22

Niech Polska zostawi jutro serce na boisku tak jak zrobiła to dziś Szkocja. Tego sobie i Wam życzę.

1

0

@Leooo Po tak straconych bramkach powinni zostać wygwizdani.

0

@Derean Ale zazwyczaj jak coś musisz to wszystko wali się na łeb na szyję. Presja nie jest dobrym sprzymierzeńcem

2

@DaPidejpi Oby nie. Ja chce jeszcze poczuć emocje w tej grupie

0

Widać gołym okiem, że spotkania Słowaków i Szwedów z Polską i Hiszpania kosztowały ich dużo zdrowia.

2

@Bykunn wybrałeś sobie zły mecz

1

@VegetaPolska gdyby dziś Szwedzi stracili punkty to Polska mogłaby sobie pozwolić jutro nawet na porażkę pod warunkiem że wygrają później ze Szwecją. Problem w takim scenariuszu jest taki, że Polska z dorobkiem 3 punktów na 3 miejscu mogłaby się nie załapać do czwórki która wychodzi z grupy z trzecich miejsc

2

@VamosRakieta nie zastanawiałem się

6

Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak czyli najgorsza para komentatorów podczas Euro. Prezentują co najwyżej poziom komentatorów z Polsatu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeżeli Słowacja urwie punkty Szwedom to Polacy nie wypuszczą tej szansy.

0

@SaulGoodman gdyby nie zdarzały się słabsze mecze reprezentacjom na turniejach to wygrywaliby je sami faworyci. Prawda jest taka że każdemu może trafić się słabszy mecz, tak jak Polsce ostatnio to się przydarzyło czy Hiszpanom w meczu ze Szwecją gdzie piłka nie chciała wpaść do bramki.

1

@RO1991 a gdzie Messi? Jak zawsze zawodzi w ważnych turniejach

0

@SaulGoodman Pomyślałbyś że Granada ogra Barcę na Camp Nou na kilka kolejek przed końcem sezonu?

0

@AduŚ07 Wczoraj Depay mimo strzelonej bramki zagrał gorszy mecz od tego pierwszego. Nie można oceniać zawodnika przez pryzmat jednego meczu, przypuszczam, że nawet nie widziałeś pierwszego meczu Holendrów a w klubie ani razu nie zobaczyłeś go w akcji. Facet jest wyróżniającym się piłkarzem klasy światowej, jest do wzięcia za darmo i tutaj naprawdę nie ma nad czym się zastanawiać

2

@DaPidejpi pełna zgoda. Znajac życie to zanim Barca w ogóle na niego spojrzy to chłopak będzie już dogadany z PSG

1

@Barca1992 Nie nadajesz się na prezesa PZPN hehe

0

@Coutinho007 klocek? jesteś rasistą?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub_87 jak się skończą promocje

52

Hehe Depay nie trafił do pustaka więc pasuje do Barcy hehe wiesz o co chodzi, bo nie trafił tak jak piłkarze Barcy hehe

1

@norbi77 przeciez Rosja ma 3 pkt po dwóch meczach więc jeżeli Dunczycy wygrają z nimi spotkanie to awansują na 3 pozycję przez przewagę bezpośredniego starcia.

1

@Vebrol Polska jeszcze nie rozegrała drugiego meczu.

0

Dunczycy mają jeszcze szanse awansować z 3 miejsca? Finlandia miałaby taka sama ilość punktów gdyby przegrali swoje ostatnie spotkanie więc jak to wygląda? Edit. Jeżeli wygrają z Rosją to będą na 3 miejscu

0

@Lionel_Messi10 Chyba nie widziałeś dzisiejszej wypowiedzi Bednarka. Zobacz sobie a zmienisz zdanie. Husaria dojedzie plemię amigosów

2

Polacy zaskoczą w sobotę. To oni będą królować w niedzielę w porannym przeglądzie prasy. Mówię wam

0

@Lionel_Messi10 jeszcze Polacy zamkną Ci buzię w sobotę.

0

@Hubertusk No i zapraszają do studia świetnych gości i ekspertów

1

Włochy idą po Mistrzostwo Europy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?