ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@AlicjaFCB Patrzysz na Puchacza przez pryzmat meczu z Hiszpania. Jak miał piłkę na lewej stronie i miał mnóstwo przestrzeni przed sobą to obowiązkiem jest podciągnąć akcje wyżej, tym bardziej kiedy dzieje się to pod swoim polem karnym. W meczu z Hiszpania ważne było aby piłka znajdowała się jak najdalej pola karnego. Jeżeli chcesz oceniać Puchacza przez pryzmat działań ofensywnych to spójrz na mecz z Islandia. Ja jestem dobrej myśli bo chłopak wygląda lepiej na lewej stronie od Rybusa
1
@Janas11224 Co to znaczy nie pasuje? Wniósłby do zespołu napewno więcej niż Trincao który często wygląda jakby grał z klockiem w majtkach
1
@JohnnyBarca I tak będą mówić że są słabi
1
Z tego co widać to VAR nie wchodzi w grę gdy sędzia na boisku podejmuje samodzielnie decyzję o rzucie karnym natomiast gdy sędzia nie gwizdnie potencjalnego karnego to VAR nagle wchodzi cały na biało. Nie rozumiem tego systemu
6
Dlaczego VAR nie interweniuje w takich sytuacjach, a gdy bramka wydaje się być prawidłowo strzelona to dopatrują się milimetrowych spalonych? Walić ten system
0
Jaki wynik musi paść aby Dania awansowała?
0
@abram3k no i bardzo dobrze, to będzie twardy mecz
0
@Jacu327 jesteś niepoważny
4
@PatrychoO Polska
0
@Tomo_95 Facet wygral w klubowej piłce wszystko, przeżył więcej niz większość trenerów i to raczej zrozumiałe, że podejście do sportu się zmienia. To tylko piłka nożna
1
@sevs Ja widzę Kryche wchodzącego z ławki. To byłoby najlepsze rozwiązanie. Ze Szwecją to Polacy będą częściej przy piłce dlatego fajnie gdyby zagrał Linetty albo Moder.
1
@Kurkmen Hiszpanie też mieli farta
0
@Mario96w dlaczego nie zapytasz Google?
0
@Gomess Ferran Torres ma kompleks Lewandowskiego
1
Panowie i Panie, zostały nam już tylko i wyłącznie mecze o wszystko! Coś pięknego
0
@Encore po takiej ilości spotkań dla mlodego gracza to zdecydowany przesyt futbolem. Po wakacjach chłopak się zresetuje i wróci finezja. Ale trzeba podkreślić że Pedri nie ma najlepszej dynamiki i mięsa na sobie więc taki mecz walki jak dziś to nie jest jego naturalne środowisko
1
@JohnnyBarca sporo piłek było wybijanych z pola karnego i dużo niecelnych długich podań w kierunku napastników
0
@trolownik śpiewać każdy może. Przed meczem większość wróżyła manite
0
@Bobo25 oglądam powtórkę z meczu za kadencji Smudy.
0
@Mankind oglądamy chyba inny mecz. Chyba że chodzi Ci o górne piłki i walki fizyczne. Chodzi mi o to że nie ma doskoku do rywala, Hiszpanie nie wiele potrzebują aby przedostać się z piłką w pole karne. Na 16 czy 20 metrze powinni być agresywni. Jakim stracili bramkę? Chłop zbiegł do środka i nie miał nikogo kto by mu chociaż przeszkadzał
1
@GeneralXavi druga sprawa to brak ruchu ze strony pomocników czy napastników. Puchacz biegnie w kierunku bramki, a reszta nie nadąża. Jak jest trochę miejsca to trzeba podciągnąć do przodu. Puchacz dziś naprawdę może się podobać. Wciąż brakuje pokazywania się na pozycję, czyli typowa bolączka reprezentacji Polski
0
Dlaczego nie uderzał gdzieś pod lade? Takiej sytuacji już może nie być. Zapowiadali walkę, a mecz intensywnością nie różni się niczym od tego przegranego ze Słowacją. Hiszpanie są dzis do ogrania ale polska husaria żałowała koniom owsa.
0
Brak agresywności, doskoku do rywala na 16 czy 20 metrze. Hiszpanie okupują pole karne z wielką swobodą. To miała być ta husaria i twarda walka jak zapowiadali na konferencji?
1
@tobiasson92 Puchacz zagrał cały mecz z Islandia gdzie był chyba najlepszym zawodnikiem na boisku obok Zielińskiego. Wszedł ostatnio na końcówke i potrafił szarpnąć. Rybus grał zbyt zachowawczo, nie tego oczekuje się od wahadlowego zawodnika.
0
@ElTomas Polacy na trybunach mają Zabsona który przyszedł nagrać story z Klichem po meczu
0
@Thomson29716 ja też
1
@Encore No nie wszyscy. Rozumiem przewrócić się w okolicach 16stki ale ten kładzie się na 30 40 metrze od bramki
2
Jak ten Mbappe się przewraca w pojedynkach fizycznych. Chłopak robi z siebie klauna bo ma silną sylwetkę ale w głowie siano
0
@Encore Wydaje Ci się bo mecze Copa America od lat wyglądają podobnie. To poziom na Euro zdecydowanie się podniósł dlatego masz takie wrażenie
4
@chroma93 niesamowite tempo, akcja za akcję,emocje i serce na boisku. Rzadko wszystkie te rzeczy podczas meczów idą ze sobą w parze.