0

1

@Elnuum footybite

0

Panowie kto zgarnie 3 pkt PSV czy Willem?

0

Ja Się dziwię ze on w ogóle podszedł do tego karnego. Miał więcej do stracenia niż zyskania...

0

@J-kob Zaczął treningi kilka dni później niż reszta. Nie dramatyzuj bo piłkarze po tych krótkich wakacjach wciąż byli w rytmie. Messi biega może średnio po 7-8km na mecz więc można taki wysiłek porównać do intensywnego treningu. Gdyby było inaczej to Messi by odpoczywał a są zawodnicy którzy godnie go zastąpią szczególnie teraz gdy Leo gra słabo

0

@Hrzan Ta dziewczyna ma dopiero 19 lat. Już teraz jest fenomenalną tenisistką a może być już tylko lepsza. Cała kariera dopiero przed nią

1

@J-kob Messi robi poniżej 10km na mecz i ma być zmęczony? On odpoczywa w każdym meczu od wielu sezonów

4

Facet robi grubo poniżej 10km na mecz i ma być zmęczony? Problem jest gdzieś indziej. Jeżeli Messiemu nie wychodzą najprostsze zagrania to jest coś nie tak z jego koncentracją.

0

0

@Danny Gaucho Bardzo niepokoi mnie fakt że interpretujesz to w ten a nie inny sposób.

0

Moim zdaniem VAR powinien być narzędziem dla trenerów a nie sędziów.

2

Kartka dla Busquetsa podsumowuje standardy sędziowania przeciwko Barcelonie.

0

@xDoMinO26x Wciągające? Breaking Bad który z sezonu na sezon lepszy. Koniecznie musisz zobaczyć. Prison Break też potrafił mocno wciągnąć.

1

@Mateonvious Ocenianie Suareza przez pryzmat gry w Atletico jest bezsensu. Atletico gra zupełnie inną piłkę niż Barca. Przeciwko takiemu autobusowi jak dzisiaj Suarez przez większość czasu biegałby w polu karnym gdzie nie trzeba się ścigać tylko dobrze się ustawiać i skutecznie wykańczać akcje. A Suarez jest takim gościem ze potrafi odnaleźć się w polu karnym i uderzyć piłkę do siatki a nie w bramkarza czy też obok bramki.

0

@VeB77 może jakiś uraz xD

0

@Janiama Ja mam wrażenie że Messi od początku tego sezonu myślami jest po za Barceloną. Ta nieodpowiedzialność w jego grze idealnie to pokazuje. Nie zdarza się często aby jakikolwiek piłkarz tracił piłkę od 20 do nawet 30 razy w meczu,a już napewno nie najlepszy piłkarz ostatniej dekady. Przeciez nie zapomniał przez miesiąc jak gra się w piłkę.

0

Przegrali mecz przez nonszalancję w pierwszej połowie. Zaczynając od Messiego kończąc na Neto którego błąd podsumował grę całego zespołu w pierwszej połowie. Druga połowa o wiele lepsza jednak wciąż brakowało precyzji przy strzałach. Busquets powinien pernamentnie trafić na ławkę. Chciałbym poruszyć kwestię taktyki "autobus" która dziś stosowali piłkarze Alaves mianowicie najlepsza strategią na autobusy są właśnie wrzutki tak wysmiewane przez wielu tutaj kibiców.

0

4

Nie pamiętam tak słabego meczu w wykonaniu Messiego...

2

Pedri za Messiego w drugiej połowie i Dest za Roberto lub Albe bo oba boki nie funkcjonują dziś dobrze

4

Messi jest do zmiany. Za każdym razem traci piłkę lub niecelnie podaje. Przyda mu się kubeł zimnej wody na głowę

0

@portero Sergio wracający pod pole karne w przypadku kontry albo ścigający się z Ronaldo? Sabotaż. A już nie wspomnę o pojedynkach główkowych

1

@czesctuam Moim zdaniem to nie było czyste wejście w piłkę.

1

Karny i to bez żadnej dyskusji. Jedyne co mnie zastanawia to brak reakcji VARu podczas wejścia Casemiro w Messiego.

0

@Miszcz Textu FCB Gdybym był naiwny to bym uwierzył że derby rządzą się swoimi prawami.

0

108 km przebiegniętych w tym meczu mówi samo za siebie. Myślę że dziś też przegraliby z Bayernem 8:2.

3

Po każdym meczu powinna być przyznawana nagroda dla Dzbana meczu. Dzis wygrałby Lenglet. A w ubiegły wtorek Pique.

2

@Janiama Tak? Ja nie widzę faworyta po tej pierwszej połowie. Wyrównany mecz

0

@kuz Ja ci pragnę przypomnieć że gramy z Realem który przegrał kilka dni temu z Szachtarem u siebie.

0

Ale co Wy się tak na tego Busquetsa uparliscie. To jest normalne że jest do zmiany w tym meczu ale pozostali też się nie popisali w pierwszej połowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?