0

Mam problem z nową klawiaturą Logitecha. Trzy konkretne klawisze działają tylko wtedy gdy precyzyjnie i trochę mocniej zostaną wciśnięte. Napewno jest to wina klawiatury bo na innym komputerze jest dokładnie ten sam problem. Można to w jakiś łatwy sposób naprawić czy lepiej odesłać ją do sklepu?

2

@MesQueUnClub96 Fatalne warunki pogodowe w Madrycie. Burza śnieżna

1

@Prezes_sycylijczyk ja się świetnie bawię

1

@Gaz Naprawdę? Nie wiedziałem, że w klubach są zwalniani trenerzy. Szokująca informacja. Zapomniałeś dodać że jeszcze Real zwalniał trenerów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Max112 A to jak szans na mistrza już nie ma to punkty nie są ważne? A co z miejscem gwarantującym chociażby grę w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Założę się, że Ty nawet tabeli w tym sezonie nie widziałeś :v

2

Dlaczego jeszcze nikt nie zwolnił choć jednego trenera z takich ekip jak Real, Juve, Liverpool, City, Bayern czy Atletico? Przeciez do tej pory też notowali jednobramkowe wygrane. Guardiola, Zidane czy Simeone już dawno powinni być na kwiatach w Holandii.

2

@Avatarr odłącz lepiej tą klawiaturę od komputera albo odłóż telefon xD

0

@Mixtape jestem ciekaw ile ten wielki Bayern strzeliłby dziś bramek Huesce która w jedenastu broniła się w polu karnym. W lidze chodzi o to aby zdobyć jak najwięcej punktów. W lidze mistrzów podczas dwumeczów będziesz im wyliczać bramki

3

Większość użytkowników wielce niezadowolona bo Barcelona mimo zdobycia arcy ważnych 3 pkt nie wbiła autobusowi manity. Spójrzcie w tabele i zejdźcie na ziemię.

0

@toretto724 Wskaż chociaż jedna drużynę która byłaby w stanie strzelić 8 bramek takiemu autobusowi.

0

@mkord Dajmy Zielowi jeszcze chwilę pograć w Napoli. Niech się ogrywa bo jest jeszcze młodym i perspektywicznym piłkarzem

0

@norbi77 Dziękuję za opinie eksperta

0

@IronSanHybrid Chłopaki cisną bekę z Najmana a jednak poważnie odbierają krytykę ze strony Marcina który co chwilę wypomina im alkoholizm. Albo nie mają transportu xD

1

Chyba najwyższy czas skończyć z polityką ściągania przehajpowanych gwiazdeczek za grube miliony a skupić się na skautingu i szkółce.

0

@Coutinho007 Widać po nim brak pewności siebie i strach w oczach. Było już kilku takich w Barcelonie. Z tej mąki chleba nie będzie

4

Nie rozumiem decyzji Koemana. Ściągnął z boiska Desta i przesunął w jego miejsce niepewnego Miguenze. Brakowało kontroli w środku pola to postanowił wprowadzić flegmatycznego Sergio zamiast Puiga. A wpuszczanie Trincao co mecz na boisko właściwie podsumowuje decyzje Koemana.

0

@Pogba te 3 doliczone minuty to był jakiś żart

2

Może trzeba zrozumieć że 1:1 to ich maksimum dzisiaj...

1

Ściągnij Desta i przesuń na prawą obronę Mingueze. Geniusz

0

@Vhaeraun 30 zł to butla gazu kosztowała 10 lat temu

0

Gdyby chciał zostać to zakończyłby spekulacje a jednak tego nie zrobił i odpowiadał dwuznacznie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Foo Pierwszy raz widzę. Niesamowita akcja

0

@Ronmes Ja dziś widzę solidnie grający Real Valladolid. Nie zostawiają zbyt wiele wolnego miejsca w środku boiska, dobrze grają w pressingu. Gdyby Barca dziś zagrała z takim nastawieniem jak kilka dni temu z Valencia to byłoby bardzo ciężko o 3 pkt

0

@formentera2017 A czego Ty byś oczekiwał przy tak dobrze grającym w pressingu przeciwnikiem? Nie za wiele miejsca jest w środku pola przez dobrą organizacje Valladolid.

1

@Ronmes Dlaczego?

1

@DanielOOL W autobusie na tylnich siedzeniach

2

@DaPi półtora gościa

0

@POLAK12345 Zdecyduj się do czego pijesz bo najpierw porównujesz nazwiska skrzydłowych, a później piszesz o jakiś fanaberiach dotyczących pomocników skrzydłowych xD Nie wiem o co Ci chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?