosfera stadionu (bez komentarza)
1
@Spider_Man ja na szczęście mam wolne od praktyk i studiów (poza nauką do obrony) więc nie mam problemów rano ze wstaniem. Tylko że lubię sobie pospać XD
A ja jak zwykle zadbam o dobrą oprawę muzyczną
1
@Spider_Man że Ty masz siły na to to podziwiam
No dobra to ja też się postaram być
1
@Kgorecki2500 wyłączej ten konkuter https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQWmHPB_fS-Rlb_DzlXCwKGT3Ilo6hTNJPxtL7btDPrhPZYISGbr8NlAJs&s=10