0

Ale co Wy się tak na tego Busquetsa uparliscie. To jest normalne że jest do zmiany w tym meczu ale pozostali też się nie popisali w pierwszej połowie.

0

Chłopaki grają na stojąco. Za mało ruchu w środku pola. Słaby mecz Barcelony

0

@ArdoFCB wychodził na czystą pozycję

0

@Transu96 pokaż mi swoje towary.

0

@Zip Cyrk na kółkach. Jestem ciekaw jak wygląda to w innych krajach na przykład u naszych zachodnich sąsiadów

0

@Coutinho007 Dlaczego na pałe? Dwie wrzutki na pewno znalazły adresata a po jednej z nich mogła paść bramka.

0

@IronSanHybrid A to przed tym patusem nikt wcześniej nie kopał? Po za tym tam był przecież faul a nie nokaut

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masq to ja wczoraj zacząłem wyliczać niecelne podania Dejongowi i naliczyłem 4 w przeciągu chyba 3,4 minut.

0

@Rajek99 player.pl

0

@MamerTponad100 odpali i przedłużymy kontrakt. Życie wróci do normalności i sprzedamy za dobre pieniądze

0

Bądźmy szczerzy. To nie był faul na drugą żółtą kartkę tym bardziej, że suarez nie wychodził na czystą pozycję... Jeżeli sędzia wyrzuca gracza po dwóch dość delikatnych przewinieniach przed 45 minutą to musi być coś na rzeczy.

2

@Salwik92 płytkie to, aż się zaśmiałem

0

@D10SLEO może miał awarię w toalecie

26

@Barcaa12 Tak jak Kaczyński Dudzie

0

@Hrzan Może kilka lat temu rzeczywiście tak było

15

Pjanic za Busquetsa i Trincao za Griezzmana

2

@Kamil92 Największym problemem na polskich drogach jest chamstwo kierowców. Mam na myśli między innymi tych rajdowców co mrugaja długimi na lewym pasie żebyś mu zjechał bo on jedzie szybciej i on ma prawo wyprzedzić tego tira przed tobą. Masz mu zjechać i koniec

1

@Azi Albo żeby Kowalski z Chin nigdy nie zjadł rosołu z nietoperza

1

@Vito9 Ale kto powiedział że ma odchodzić na stałe? Mówi się o wypożyczeniu. Przypomnę ci jeszcze że to może być ostatni sezon Messiego w Barcelonie. Chłopak ma 21 lat i musi grać jak najwięcej a w Barcelonie przy obecnej konkurencji nie ma dla niego miejsca natomiast już za rok jego sytuacja może się zmienić o 180 stopni.

2

@Vito9 To że jest zawzięty i nieustępliwy nie oznacza że jest dobry w odbiorze. W grze pivota bardzo ważne jest ustawianie się a Puig nie ma tego doświadczenia

2

@Vito9 Gramy z dwoma pivotami a Puig jest raczej ofensywnie usposobionym pomocnikiem

0

@MaziFCB idąc twoim tokiem myślenia to wszyscy youtuberzy to błazny

1

@MaziFCB Uważasz go za błazna bo często nagrywa materiały z domieszką żartu i szydery? A może to Tobie brakuje luzu i poczucia humoru. Narracja w jakiej nagrywa swoje materiały jest wyróżniająca się od całej reszty z branży co czyni jego kanał ciekawym.

0

De Jong wciąż szuka formy

0

@tristan87 wydupcaj

0

@Aaron10 może jest moderatorem tego forum?

1

Haha hahaha haha

0

@D1OS ja myslalem

25

"Siemano Ludziska. Słuchajcie głupio wyszło ale uświadomiłem sobie wczoraj że ja wciąż bardzo kocham Barcelonę. Do zobaczenia w przyszłym sezonie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?