ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@POLAK12345 Zdecyduj się do czego pijesz bo najpierw porównujesz nazwiska skrzydłowych, a później piszesz o jakiś fanaberiach dotyczących pomocników skrzydłowych xD Nie wiem o co Ci chodzi
3
@POLAK12345 Nie wiem czy wiesz ale dwóch najlepszych skrzydłowych mamy kontuzjowanych
0
@Gomess On z Brazylijczyka ma tylko karnację. nawet nie potrafi pójść w dobry melanż...
0
@RonnieVEB Jest Puig i Konrad,a kompletnie z nich nie korzysta.
1
Walcz o każdy centymetr boiska w meczu z liderem, a 3 dni później oddaj 2 punkty w frajerski sposób ze średniakiem.
1
@10SzymonBarca10 Aptekarze urywają punkty Bawarczykom
0
@daniel32778 Ale Barcainfo to Ty szanuj. Jedyny użytkownik który sprawia, że dość często przeglądam La Ramble. Udostępnia na bieżąco i bardzo szybko ważne i rzeczowe informacje ze świata sportu. Jak ktoś miałby coś tutaj wygrać to powinien to być zdecydowanie ten gość.
2
Raz na rok to i garbaty się wyprostuje
2
@robsesh W Barcelonie pokazywał się z dobrej strony i nie wydaje mi się aby liga portugalska go przerosła. Podejrzewam jakiś konflikt między nim a trenerem.
15
Rzadko trenerzy wypowiadają się publicznie tak ostro na temat swoich podopiecznych . Mógł to ubrać w inne słowa albo przynajmniej oszczędzić sobie publiczną ocenę piłkarza. Myślę że jest jakiś konflikt między Todibo a trenerem
0
Media pewnie mają to info od Puiga.
2
@caminero prawda jest taka że Messi teraz TRACI piłki.
0
Szczerze współczuję Koemanowi bo facet zapewne chciałby posadzić Messiego na ławie, a z drugiej strony nie chce przyczynić się do odejścia najlepszego piłkarza na świecie. 20-30 strat w meczu to zbyt dużo na piłkarza który ma zaczynać mecz od początku.
0
@tristan87 Pewnie to jakiś bait ale przy tamtej bramce wylewu dostał Lenglet
0
@LaRoja Dodam że gdyby nie Messi to być może strzelilibyśmy o jedną bramkę więcej od Cadiz. Statystyki meczów bez Messiego nie kłamią
0
@LaRoja Napewno wina jest po stronie Koemana który niestety wystawia Messiego w pierwszym składzie... Ale nie ma co się dziwić. Facet nie chce przyczynić się do odejścia najlepszego piłkarza na świecie
0
@ElKamil to chyba wystarczajace argumenty aby stwierdzić że Messiemu jest już wszystko jedno. Jeżeli tego nie dostrzegasz to zapewne jesteś zbyt zapatrzony na najlepszego piłkarza na świecie natomiast prawda wygląda brutalnie. Wytłumacz mi w logiczny sposób jak piłkarz który jeszcze do końca zeszłego sezonu wygrywał w pojedynke mecze Barcelony, a od początku obecnego sezonu chłop kopie się po czole,a mamy już prawie pół metek sezonu. W miesiąc zapomniał jak się gra w piłkę?
0
@Derean mówię o banalnych stratach piłki i braku powrotów po stracie piłki oraz niestosowaniu pressingu
6
Większość kibiców Barcy doskonale o tym wie, że Messi powinien zasiąść na ławce. Niedość, że brakuje facetowi zaangażowania to i precyzji. Najgorsze jest to że Koeman nie posadzi go na ławce aby potencjalnie nie przyczynić się do odejścia Argentyńczyka.
1
@koziar Wyspa Tajemnic z Leonardo DiCaprio rozwali ci mózg. Sprawdź też Prestiż.
0
@Midast Nie wiem dlaczego tak wielu ludzi czepia się gry Pjanicia. Facet notuje mało strat, ma świetna skuteczność podań i próbuje zagrywać piłki na wolne pole. Pamiętam jak wszyscy zachwycali się Arthurem który robił kuleczka ala Xavi ale nie wnosił do gry nic ponadto. Moim zdaniem Pjanic jest lepszy od Arthura a przede wszystkim lepszy od Sergio i to on powinien tworzyć parę pivotow z De Jongiem
0
@Janas11224 i obie drużyny strzelą gola
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@toretto724 Ty to widzisz, większość to widzi ale Jurek wie lepiej
0
To są właśnie te detale. Oj Jóźwiak...
4
Założę się że jeżeli ktokwiek inny zagrałby za Krychowiaka i Glika to potrafilibyśmy dłużej utrzymać się przy piłce. Tych dwóch panów ewidentnie piłka parzy
2
Brzęczek wymaga utrzymywania się przy piłce i paradoksalnie wystawia Krychowiaka w składzie. Ten facet nie potrafi poprawnie ustawić się podczas rozegrania, nie pokazuje się do podań, piłka gdzieś mu się pląta pod nogami. Jak my mamy mieć spokój w środku pola gdy cofniętym pomocnikiem jest Krycha?
0
@VirtuoZ a Barcelona Ligę mistrzów
0
Włosi od początku spotkania grają bardzo wysoko, a Polacy próbują rozgrywac piłkę od bramki. Dlaczego nie zostały wyciągnięte wnioski i nie gramy długich piłek do Roberta i skrzydłowych?
0
@Ricc oni są zaskoczeni nawet gdy mają piłkę przy nodze