1

@Dari0G łee to idę spać
https://media.tenor.com/WZ_vkDb7b6YAAAAC/tigger-cant-sleep.gif

Tak BTW samo Dragon wystarczy :D

3

@Dari0G @xvcWinterSoldier @LAMC_10 @blakkudium ej ja też chcę się pobawić XD
Skoro takie miłosne rytmy to może zacznę od tego


0

@Kgorecki2500 no i po co Ty do tej roboty idziesz jak tu takie pieniądze zarobiłeś

7

No i faktycznie na koniec Niemcy wygrały. Przynajmniej 2 punkty w zabawie wleciały. Dobranoc


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man

3

Dawaj przerwę chamie, pić nam się chce

1

@Destroyer_of_Worlds Flick tak chciał (mam nadzieję)

1

@Kgorecki2500 no to ciekawie nie powiem, żeby chcieć w CV sklep i kino XD. No ale co kto lubi i chce
Te godziny to do dvpy moim zdaniem. Długa zmiana, późno do domu się wróci. Ja osobiście wolę wstawać wcześniej (8 lub 7) i wyjść wcześniej. Nie wyobrażam sobie roboty na drugą zmianę, a na nocki to już w ogóle się nie nadaję. Ot wychodzi ze mnie roszczeniowe pokolenie Z

1

@Kgorecki2500 masz tę robotę
Powodzenia ;)

1

@Kgorecki2500 jakim popcornem by pan był?

6

2

@Spider_Man @Kgorecki2500 nie liczy się ilość tylko jakość ;)
@FcPortoFan1999 dziękujęz niedużo mi do Ciebie brakuje :D

4

0

@Raphinha11 też mam powiadomienie
Nie traktuj tego jak jakiejś poważnej rozmowy, która ma mieć wpływ na wasze życie XD
Po prostu spotkajcie się i porozmawiajcie spokojnie, jak znajomi

2

Ronaldinho vibe

0

@Raphinha11 najlepiej szczerze z nią o tym porozmawiaj. Jeżeli ani ona, ani Ty nie będziecie mieć z tym problemu to nie masz się czym martwić
Szczera rozmowa - po prostu

9

Endrick: nie lubię muzyki elektronicznej/NCS
Ancelotti:


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man

2

@xvcWinterSoldier @Spider_Man no właśnie ja już tak bardzo nie śledzę tego uniwersum (z wyjątkami) że nic nie wiem o fabule

1

@Kgorecki2500 ogólnie nie lubię anime, ale jak jeszcze to oglądałem za dzieciaka to najbardziej lubiłem Bakugan

5

#NCS_Top_100

8 para
Life vs Cradles
Głosowanie: https://strawpoll.com/xVg712r8Gyr

Tobu - Life


Sub Urban - Cradles

@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @MateS @Spider_Man

7

Dobra spać mi się chce. Dobranoc i dzięki za towarzystwo na kolejnej nocce


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man

2

Podoba mi się że praktycznie za każdym razem jak pokazują infantino to komentatorzy po nim cisną

5

Szkoda Raphy, oby to nic poważnego
Panowie @MateS @Spider_Man gdzie jesteście? Mieliśmy razem oglądać Brazoli i co? Wstawać


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @martusiaaaa @macio_944

3

Matko człowieku czy ciebie nie stać na nic więcej niż oglądanie w środku nocy jak 22 chłopów gania za piłką? Co ty robisz ze swoim życiem, dlaczego nie masz ambicji na coś... o bramka padła jeeej :D

5

No dobrze, oto jestem, zwarty i gotowy. Witam wszystkich


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man

6

Jakbyście byli ciekawi jak mi idzie typowanie w zabawie u Zokera - 52 miejsce. Także ten...widzimy się na meczu Brazylii


@Konradowskyy @Batys @blakkudium @macio_944 @martusiaaaa @MateS @Spider_Man

1

@Majkel3456 jest na TVP Sport atmosfera stadionu (bez komentarza)

1

@Spider_Man ja na szczęście mam wolne od praktyk i studiów (poza nauką do obrony) więc nie mam problemów rano ze wstaniem. Tylko że lubię sobie pospać XD
A ja jak zwykle zadbam o dobrą oprawę muzyczną

1

@Spider_Man że Ty masz siły na to to podziwiam
No dobra to ja też się postaram być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?